• marcio amoroso
    32k
    Još nešto.
    U zadnjih 15 godina smo samo jednom izbacili klub koji je realno bolji od nas, Ajaxa 2007 godine.
    Još jednom smo prošle godine ostavili Fenera iza sebe (koji je u tom trenutku bio u raspadu sistema ali nema veze)
    Sva druga sučeljavanja sa boljim od sebe smo izgubili, sve druge nastupe u grupnim fazama smo završavali iza boljih od sebe.
    Znaci jednom u 15 godina smo izbacili momčad bolju od sebe i još jednom je uspjeli ostaviti iza sebe u grupnoj fazi, porazan podatak. Strašno porazan podatak.
  • marcio amoroso
    32k

    Upravo to, ako ništa bio bi bliži i draži nama koji o njemu mozgamo u svakodnevnici i kojima taj klub strašno puno znači.
    Bar to je sigurno.
  • The Undertaker
    4k
    Kao prvo, ako nemate definirane kriterije onda je bespredmetno razgovarati o tome tko je najuspješniji. Kao drugo, potrebno je da osoba završi mandat da bi se sagledala cjelokupna karijera.
    I, kao treće, čak i po Dasovićevim kriterijima kad bi proteklih 14 godina bilo najplodonosniji dio Dinamove povijesti i kad bi ignorirali sve kriminalne i ostale aktivnosti, opet ZM nije najznačajniji klupski dužnosnik već bi to onda bio Mirko Barišić.

    Inače, bez namjere da sudjelujem u raspravi, zanimljivo je primjetiiti da nitko gore nije spomenuo broj trofeja kao mogući kriterij.
  • Neki tip
    19.1k
    nitko gore nije spomenuo broj trofeja kao mogući kriterij.The Undertaker

    Vjerojatno zato sto to u ovakvoj raspravi neizbjezno povlaci pitanje zasluzenosti. Otislo bi u smjeru Lokomotive, sudaca, Canjuge, Tuđmana, komunista i Zvezde, svega, samo ne broja trofeja.

    Edit: oko emotivnih pitanja, a svima nama Dinamo je takvo, jako je teško voditi racionalne rasprave. Tome dodaš činjenicu da se ljudi ne mogu sloziti ni oko toga je li Modrić jedan od najboljih veznjaka svijeta zadnjih 6, 7 godina ili alibi dodavač s dva i pol gola u karijeri, je li Majer protiv Intera konačno odigrao nešto, konacno pokazao da je nepravedno zapostavljen ili jos jednom dokazao da mu je mjesto na klupi, da tu na Zoni postoji bar nekoliko teza o godini osnutka kluba, o nazivu, o bilo cemu zapravo. Gdje god ima upliva emocija i dojmova, a ne jasno postavljenih kriterija, tu nema racionalne rasprave, u tome se slažem.
  • Građanski1911
    326


    Broj trofeja je svakako kategorija koja se treba uzeti u obzir ali nije niti bi u Dinamovom slučaju trebala biti presudna kada je riječ o najboljem treneru u proteklom razoblju.

    Jer uspjeh u Europi bi u Dinamovom kriteriju trebao puno više značiti od domaćih trofeja. Osim toga, Bjelica će ih imati 4/6 (2/2 najbitnija) tako da se ne može pričati o netrofejnom treneru. Dapače.
  • The Undertaker
    4k
    Kolega, traži se najbolji dužnosnik (predsjednik, direktor) u povijesti a ne trener. Barem sam ja tako shvatio.
  • The Undertaker
    4k
    Inače, po meni, prvi gol Intera jest pogreška Livakovića ali jest i prekršaj na njemu. Baš me zanima riječ sudačkog "eksperta".
  • Građanski1911
    326


    Pardon onda, počeo sam čitati od ove stranice :sweat:
  • Kwedi
    3.8k
    jel ima tko kakav info, po nekoj navici, tradiciji i obavezi - trebala bi bit skupština kluba idući tjedan?
  • deda
    27.7k
    Nema tu takvih insidera Kwedi moj :cool:

    Mi smo samo obični fanatici, a ne uvlakači.
  • marcio amoroso
    32k

    Ja bi prije rekao jebeni fanatici, ali eto :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Ne bih baš rekao da ovdje nema i insajdera...no naravno da takvi neće s nama podijeliti što znaju :blush:
  • marcio amoroso
    32k

    Reći nam kad je skupština i nebi bilo nešto zbog čega bi izgubili status insajdera :grin:
  • SAS1987
    13.3k
    Skupština je 9.3 :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.