• deda
    28.1k
    U isti čas objavismo pa brišem :lol:
  • BlauDivision
    463
    Sasvim dovoljno sam ti napisao o interesnim skupinama,takozvanim novinarima i njihovom selektivnom novinaratvu u cilju zaštite nekih bivših režima,biloški i mentalni nasljednika istih, ali režima u punom smislu te riječi. Uvredljivo i bezobrazno je tražiti da netko gugla i lijepi dokazni materijal o nepristranosti nečeg kao što je index.hr
  • Eduardo
    17.6k
    ovo je bilo na forumu predloženo? @BluePhone67 predložio možda?
  • Bosna86
    11.6k
    Necemo o imenima, pripisati cemo to DTSM
  • deda
    28.1k
    Definitivno je ovo izišlo od nas tj. Bluephone67 i udruge DTSM. Još jedan pokazatelj koliko ovaj forum postaje relevantan čimbenik za Dinamovu naciju
  • BluePhone67
    3.3k

    Hmm, pozdravljam ovo kao i svaku humanitarnu akciju oko legendi i bivsih klupskih igraca u nevolji, jedan Ismet Hadzic je doslovno bio beskucnik, znamo situaciju sa Jozom Gasparom i Jegerom, ima tu jos dosta toga ali ovo je recimo bilo javno, ali sa razlogom se Dinamov navijac mora zapitat dali bi doslo do ovog da nije DTSM krenuo sa akcijama i pomoc legendi kao sto je bilo za Slaveka Istvanica u Ciboni i najavio da ce biti tradicionalno i da bi Dinamo trebao osnovati fond, a ne treba niti zaboravit reci da je na to Dinamo zabranio igracima dolazak na tu humanitarnu akciju sto dovoljno govori o njima i nikom drugom. Evo pasus dtsm " Čošić je naglasio kako se nada da će ova akcija potaknuti i Dinamo da osnuje fond za pomoć svojim legendama kojima to treba, a da uzor za takav model mogu potražiti u Bundesligi gdje mnogi klubovi imaju to vrlo sustavno i transparentno ustrojeno." i cijeli link

    http://dinamotosmomi.com/2019/05/03/boban-shala-i-druge-dinamove-legende-na-okupu-za-pomoc-slavku-istvanicu/

    Ono sto moram reci i zapitat , sto se dogodilo sa otvarenjem fonda iz 2011 god "zajedno za legende Dinama"

    https://www.tportal.hr/sport/clanak/opet-pozlilo-dinamovoj-legendi-stefu-lamzi-20110304

    uplacenih milju kuna plus od karata ali nije bilo posjete pa tu nisu zaradili, tu su jos ugurali i Purdu jos se Zdravko hvalio da je ovaj Dinamovac, a ovaj mu na to dao demantij ali je i lovu uzeo..

    https://www.google.com/amp/s/gol.dnevnik.hr/amp/clanak/hnl/dinamo-pomaze-legendama-mamic-pozvao-purdu-na-finale-kupa.html


    https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/126262/purda-hvala-mamicu-ali-ja-sam-navijac-hajduka-grbic-zvat-cemo-ga-na-utakmicu

    Gdje je zapelo sa tim fondom i zasto ????

    Malo se vratimo jos u proslost oko toga jer se ZZD javio takodjer

    https://www.tportal.hr/sport/clanak/legende-dinama-ne-dajte-da-vas-kupuje-mamic-20110304

    Pozdravljam ovo i nadam se da nije kratkoh daha i da se nece prevalit preko navijaca, tipa kupite ulaznicu i mi cemo uplatit ili nemoj upalit baklju i mi cemo uplatit sto sada rade sa crvenim krizom iako su po njihovom javno vec i tu uplatili 3-4 puta jer je bilo uzorno vladanje..

    predložio možda?Eduardo

    Direktno sam predlagao i donio projekt njima osobno oko toga 2013 god za legende kluba ili za omladinski pogon, odgovora nije bilo naravno iako sam bio u klupskim prostorijama (amra i sandra bili plus neki ne znam tko) i gledali me blijedo, a sada nisam nista (tko sam ja,da im predlazem, mogu tu napisat i to je to) sve je navedeno gore u tekstu i obrazlozeno da nije DTSM nebi od toga nista bilo iako vjerojatno to rade u inat njima da se pokazu kako su humani, ali nema veze vazno da se krenulo.
  • Hipo
    406
    Definitivno je ovo izišlo od nas tj. Bluephone67 i udruge DTSM. Još jedan pokazatelj koliko ovaj forum postaje relevantan čimbenik za Dinamovu nacijudeda

    Ja bih to pripisao tekmi u ciboni ali svejedno.
  • Beowulf112
    301
    Petko i liva odlicni.Malo stvarno hvalimo petka jer je sve usmjereno nekako na Olma.Bez daljnjega Olmo je najbolji igrac dinama ali Petkovic je nas Ibrahimovic.Bas svime podsjeca na njega.Jak je u duelu,ima dribling i zna s loptom iako je visok igrac.Mozda jedink nije tolko ubitacan s glavom ko ibra ali za razliku od ibre je vise timski igrac i zna sacuvat loptu i asistirat.Svaka cast bjelici sto ga je otkrio i doveo u dinamo.
  • BluePhone67
    3.3k
    wr4c0pbjfovanaq1.jpg
    yz4zemetnvwtlbxd.jpg

    Sn 07.09.2019
  • Mali dioničar
    14.3k
    znamo situaciju sa Jozom Gasparom i Jegerom,BluePhone67

    Jozo Gašpar je u Dinamu zaradjivao nekoliko puta višu plaću nego doktori i sad bi mu trebalo iz zaklade plaćati jegere.

    Za koga je ta zaklada? Svaki nogometaš Dinama za kojega ja znam je zaradjivao ogromne novce u Dinamu. OK, za vrijeme Jugoslavije su uglavnom “ulagali” u birtije i stanove. Tko im je branio u proteklih 20 godina uplaćivati police zdravstvenog osiguranja za sebe i obitelj? A zbilja ne znam zašto bi Dinamo imao obvezu brige za financijske odluke igrača s obzirom na to da poštuje ugovor koji igrači imaju s klubom, a po tom ugovoru prosječni igrač Dinama zaradi u godinu dana koliko prosječni hrvatski gradjanin u najmanje deset.

    Hoće li možda zaklada uzeti u obzir i ljude za koji osnovatelji zaklade smatraju da su zadužili Dinamo, a nisu igrači i koji će biti kriteriji?

    Zašto svatko u našem društvu želi donositi odluke za nekoga drugoga i zašto se konstantno amnestiraju pojedinci koji donose loše odluke?
  • LovroZG
    1.3k
    Previše filozofije. Privatno je ok tak razmišljat, al ak si veliki klub onda moraš držat do svog imidža i “moraš bit zahvalan” svojim bivšim igračima, pogotovo legendama kluba. Ne smiješ iz ostavit na cjedilu, pa makar si ih plaćo pol milje € godišnje. Jednostavno se moraš brinut o njima i pokušavat povezat razne generacije kluba, baš kak bi sad i Dinamo trebo počet radit.
  • Mali dioničar
    14.3k


    Znači time što sam član, kupac godišnje ulaznice i povremeni volonter i redoviti kupac u shopu kluba ih ne podržavam odnosno to ne smatraš dovoljnim?

    Liku koji danas vozi baršunasti audi ako ne bude imao para za koju godinu će zaklada davati novce?

    Sammiru koji je zapio pedeset hrvatskih plaća i partijao po hvarskim jahtama će zaklada davati lovu ako je ne bude imao?

    Ne da je smiješno nego je žalosno.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Zaklada za dečke...

    mbwo2t3iutr3ns80.png
  • Nino Bule
    11.6k
    Po meni pomoc legendama kluba iz nekih drugih vremena nije toliki problem ali ekipi poput sammira i novijih generacija ni pod razno
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ma one skroz stare generacije su igrale za kikiriki. Njima treba pomoći ako je pomoć uistinu potrebna.

    Slažem se da se ne treba pomagati onom tko je propio ili pro...ao novac.
    Uopće je to nezgodno odlučiti tko nešto zaslužuje a tko ne. Uvijek će se naći netko tko će gunđati na neku akciju. Meni je samo namjera bitna a ovdje osjećam dobru namjeru i od mene imaju palac gore iako se itekako slažem sa @Mali dioničar
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.