• BluePhone67
    3.2k
    embic9tezjse5icg.jpg

    Sn 17.06.2019
  • SAS1987
    13.3k
    "Odbijeno" mi je clanstvo u klubu jer nemam OIB. Moram kazati da su mi u mailu sve vrlo profesionalno objasnili i ponudili su mi pomoc za pridobivanje OIB ali ipak se pitam ako je stvarno potrebno ovakvo kompliciranje za strane drzavljane.
  • deda
    27.6k
    Na koji način bi pomogli?
  • vjeko1701
    5.9k
    Koliko znam ima onaj neki broj koji stranci mogu dobiti koji im služi kao OIB.
  • Mali dioničar
    14k
    Odbijeno" mi je clanstvo u klubu jer nemam OIB. Moram kazati da su mi u mailu sve vrlo profesionalno objasnili i ponudili su mi pomoc za pridobivanje OIB ali ipak se pitam ako je stvarno potrebno ovakvo kompliciranje za strane drzavljane.SAS1987

    Moguće. Ja za firmu koja je nerezident moram nabaviti OIB ako želim uspostaviti poslovni odnos s hrvatskom bankom.
  • marcio amoroso
    32k
    Koji će im klinac oib? Zašto jedan stranac ne može biti član? Znači ja ne mogu djecu učlaniti u klub jer imaju njemačko državljanstvo?
  • deda
    27.6k
    Glupost na kubik. Pa ne mora svaki član željeti sutra biti uključen u privatizaciju. Kod nas su ljudi članovi Reala, Barce, Liverpoola i pitaj Boga čega pa ih nitko ne pita za OIB.
  • The Undertaker
    4k
    Takav je zakon o preoblikovanju. Tko nam i kako piše zakone, dobro je da smo živi. Iako, da nema tog zahtjeva tko zna da li bi i kad uredili popis članova.
  • Kwedi
    3.8k
    Zakon o udrugama traži oib.
  • deda
    27.6k
    Znači i po tome smo jedinstveni u svijetu.
  • SAS1987
    13.3k


    Zaprimili smo Vašu dokumentaciju potrebnu za učlanjenje međutim prema Zakonu o udrugama svaki član GNK Dinamo mora imati OIB. Ako isti ne posjedujete molimo da nastavite čitati. Uz sve naše napore i upite o potencijalnim zamjenskim brojem dokumenta, tj. brojem dokumenta koji strani državljanin posjeduje umjesto OIB-a, dobili smo negativne odgovore. Budući da smo svjesni da većina stranih državljana OIB ne posjeduje te da drugog načina nema, a u nadi da svojim budućim članovima što više pojednostavimo postupak dodjeljivanja OIB-a, uspostavili smo sljedeću proceduru.



    GNK Dinamo je dogovorio suradnju s odvjetničkim uredom u vidu pomoći pri dodjeljivanju OIB-a stranim državljanima. To znači da će naši suradnici, uz potpisanu punomoć i ostalu dokumentaciju, u Vaše ime moći zatražiti OIB. OIB se može izvaditi u Područnom uredu Zagreb – Ispostavi za nerezidente, Avenija Dubrovnik 32, 10000 Zagreb.

    Kako bi naši suradnici mogli za Vas izvaditi OIB trebate:

    1. ispuniti i potpisati punomoć koju Vam šaljemo (punomoć nije potrebno posebno ovjeravati već je dovoljno samo ispuniti)

    2. ispuniti i potpisati Zahtjev za određivanjem i dodjeljivanjem OIB-a

    3. poslati presliku osobnog dokumenta (osobna iskaznica ili putovnica)



    *U prilogu šaljemo Punomoć i Zahtjev za određivanjem i dodjeljivanjem OIB-a



    Navedenu dokumentaciju (punomoć, Zahtjev i presliku osobnog dokumenta) potrebno je poštom poslati na adresu:
  • deda
    27.6k
    To je čak dosta korektno od njih. Ali opet dolazimo do zablude. Oni traže OIB za člana koji nema nikakva prava sudjelovanja u skupštini. Onda neka podjele članstvo u izborni kontigent i simpatizere pa da ovi prvi sudjeluju u radu skupštine, a drugi ostvaruju ova postojeća prava. Naravno razdvojiti cjenovnim razredom. Komplicirano, a? Pas mater.
  • Eduardo
    17.3k
    Klasicno nabrajanje najjacih klubova svijeta i dizanje cijene na 40 milja. Jesu li to Sportske objavile?Građanski1911

    Index
  • Guinness
    1.9k
    Od svih u Oly? Šteta, sve šta je pokazao na terenu je upravo bacio u vjetar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.