• Bosna86
    11.6k
    Ako dobije Justina i Tonya, biti ce Khabib... Kao sto kolega kaze Jones ima veliku mrlju na svojoj karijeri, GSP ima par poraza, Fedor je u svoje vrijeme bio cudo ali poslije Japana nista nije napravio... Tesko je objektivno reci tko je najbolji
  • Markelo
    2.5k
    Jon Jones je za mene najkompletniji borac svih vremena. No sam si je usrao legacy. Zanemaruje se Demetrious Johnson koji ima cak 11 obrana titule. Za mene je Fjodor najbolji svih vremena mozda i zbog pridea koji mi je bio drag pa nisam mozda skroz objektivan.
  • Bosna86
    11.6k
    Nezgodno je proglasiti čovjeka od 160 cm za najboljeg borca svih vremena... Strašan borac, ali te niže kategorije su daleko od svjetala reflektora... Nakon toliko odbrana naslova, UFC nije ni osjetio njegov odlazak... Slično je i danas sa Cejudom
  • ZDS86
    205
    Khabib je izgubio trecu rundu od Conora ali nema veze,trenutno najbolji na svijetu,samo da ne padne u glavi poslije oceve smrti nedavno.
    Fedor najbolji svih vremena
  • Markelo
    2.5k
    Kad se gleda najbolji borac gleda se pound for pound ljestvica iako vecina voli vise kategorije. Sto se tice Khabiba ako izdominira Gaethje nezz koga bi mu dao za sljedecu borbu.
  • Dinamosvetinja
    38
    Pa kako je to pitanje koga bi dao?Ferguson logicno.Covjek se i sada trebao boriti al je ispao posten i umjesto sa Khabibom dao je priliku gaethjeu i izgubio.Ako je netko zasluzio borbu za pojas to je definitivno on koji stilski nikako ne odgovara Khabibu
  • Markelo
    2.5k
    Ferguson je dobio teske batine od Gaetheja. Time je spektakl Khabib vs Ferguson propao. Moze doci jos do borbe al Ferguson mora prije nekog dobit da se vrati na pobjednicke staze
  • ZDS86
    205
    Khabib oce GSP-a za zadnji mec.
    Ferguson je otpao,izgubio je i to je to.Takav je sport.I po meni definitivno mu je Justin tezi mec nego Ferguson i to ne zato jer je Justin dobio Fergusona vec stilski.
  • Majki2111
    2.6k


    Ponovo je u F1 aktualno nekaj oko zaobilaženja pravila. Bivša Force India je napravila dosta sličan bolid kao prošlogodišnji šampionski Mercedes. Pola grida je podiglo žalbu. A dođe šef momčadi i kaže u formuli (gdje je sve kompetitivno) je sve bit u čitanju pravila i pronalaženju rupa...

    Sutra je utrka i Hulkenberg kreće s P3. Nadam se da bu završio na tolko očekivanom postolju.
  • markoli
    1.6k
    Moram reći da se i meni ovakav NBA ne sviđa ni malo. Nije to to bez publike. Ovo s BLM neću ni komentirati... Popratim malo rezultate da vidim hoće li Sunsi dohvatiti majstoricu za 8. mjesto Zapada.

    MLB isto dosta problema vezano uz koronavirus, neke ekipe su tako odigrale 17-18 utakmica, a St. Louis Cardinalsi samo 5. U NFL će biti veselo, tamo je nemoguće napraviti bubble kakav imaju NBA i NHL (oni su već u playoffu).
  • Bosna86
    11.6k
    NBA liga je po tko zna koji put pokazala da je najbolje organizirano natjecanje u cijelome svijetu... Ti ljudi su kao zohari, sve zivo ce prezivjeti

    MLB je u konstantnome padu, jednostavno zbog formata igre koji je predugacak za tv,oni su imali i prije ove corone masu problema... Neko moje misljenje je da ce njih ''soccer'' vrlo brzo stici
  • markoli
    1.6k
    MLB je još uvijek popularniji od NBA u SAD-u, iako je u padu. NFL broj 1 uvjerljivo.
  • Bosna86
    11.6k
    Zainteresirao si me pa sam malo googlao.
    Baseball is the 2nd most popular sport in America and the 7th most popular sport in the world.
    Basketball is one of the most popular sports in the USA after Football & Baseball. Also, it is the 10th most followed sport in the world.

    Znaci da me stavis pred streljacki vod ne bih rekao da je Baseball popularniji sport u svijetu od kosarke
  • über alles
    1.5k
    Kak je pocelo mislio sam da ce dosta jake ekipe pauzirat sezonu u NFL-u,al na kraju realno ni jedan kapitalac(skoro tre'davious white,pa se predomislio u zadnji tren). Par dobrih igraca svakako ,al jbg ekipe ce se morat snac bez njih.

    Al brijem da su otkazali NCAA sezonu jer vidim da se dns Trevor Lawrence(sigurni prvi pick na sljedecem draftu) bunio i govorio da zele igrat(iako je par dosta jakih prospecta vec odustalo od sezone). To je dosta zajebana situacija kad se u jednoj godini njihove sezone dosta moze promjenit oko toga kad ce ko bit odbaran na draftu(i promjenit ti zivot u potpunosti).Recimo prvi pick ove godine(Burrow) nebi sigruno bio ni blizu prvog picka da nije odigro povjesnu sezonu prije svog izlaska na draft.
  • Bosna86
    11.6k
    Despite the controversies surrounding football, including the NFL’s mishandling of domestic violence and concussion issues, 37 percent of Americans polled named it their favorite sport to watch. That number is a 6 percent drop from the height of football’s popularity a decade ago, but it still more than triples the number of respondents who favored basketball (11 percent) and baseball (9 percent).Basketball eclipsed baseball for the first time in more than a decade, and the percentage of people who preferred baseball was the lowest in the poll’s 81-year history. Baseball’s popularity has declined steadily since being surpassed by football as America’s favorite spectator sport in the mid-1960s. Yahoo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.