• NORTE
    9k
    S obzirom koliko bi vi stvari htjeli da svira na Maxu, najbolje da ga u disko pretvorimodeda

    Ima dovoljno domaćih tekmi u sezoni, otprilike 25, dovoljno za pustit ih sve.
  • Stihl
    3k
    Ajmo svi purgeri moji...
  • andy
    100

    I, I follow, I follow you
    DI DI NA MO, I follow you

    Tako to npr pjevaju navijaci Dresdena..dobro bi doslo na maksu
  • Mulec86
    389
    It's a heartache- Plavi, plavi
    Auld lang syne- viju se naše zastave
    People are strange - stojim uz tebe
  • Stihl
    3k
    Jedan stari klasik...ruze su crvene, baklje su skrivene... :wink:
  • NORTE
    9k
    Derbi, skoro pun stadion, umjesto pjesme navijača prije i poslije tekme Gnk-ov razglas trešti na najjače.
  • xavier
    11.1k
    Derbi, skoro pun stadion, umjesto pjesme navijača prije i poslije tekme Gnk-ov razglas trešti na najjače.NORTE

    Vjerojatno najiritantniji dio utakmice. Kompletna momčad pjeva s navijačima ispred sjevera, a DJ se trudi to nadglasati treštanjem sa zvučnika.
  • ZGV
    3.1k
    Tocno, veliki propust. Dj bi trebao voditi racuna na takve momente i paziti kada treba kaj pustiti
  • Gelipter
    3.4k
    I opet prva pjesma na poluvremenu nakon kaj tovari zabijaju u zadnjim trenucima prvog dijela je "Užas je moja furka" koju oni pjevaju na svoj način. Naravno to rade i jučer. Pa nemrem fakat vjerovat više da je slučajno. Nakon pol minute se onda promijenilo pjesmu. Nemam niš protiv da se pušta Azra i ta pjesma inače, dapače, ali u ovom kontekstu ili je riječ o namjernoj diverziji ili totalnom nepozavanju materije.

    Inače, drago mi je da se u zadnje vrijeme puštaju zagrebački rock klasici nakon tekme posebno uz uobičajene Dinamove pjesme jer je i to svakak dio identiteta grada i suprotnost je tovarskim seljačkim patetičnim pjesmuljcima.
  • NORTE
    9k
    Kako se polako u klubu mijenjaju neke stvari nadam se da će na red doći i nove pjesme na razglasu (prije tekme i u poluvremenu) koje smo ovdje naveli.
  • The Undertaker
    3.9k
    Meni se sviđa onaj prepjev irske balade za ZZD.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.