• Infinity
    15.3k
    Je li to bila odluka Zdravka Mamića?

    - To je odluka uprave kluba, a Mamić je naš savjetnik, s kojim se savjetujemo o nekim stvarima u kojima nam može pomoći svojim iskustvom i znanjem. On je saslušao našu odluku i nije imao što nego podržati je...

    :lol: :lol: :lol:
  • The Undertaker
    4.3k
    Ma, čitav sport stoji, u redakciji valjda igraju pasijans i onda ne možeš smisliti dva ozbiljna pitanja.
    Evo u SN, dakle specijaliziranom sportskom glasilu, mrtvo napišu da je Rijekin godišnji proračun 90 mil. eur.
  • Eduardo
    17.8k
    Ovo mi je prošlo ispod radara, ali sad kad sam vidio zaboljela me glava još više.

    "NEKOLIKO puta sam ponovio da želim na klupu Dinama. Volio bih to jer sam Hrvat, a onda i dinamovac. Ako Bog da zdravlja, doći će i to, ali naglašavam da imam ambiciju napraviti i više od toga", samo nekoliko dana prije eskalacije krize u Dinamu i smjene kompletnog stožera Nenada Bjelice u emisiji Sport nedjeljom izjavio je Romeo Jozak.
  • ZGV
    3.2k
    Taj Romeo je mutan skroz...
  • Nolifer
    6.9k
    I opet rade sve po svome, bez da se ikog išta pita i to je čisto ruganje svim navijačima Dinama i tako stalno....
  • superSantos
    2.6k
    I opet rade sve po svome, bez da se ikog išta pita i to je čisto ruganje svim navijačima Dinama i tako stalno....bbbjura

    koga točno klub treba pitati kad bira npr novog trenera?
  • Nolifer
    6.9k


    Da je Dinamo normalan klub, sigurno nebi svako malo zvali dole za savjet i biranje novog trenera.
  • SAS1987
    13.7k
    Romeo sigurno nece postati trener Dinama jer ima ponudu Arsenala :joke:
  • xavier
    11.2k
    Da je Dinamo normalan klub, sigurno nebi svako malo zvali dole za savjet i biranje novog trenera.bbbjura

    Stvarno misliš da oni iz kluba zovu dolje za savjet? "Savjetnik" i dalje odlučuje o svemu i samo javi što treba napraviti.
  • Markelo
    2.5k
    Ako im Bjelica nije bio dovoljan uguz onda je doslo do toga da oni ocekuju nadnaravnu moc uvlacenja u guzicu braći a to u ovom trenutku moze jedino Jozak
  • runtothehills
    382
    Zanima me samo sta bi bilo da je Bjelica u intervjuima nesto krivo rekao o Tati iz BiH.

    Daltonima su potrebni treneri poput Jurcica, Cacica, Ivankovica, ... koji nece "A" reci. Jozak bi za taj posao mogao biti idealan kandidat. Nikakve persone poput Halilhodzica, Kuze, ...
  • Ero
    942
    Mislim da su prisiljeni u javnosti dizat glavu u nebesa. Na igrače i trenere mislim
  • marcio amoroso
    33.2k
    Meni osobno je veći problem što svi šute kad više nisu pod tattinim patronatom.
    Tad bar mogu reći kako stoje stvari.
    Svi idu linijom manjeg otpora.
  • The Undertaker
    4.3k
    Ne radi se ovdje o uguzivanju iako uvijek ima i pinka taštine. Radi se o tome da Bjelica nije dovoljno kooperativan vezano za minutažu i kupnju nekih igrača a to je, u konačnici, uvijek pitanje novca. Nije ovdje toliki problem sama smjena trenera jer i Bjelica već neko vrijeme aktivno traži angažman vani. Problem je način na koji se to želi napraviti a koji ima sve karakteristike ''proklet bio na Božić 2010'' ponašanja kojeg smo bili pošteđeni zadnje dvije godine. A najveći problem je što ćemo opet morati gledati (barem ja) još jednog trenera iz kategorije onih koji se uče i kojima će Dinamo biti daleko najbolji klub koji su ikad trenirali i koji će ikad trenirati.
  • Nolifer
    6.9k


    Ma niš ja ne mislim...

    Al ne svidja mi se nikako, kud ovo ide...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.