• NORTE
    9.3k
    Jedino postovanje imam prema Kužeovom sinu i to samo zbog starog.Crusades1986
    Nemam ništa protiv čovjeka ali Zdravko ga je doveo u klub prije 6-7 godina da radi na dovođenju "novih" navijača, prije i za vrijeme crnih listi...Kasnije je prebačen u nogometni sektor (2.momčad).

    Bjelica je otišao zbog pandemije, netko je u klubu morao biti žrtva sloma nogometnog tržišta, a tko će drugi nego onaj s najvećom plaćom, a naravno tome je kumovao seljakluk uprave i velikog vođe. Dali su priliku Jovićeviću jer je trenirao mlade nade koje uskoro treba gurnuti u vatru novog nogometnog tržišta, na +18 bodova, deset kola prije kraja prvenstva, ima i previše vremena do nastavka lige.
  • BlueVelvet
    336
    Dobro je kuže napredovao od časnika za navijače, a bome i attias od pisanja propagandnih tekstova do nekog menadžera..
  • SAS1987
    13.5k
    znaci da ima nade za nas Zonase. Tko zna, mozda ce jednog dana jedan od nas u strucnom stozeru :cool: :razz:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    tako je deda, iznesi svoje emocije i sve što misliš i osjećaš :smile:
    Ovdje vjerujem da se svi slažemo sa tobom , a to da nogomet bez publike nije zanimljiv
  • xavier
    11.1k


    Pa i Lesi je prošao isti put, a ima bome i onih koji su pisanje na Snetu zamijenili pozicijama u Hajduku odnosno NH :wink:
  • Kwedi
    3.8k
    Pa dobro, Kuže, Attias... Svi su kalibar kakav ovakvom GNK treba.
    Jedino Pacak tu fali, al se puno bolje uguzio.

    U nekom boljem Dinamu, svi bi trebali letiti van. Od čistačica, portira i ovih kaj kose travu - svi.
  • Baneki
    730
    Ja nikad ne bih čistačice/domačice otpustio koje dobro rade. Ne odlučuju one ni o čemu...
  • Kwedi
    3.8k
    Radi preventive. Da ne cinkaju bivšim poslodavcima. Došle budu druge.
  • bezvangori
    174
    Došle budu druge.Kwedi
    Outsourcing?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    cx77dkmihmbcy4rx.jpg

    Fenomeni nastavljaju oduševljavljat :lol:
  • Dino
    2.2k
    STRUČNI STOŽER S PURGERSKIM ŠTIHOMKwedi

    Kaj oni misle da ovo nekog pali. Roden u Zagrebu pa je Purger, a tata cedomir...
  • Kwedi
    3.8k
    A koji su to kriteriji da netko bude purger ak već nije to što je rođen u Zagrebu?

    Roden u Zagrebu pa je Purger, a tata cedomir...Dino
  • SAS1987
    13.5k
    Jovićević: 'U mladim danima bio sam jedan od navijača sa sjeverne tribine'

    Izdajnik i Mamićev plačenik? :cool:
  • Dino
    2.2k

    Ne vidim smisao u forsanju Purgeraja tam di ga nema. Ak je tebi jovicevic neki primjer purgera onda ok.

    Kriterij je da ti loza do unedogled bude zagrebacka, al ak je vec nema cemu izmisljanje. Prema tom neko ko ima totalno nezagrebacki naglasak, navija za hajduk, slusa cajke i ne znam kaj moze bit purger jer je roden u Zagrebu. Ak vec ocemo umjetno stvorit nekaj nepostojece, nek onda fejk bude barem uvjerljiv.

    No mislim da ja nemam tu kaj kenjat, posto ni sam nisam Purger. Ispricavam se na uznemiravanju
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ne znam, meni je malo labava ta priča sa “navijačem sa sjevera” pa tako i purgerajem. Jasno da se purgerom ne postaje samo rodjenjem u Zagrebu, a jasno je i da ne moraš imati pet koljena na Jelačić placu da bi bio purger. Konkretno, Igor je sa 18 je bio u Madridu. Kad je onda bio na sjeveru?

    Ok, išli smo na sjever i kao klinci, meni je prvi sjever bio sa 15 godina jesen 1990. a prvo gostovanje Ljubljana 1991. Iz moje generacije su za Dinamo igrali Kosić, Šimić i ekipa i nema teorije da je netko od njih išao na sjever, a pogotovo ne na gostovanja.

    A Jovičević je bio faca pred kojom se prostirao crveni tepih i predestinirani nasljednik Zvone Bobana. Takvi nisu baš išli na navijačku tribinu. U klubu je popularno baštiniti frazu velikog vodje “u klubu sam od tad i tad”, i ja sam “jedan od navijača” i ostale stvari koje želi čuti prosječni simpatizer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.