• deda
    28k
    Igranje bez gledatelja je sramota za sport. Bolje otkazati sve događaje nego igrati bez gledatelja.
  • Papastrumf
    9.9k
    Slazem se. Ista stvar kao da koncert odrzis bez publike. Koja je svrha!?
  • deda
    28k
    Neki kažu mora se igrati. Mora se moj pimpek. Ako nadležne institucije kažu da je opasno treba sve otkazati i gotovo.
  • Kwedi
    3.8k
    odgođen ZagrebDox.

    Pitanje je sati kad će objaviti i za HNL.
  • deda
    28k
    Viro Expo odgođen za jesen također.
  • xavier
    11.1k
    Pitanje je sati kad će objaviti i za HNL.Kwedi

    Mislim da je to sad već jasno...iako zapravo na većini utakmica HNL-a možeš gledatelje bez ikakvih problema rasporediti na način da nema ama baš nikakve opasnosti od širenja zaraze.
  • Kwedi
    3.8k
    a ulazi na stadione?
  • deda
    28k
    Ma ugrijat će za dva tri dana pa će se to smiriti.
  • xavier
    11.1k


    Šalim se samo, kolega.

    No čini se da je u ovom trenutku najveći problem javni prijevoz.
  • Mr Blue
    3.4k
    Glede skupštine, koje su zapravo kompetencije Stojana Mamića kojima je zavrijedio mjesto u skupštini Dinama? Osim što je stariji brat. Pitam za prijatelja.
  • reziser
    6.4k
    Ma ugrijat će za dva tri dana pa će se to smiriti.deda

    ovaj virus se ponaša nepredviđeno
    već je trebalo se smanjiti pošto su temperature visoke, ali se virus pojačava?!

    velika vjerojatnost da se Benfica dinamo ne igra :(
  • reziser
    6.4k
    skoro sam siguran da će i prekinut HNL... jbg
    viša sila
  • xavier
    11.1k
    Glede skupštine, koje su zapravo kompetencije Stojana Mamića kojima je zavrijedio mjesto u skupštini Dinama? Osim što je stariji brat. Pitam za prijatelja.Mr Blue

    Stariji brat osobe koja je ukrala stotine milijuna iz kluba...čini se kao sasvim logična stvar :cool:
  • Ero
    934
    Virus je na Maksimiru ima 15ak godina
  • Infinity
    15.3k
    Rekao bih da je mozda najbolje vec sad poduzeti sve mjere, a ne zavrsiti kao Italija. Problem je to sto je problem globalni i da se i ovih 13 zarazenih izlijeci i da za neko vrijeme sve bude OK to i dalje ne znaci da je problem rijesen. Sutra opet netko moze doci iz Italije i donijeti virus.

    Misljenja sam da nogomet nije vrijedan necijeg zdravlja. Isto tako sam misljenja da ni jedan drugi posao nije vrijedan necijeg zdravlja, a ljudi rade i dalje sasvim normalno u velikim fabrikama. Nogomet je posao kao i svaki drugi. Na stranu pogled s navijacke strane, al ako se prekine liga, zasto se ne zatvore velike fabrike? Sve to jako utjece na ekonomiju, al cemu onda lazna briga? Ukini sve svima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.