• deda
    28.3k
    Uvijek je to tako Režek, ali činjenica je da se potezi vuku malo racionalnije zadnjih dvije godine.
  • reziser
    6.4k
    Deda... Sve je to ok... Vodi se pametnije. Al ove najave novinara tko sve dolazi i odlazi...
    A i relativna su to pojačanja dok ih ne vidimo kako igraju u dinamu.
    Veselio sam se pintu.. Mobandjeu... Pa nisu bas pokazali da su pojačanja.
    Dok ne zavšri prelazni rok ne čitam te članke.
    Onda podvlačim crtu.. I čekam tekme.
  • Krizy
    37k
    Dinamo je 13.klub na svijetu po profitu u razlici između ulaznih i izlaznih transfera od 2016./17.
    Nakon prodaje Olma trebali bi se podići za par mjesta, vjerojatno i u top 10
    frwr7azos8gb1mwg.jpg
    4s3jttvufbw99env.jpg
  • deda
    28.3k
    Sretan Božić svim navijačima Dinama, igračima i trenerima koji ga slave danas po Julijanskom kalendaru!
  • Eduardo
    17.7k
    Kako trži ova Benfica... Strašno... Monaco je lijepu lovu spiskao...
  • Kwedi
    3.8k
    DINAMO je krenuo s pripremama. Hrvatski prvak u drugi dio sezone ulazi s 12 bodova prednosti ispred drugoplasiranog Hajduka i 13 više od trećeplasirane Rijeke.

    "Znaju se Dinamove ambicije. Dvostruka kruna. U prvenstvu smo već blizu, na dobrom putu. Još smo i u Kupu gdje se želimo iskupiti za prošlu sezonu i poraz iz finala. Želimo promovirati neke mlade igrače, dati im više prilika", rekao je Dinamov trener Nenad Bjelica.

    "Priča se da će nas napustiti puno igrača, ali siguran sam da neće otići više od dva-tri stožerna igrača. Tu mislim na igrače poput Oršića, Petkovića, Ademija...", izjavio je Bjelica i dodao da mu nisu potrebna pojačanja u siječnju.

    "Olmo? Ima ugovor još godinu i pol dana. Dolazi na pripreme i računamo na njega. Nema ponuda koje bi zadovoljile i Dinamo i Danija. Najbolje je da se dogodi ono što je najbolje i za njega i za Dinamo. Ako je to ostanak, onda ostaje. Ako je to odlazak, onda neka ide. Mi imamo zamjene za njega u Majeru, Ivanušecu i Gojaku."

    Hajduk je navodno zainteresiran za Marija Gavranovića.

    "Ne znam ništa o tome."

    Hoće li se smanjiti igrački kadar budući da nema europskih utakmica?

    "Pa smanjujemo ga. Pinto odlazi u Portugal, Lešković je otišao u Lokomotivu. Možda ode još nekoliko igrača."

    VAR dolazi u hrvatski nogomet...

    "U četvrtak imamo edukaciju o tome, objasnit će nam u kojim situacijama se koristi VAR. To je pozitivno da nam objasne jer ja u Poljskoj nisam ništa znao o tome."
  • Kwedi
    3.8k
    Bjelica na startu priprema čak s 10 mladih igrača

    Trener Nenad Bjelica odlučio je da pripreme počne čak s 10 mladih igrača! Nikad toliko mladih igrača nije startalo na seniorskim pripremama Modrih, ali ta činjenica otkriva kakva je vizija zagrebačkog kluba. Doduše, Dinamo je uvijek imao strategiju razvoja mladih igrača i njihova pravodobnog uključivanja u seniorski pogon, ali ova odluka Bjelice pokazuje da je cijela priče još podebljana. Dakle, danas će se u Maksimiru pojaviti: Marko Đira, Joško Gvardiol, Antonio Marin, Renato Josipović, Josip Šutalo, Bartol Franjić, Kyu-hyeong Kim, Tomislav Krizmanić, Roko Baturina i Robert Mišković.
  • Eduardo
    17.7k
    Koji je od Kimova, stoper ili krilo?
  • Krizy
    37k
    Stoper
  • Eduardo
    17.7k
    2016. kad smo tukli Hajduk 4:0, nije bilo vruće samo na terenu...

    giphy.gif
  • Dino
    2.2k
    Gospodina s naocalama nis nemre odvojit od tekme :grin:
  • Majki2111
    2.6k
    Kaj mislite kolka je šanska da nastavimo uigravat 5-3-2 i tako povećamo svoj repertoar formacija. Tudor će garant igrat 3-5-2 s Hajdukom. Nebi bila lošs možda ideja kons Atalantom čovjek na čovjeka?
  • Kwedi
    3.8k
    Ako Tudor garant igra 3-5-2 onda jednostavno moramo i mi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.