• flexXy
    1.9k

    Imaju rijecani svoju verziju sa livajom :)
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Zamišljam novi stadion, i pri ulasku igrača puštaju Jug od Pipsa a cijeli stadion pjeva.
  • maddaddam
    2.9k
    Prearanzirana orkestralna verzija Dinamo ja volim za ulazak igraca na teren, ali da je puna energije bas poput originala. Ostalo Dinamove pjesme i ZG rock uz pokoji slager.
  • DrawTube
    3k
    Eh, freed from desire mi je postalo pre pustano, od Katra, Mađarske, Njemačke, Italije itd. Odlično je za stadione, ali smo onda kao i svi ostali

    Podržao bih jedino da zamijeni jednu od onih skladbi prije tekme
  • anti190-314
    70
    a vidi nizozemaca , kaj pa moze i nama npr. dundov na tartan pa nek popadaju sve plocice

  • OBIGB
    528


    Sorry kompa, kaj ne brijem full na prljavce… ujeeee….ujeeeeejeejjeeeeee…Bože Bože spasi me…ujeeeejjeee

    Samo ti rokaj po pivici i kobajama, nemam ja ništa protiv, ali definitivno, kvalitetna house glazba (može i tehnjava) može bit jebena stvar na stadionu…ako je DJ/mox kako spada…

    Definitivno sam za izlazak iz okvira standardnog, u smislu urbanijeg štimunga…ne nužno za izlazak igrača, već općenito za atmosferu na stadionu…

    Normalno, meni je jasno da ja kao pripadnik subkulture imam drugačije viđenje od mainstreama (odrasto sam na gore navedenim stvarima i Zagrebu koji nema ili ima isti pozivni), pogotovo kad svoju navijačku briju uspoređujem a i ponekad usklađujem s nekim trendovima/brijama van HR…normalno, u to sve ugrađujem osobne preferencije kao i svi koji ovdje iznose stavove…

    Al eto, masa diktira, samo kaj sam se par puta iznenadio kaj masa sve može iznjedrit…

    Al ako već nije hausijana, pa dajte neke Iron Maiden, Vražja zvona ili druga od Miše Tumbaša…

    Dajte malo kreative i novina…samo bez pedera Nižetića… ima na hausijani i toga, al bar bolju glazbu puštaju…
  • Droljo
    5k
    Sve pet frende. Meni je nogomet uvijek bio povezan sa nekim pank rok metal đirom. Ok, možda se vremena mijenjaju...
  • bluelions
    249
    Za Dinamo ima dovoljno zagrebačkih a i hrvatskih pjesmi da bi se krenulo "kao i svi ostali" sa nekim tehno stranim kombinacijama kojih 90% ljudi neće znati niti moći pjevati.
    Kada dođe na Maksimir, domaći a i gostujući navijač moraju imati jedinstveni doživljaj.
    Nećemo pustiti klape ili nešto slično. Ali zg rock scena nudi dovoljno toga.
    Bitno je probuditi malo emocije, a to se neće sa stranom pjesmom baš.
  • OBIGB
    528


    Ma ne brinem ja…. Samo sam ja dojma da smo jako uskogrudni ( ne nužno ti) kad je glazba u pitanju… punk/rock slušam, ali ono kaj ja očekujem da smo uvijek nekako otvoreni za širinu, pogotovo kada govorimo onkvalitetnoj glazbi…

    Imam osjećaj, da se krene rešetat ljude, da bi se vrtili na 10-15 pjesama max… e sad, dal je to nedostatak poznavanja glazbe, privrženost lokalnom zvuku na koji smo emocionalno vezani ili nešto drugo, nemam precizan odgovor…

    Svjestan sam što paše širokim masama, ali da mi trešti Conect, Nered ili neznam kaj, jednostavno sam to prerasto…

    Jednostavno brijem na DJa ispod sjevera i to je to….kod mene bi imala prođu brija grupe JNA… ako grupa BBB nije izabcila tak nešto ( bila je 20ka kao single project), kako će tek onda neka šira masa izbacit….

    Jbg, većina brije na oktoberfest, kobasijade, bućijade, i sukladno tome, takva glazba se viš manje vrti…

    Volim lokalno (ZG) , al nekad se mora brijat globalno

    Tak ja to vidim
  • deda
    28k
    100 ljudi 100 ćudi pa tako i 100 pjesama.
  • OBIGB
    528


    Slažem se za ZG scenu, al jbg, kod nas emocija se najbolje potiče alkoholom…

    A za dobru hausijanu, ne brini, dizalice samo takve…

    A kaj se tiče doživljaja gostujućih navijača, većini tih kaj dolaze treba osigura doživljaj van tribine… malo da se našalimo, jel…
  • Droljo
    5k
    Po meni ni zg scena nije dobro iskorištena. Imamo bogatstvo jedne Azre a koliko sam skužio jedna pjesma se pušta. Nisu ni pipsi samo dinamo ja volim...
  • miro
    3.2k
    Meni bi izbor uvijek bio rock i srodni žanrovi, ali slažem se s @OBIGB da treba malo i modernizirat zvuk - naravno ni slučajno ove "domaće" nove, ali nije svijet stao 2000.
  • masacusec
    3.1k
    Slažem se s droljom :lol:
    Metal, punk, tribina uvijek su mi išli jedno s drugim, no to je već stvar vlastitih afiniteta koje ću uvijek nametati :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.