• Kwedi
    3.8k
    pobrojao sam 16 članaka na Indexu o utakmici Barce i Bayerna.

    Nije stvar Indexa isključivo; da sam išao gledati neke druge stranice, vjerojatno bi slično naletio.

    Okej, povijesni rezultat, ali...

    Ne postoje vijesti kako su sinoć Inker i Solin odigrali te da je bio potop zbog čega je došlo do prekida.

    Idem van tog okvira; u mjesec i pol dana jedna vijest objavljena iz najvećeg hrvatskog košarkaškog kluba - Cibone.

    Iz Badela jedna vijest u dva mjeseca.

    Jel moram reći kako su to copy-paste vijesti koje ustvari klubovi pošalju medijima pa ovi objave?

    Kaj je jeo jutros Dončić za doručak i da li mu u autu sviraju četničke ili klape; to će se odmah saznati.

    Hoće li se C. Ronaldo ljutiti na Pirla ili ne također vijest odmah bude objavljena.

    Da li se išta dešava od sporta u Hrvatskoj, a da nije specijalizirani portal koji se bavi košarkom, futsalom ili slično - nema šanse.

    Ili se o tome ne piše ili jednostavno se ne želi čak ni s ovim specijaliziranih portala prenijeti ikakva vijest.

    Eto, bar znamo kakva je slika Messija sinoć iz svlačionice,a čudimo se ko pura dreku kako na Inkeru dođe 16 ljudi, na derbi Cibone i Zadra 400 ljudi i da vjerojatno 3/4 ljudi ne zna kako Medveščak u hokeju[a i u rukometu uskoro] više ne postoji...
  • Kwedi
    3.8k
    i koliko god Sportske bile degutantne po pitanju Dinama konkretno te njihovi glavni novinari su dno dna, s druge strane svaki dan u tiskanom izdanju objave kako je odigralo Trnje na pripremama, koji su planovi Sutle Laduč za četvrtu ligu ili kakve su novosti u svijetu ženskog sinkroniziranog plivanja.

    Nema vijesti, nema interesa, nema sponzora, nema novaca, nema sporta. u najkraćim crtama vezano uz post iznad.
  • xavier
    11.1k
    Kwedi, koliko smo puta to prošli? Ja stvarno ne volim Index i slične medije, ali za razliku od HRT-a koji plaćamo, Index i slični su potpuno besplatni i nitko im ne može odrediti i kojim temama će pisati. Na čitatelju je da ih čita ili ignorira.

    Da me ne bi krivo shvatio, takav način pisanja je čisto žutilo i dno novinarstva, ali očito privlači klikove i komentare. Da ljude zanima druga nogometna liga, naša košarka ili rukomet, pisali bi o tome. No ljudi na žalost klikaju na članke kakve su gore opisao.
  • Infinity
    15.2k
    Po hrvatskim ligama i klubovima ce se napisat 20 clanaka za noc kad iste trebadne popljuvati. Pozitivno i neutralno ne pise nikad nitko, jer to realno zanima mali broj ljudi. I na ovom forumu postoje likovi koji se pojave samo kad treba pljunuti.
  • Bosna86
    11.5k
    Ne bih se iznenadio da je ovo lažni intervju ili da mu je netko iz teama odgovorio putem maila na par pitanja... Dan prije najvažnije borbe da se zajebaje za index, pogotovo sto par stvari iz texta uopće nije istina
  • r1oma
    1.5k
    S obzirom da se radi o Indexu ne bi se iznenadio da je tako
  • Bosna86
    11.5k
    Ma neću griješiti dušu jer ne znam, ali odmah od početka mi je upalo u oko da mu otac živi u Hrv... Lik se ponovo oženio i živi u Linzu već dugi niz godina, pa ako si pričao s čovjekom valjda bi to saznao ... Komunikacija sa Cro Copom mu je slaba ili nepostojeća.... Dio o kavezu se isto kosi sa izjavama u američkim medijima...
  • markoli
    1.6k
    CroCop je u jednom od gostovanja na Podcast Inkubatoru optužio svog bivšeg sparing partnera Sašu Mučnjaka da je punio Miočiću uši lažima (kada je postao njegov sparing partner) i da je zbog toga došlo do "šuma" u komunikaciji.
  • Zambatine škude
    2k
    UFC, što ide kontra njihovog imidža kao apsolutno bešćutne i hladne mašinerije, uoči svakog Stipinog meča odvoji jedan dio "media daya" za hrvatske medije.

    Na isti način postupaju sa svim neameričkim borcima ili američkim borcima koji imaju neko drugo podrijetlo i s njim se identificiraju, poput Stipe.

    Dosad su to uglavnom radili 24sata i Fightsite.
  • markoli
    1.6k
    Kreće majstorica za NBA playoff. Memphis protiv Portlanda. Navijam za Lillarda, jer vjerujem da oni mogu puno ozbiljnije parirati Lakersima nego Memphis.

    (Portlandu je dovoljna jedna pobjeda, a Memphis mora dobiti dvije).
  • r1oma
    1.5k
    https://youtu.be/oc0fLThmmz0

    Evo ako nekog zanima izvlacenje parova za novi FNC preko kojeg borci mogu doci do ugovora s KSW-om.
  • Bosna86
    11.5k
    Nedavno sam ovdje napisao da će Portland izbaciti Lakerse pa ćemo vidjeti znam li sta .... Iako Portland igra vjerovatno najružniju košarku u ligi, Lakersi su šuplji na masu pozicija, pogotovo s klupe nemaju nikakvog učinka
  • Zambatine škude
    2k
    Da li se išta dešava od sporta u Hrvatskoj, a da nije specijalizirani portal koji se bavi košarkom, futsalom ili slično - nema šanse.

    Ili se o tome ne piše ili jednostavno se ne želi čak ni s ovim specijaliziranih portala prenijeti ikakva vijest.
    Kwedi

    Tiskani i internet mediji su neusporedivi. Internet mediji funkcioniraju na koliko-toliko realnom tržištu i vode se zakonom potražnje, SN postoje u ovoj formi 50 godina prije nego je tržište nastalo. Uostalom, probaj na internet izdanju Sportskih naći vijest o Kustošiji ili Solinu na naslovnici.

    Sportske su jedan od ukupno jednog tiskanog sportskog lista u Hrvatskoj, a valjda 80 % prometa im otpada na kafiće jer su ljudi stekli naviku čitati ih uz kavu. SN imaju tradiciju izvještavanja o svim sportovima, a i moraš nečime popuniti 40 stranica koje stoje kakve jesu. Na netu si ne možeš dozvoliti držati vijest koju nitko ne čita. Da tiskane Sportske moraju izdvojiti sedam vijesti jer ih fizički više ne stane, sigurno ne bi stavile vijest o kuglanju ili futsalu.

    U zadnjih godinu dana vidio sam jedno 30 oglasa specijaliziranih košarkaških i futsal portala koji mole volontere da se priključe pa ili ne dobiju odgovor ili dobiju volontere koji odu nakon mjesec dana kad skuže da nikad neće ništa zaraditi od toga.

    Sve je to super dok imaš neku ekipu entuzijasta koji kreiraju portal i fejs stranicu, pa napišu članak-dva dnevno. Problem nastaje kad to treba preći u iduću fazu i tog nekog trebaš platiti da to radi.

    Na kraju krajeva, imaš nogometplus koji je prati svaku moguću vijest o hrvatskom nogometu i često ju imaju prvi, pa pogledaj promet u odnosu na bilo koji jači portal.

    Ova analogija s Inkerom ne stoji. Inker je imao 40 ljudi na tribini 15 godina prije nego što je internet izumljen. S druge strane je HNL izvanredno zastupljen na ovim jačim portalima u zadnjih godinu-dvije pa opet nema gledatelja. A čitaju se odlično, što nas opet dovodi do onog da HNL ljude zanima, ali ne na način da odu na utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.