• Carrasco
    4.1k
    Nije bio na zadnjem popisu koliko znam
  • Ludovic IX
    5.5k
    osovina Livaković - Dilaver - Ademi - Olmo - Petković sad zvuči jako moćno..
    dodaš Katarinu, Gojaka (ovakvog koji zabija svaki tjedan), Oršića i dolazimo do zaključka da opet imamo nesrazmjer kvalitete na bokovima i to desno krilo koje nikako da proradi ove sezone.

    Želim reći da iskreno po kvaliteti, dinamo može igrati sa Atalantom i ukrajincima sa prvim sastavom. problem je što nama ako otpadne jedan od glavnih igrača, nama kvaliteta jako pada a oni ipak imaju malo širi kadar
  • Carrasco
    4.1k
    nemoj tako, hajro zabio hatrick radniku iz krizevaca :grin:
  • Markelo
    2.5k
    Stojanovic isto bio dobar protiv Poljaka
  • platini
    230
    Da upitam: kako Ademi može igrati za Makedoniju ako je prije toga 3 puta nastupio za seniore Hrvatske? Ili je ovo kriva informacija za 3 nastupa?
  • Infinity
    15.2k
    Ima tri nastupa, ali su to bile prijateljske utakmice, a ne sluzbeni mecevi.

    Dva puta J.Koreja i jednom Portugal.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Za mene je Theophile bio jedan od najboljih igrača prošle sezone, toplo se nadam da će naći mjesto u prvih 11 jer je po mom skromnom mišljenju najbolji obrambeni igrač kojega imamo.
  • Bosna86
    11.6k
    Ja bih probao Dilavera uz Ademija, a KTC i Peric 2 stopera... Dilaver je vec igrao zadnjeg veznog, a Peric u ovoj formi moze igrati u prvoj postavi
  • marcio amoroso
    32.4k

    Perić može igrati u prvoj postavi i možda nekada bude i morao ali za mene su Dilaver i Theophile dva najbolja stopera.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Dilaver uz Ademija jedino bi imo smisla u utakmici protiv City-a tamo. Jer ove ostale valjda planiramo pobjediti pa nam trebaju ofenzivniji Moro, Ivanušec ili Gojak
  • Dudu
    2.6k
    Da bi pobijedio, ne smijes izgubiti.

    A sigurno nece Dinamo napadati ni u jednoj utakmici..
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ne bi se kladio, mislim da protiv Šahtjara budu morali jer realno moramo iskoristit njihovu lošu obranu. Protiv Atalante vjer ne, ali svejedno bi radije vidio Moru ili čak i Gojaka nego Dilavera jer bi time previše gubili kreativnosti u vezi po mom mišljenju, a Dilaver nije dovoljno dobar u čitanju igre da bi mogo presječ dovoljno lopti da bi se isplatio.
  • Markelo
    2.5k
    Prva protiv Atalante je sansa. Tu kad bi bio dobar rezultat onda bi se jos nesto i moglo napravit u skupini.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma nećemo napast Šahtar, pa mi u kvalama nismo napadali, kud ćemo u skupinama. Usto, dobra obrana i kvalitetna tranzicija su najbolja taktika protiv jačeg protivnika kojemo je napad dost bolji od obrane.

    btw - sorry, al malo me tvoj Šahtjar bode u oči pa moram napomenut da je klub na ukrajinskom Šahtar, a na ruskom Šahtjor :smile:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    jbg ne pričam ni ukrajinski ni ruski tak da haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.