• SAS1987
    13.7k
    Argentinci su občino pravi ratnici na terenu :cool:
  • Jaro
    5.9k
    yep, bas tako je najavljen adrian callelo ili kako se vec pise...
  • Krizy
    38k
    Ćuže se vraća na posudbu u Istru a Atiemwen bi mogao u Lokomotivu.
  • marcio amoroso
    33.1k
    25 igrača koje imamo u kadru i plus ovih par sto su po posudbama.
    Ja osobno mogu možda garantirati za dvojicu da će biti tu i na jesen.
    Kastrati i Kulenović.
    Kastrati je ok potencijal i ne može se odmah prodati, dobar je ako ništa za rotaciju.
    Kule je bio ozlijeđen i ne vjerujem da će ga ići odmah prodavati.
    Svi ostali su na vagi, ili su slabi ili je moguće da će ih se prodati.
    Puno upitnika pred nama.
  • deda
    28.7k
    Ja se samo nadam s obzirom na prihode da neće biti rasprodaje jer za nju nema potrebe. Samo zadržavanje postojećeg kadra je ok uz dodavanje na nekim kritičnim mjestima. Desni bok i stoper.
  • Bosna86
    11.6k
    Livakovic, Petković, Oršić idu gotovo sigurno, jedino ako se polome će ostati s nama
  • Eduardo
    17.8k
    Ja osobno mogu možda garantirati za dvojicu da će biti tu i na jesen.
    Kastrati i Kulenović.
    marcio amoroso

    Treći kojeg bih pridodao je Ivanušec. 100% sam siguran da on ne ide nigdje.

    S druge strane, slažem se s @Bosna86 ako moram birati tri koja idu, to su; Livi, Petko i Orša.
  • Infinity
    15.3k
    Livakovica i Orsica bih pokusao zadrzati svim silama dok bi onako u tisini svim silama pokusao Petkovica sto bolje utrziti.
  • Bosna86
    11.6k
    Sva trojica imaju 25/26 g, nije bas da su klinci tako da mislim da oni idu sigurno....
  • marcio amoroso
    33.1k

    Apsolutno dijelim ovo mišljenje :up:
  • Eduardo
    17.8k
    Meni bi bilo iznenadjenje da od njih trojice dvojica ostanu, nebitno koja dvojica.
  • Nino Bule
    11.7k
    Mislim da bi se orsu moglo zadrzat s ugovorom kojeg je soudani imao pri kraju. Petkovic nakon eura vjerovatno ide i tu je jako bitno ozbiljnu zamjenu nabavit, ako bi to bio ilicic to bi bilo odlicno. Za livu ne znam, pretpostavljam da ce i on ako dobije ponudu iz dovoljno dobrog kluba otici ali to sam ocekivao i ovo ljeto pa je samo marseille bio zainteresiran, vjerovatno nece biti ni jeftin nakon eura buduci da je prvi golman reprezentacije.
  • Infinity
    15.3k
    Ma ja mislim da Dinamo ima tu moc da zadrzi i Livakovica i Orsica. Prva prednost je to sto se njima ocito ne zuri, dinamovci su, uz dobru lovu bi mozda tu ostali cijelu karijeru. Treba im ponuditi vecu lovu i ugovor na vise godina i to je to.

    Mislim da puno znace i ambicije kluba. Treba tim igracima dovesti suigrace s kojima ce igrati i ostvarivati dobre rezultate. Igraci cesto mijenjaju sredinu drugom u kojoj imaju istu placu, ali je klub ambiciozniji i to ih vise privlaci. Svatko voli pobjedjivati, svi bjeze iz kante za napucavanje.
  • Krizy
    38k
    Navodno Dinamo pozvan na novi turnir Premier Cup koji bi se održao u 6.mjesecu u Austriji sa moskovskim CSKA i Spartakom te Partizanom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.