• Markelo
    2.5k
    Truscek ga fino skolovao. Bas mi je drago. Nadam se da ce ga i Croata Barrio isto tako sredit
  • Dinamosvetinja
    38
    Panči ce ga jos lakse dobiti jer je puno bolji hrvac od Trusceka.Nakon toga ga ceka ugovor u KSWu.
  • Bosna86
    11.6k
    Ma može on i bolje od ksw... Ima 7:1 omjer, još 2,3 pobjede i može potpisati i za UFC.... Jedini uvjet je da radi 66 ili možda čak i 61
  • Dinamosvetinja
    38
    Ne moze raditi 66 jer ima previše kila.On je sad 5 godina bio u pauzi jer je skido previse kila te mu se bubreg uništio il tako nesta uglavnom bio je u zivotnoj opasnosti.Jucer se vratio taman nakon 5 godina,a i jedan jedini poraz mu je protiv Pejica koji je TOP u KSW organizaciji.
  • Bosna86
    11.6k
    Ma kako ne može, lik ima 168 cm... Jednostavno ako želi biti ozbiljan borac, onda mora biti profesionalac i tjt...
  • Markelo
    2.5k
    Nisam bas siguran da je Pejic "TOP" u Ksw-u
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Zaboravili smo napomenut, NBA se vratio, kakvog ste misljena forumasi, tko osvaja? :smile:

    Ja iskreno navijam i volio bi Celticse a realnost je pik Los Andeles (nebitno koji)
  • marcio amoroso
    32.5k

    Navijam za Pistonse, ali oni nemaju šanse ni za doigravanje.
    Lakersi i Clippersi su po meni glavni favoriti, iako
    Bucksi imaju najbolji score.
  • Bosna86
    11.6k
    Ja sam stavio par dolara na Denver... Porter je trebao biti prvi pick, ali je toliko sjebao ledja da se nije znalo hoće li moći hodati uopće... Ako ostane zdrav, oni su opasnost za sve.... Lakersi bez Ronda i Bradleya neće moći braniti ništa na 1 i 2 tako da oni osvojiti neće, čak se ne bi iznenadio ako Portland završi osmi pa ih otrese.


    Zubac 21 poen, 10/10 iz igre i 15 skokova... nelose
  • xavier
    11.1k
    Ja se iskreno nikako ne mogu priviknuti na ovakvu NBA ligu. Videozidovi s virtualnim navijačima oko terena, nepotrebni razni BLM natpisi na dresovima, nema prave publike i fotoreportera odmah uz teren...sve skupa mi izgleda kao one videoigrice koje nisu imale prava na imena igrača. Još je samo nedostajalo da i momčadi svoja prava imena zamjene nekima vezanim uz BLM tematiku...
  • Crusades1986
    9.8k
    Ma s tim BLMom su tolko istrovali da je to nevjerojatno. U Premiershipu je svaka utakmica od nastavka sezone do kraja pocinjala s klecenjem. Vise su kontraefekta postigli nego necega pozitivnog.
  • Infinity
    15.3k
    Vise su kontraefekta postigli nego necega pozitivnog.Crusades1986

    Apsolutno!!! Ljudima je u prirodi da im dosade stvare koje im se guraju pod nos svaki dan. Ljude realno boli ona stvar za prava crnaca, prava pedera, prava ovog, prava onog. Mozda na prvu covjek vidi da nesto nije uredu, bude mu zao, pozeli da se nesto mijenja, ali to i dalje nije ni na pola liste njegovih zivotnih prioriteta. I onda to pocnes forsirati i covjek koji te u pocetku podrzao ce jako brzo reci da si dosadan. To je kao kad kupim nesto s top shopa, nazovu me za 20 dana da provjere moje iskustvo, ja im odusevljen kazem sve najbolje i onda kasnije zovu svakih par dana da mi prodaju jos nesto. Ma goni se.
  • The Undertaker
    4.1k
    Sve te akcije se svode na izračun hoće li donijeti koji dolar više ili ne. Najednom se oči otvorile bogatim bijelim vlasnicima franšiza? Kako da ne.
  • Nino Bule
    11.5k
    A nije se smjela rec rijec o hong kongu
  • xavier
    11.1k
    A nije se smjela rec rijec o hong konguNino Bule

    I dalje se ne smije. Očito "yellow lives matter" nije toliko bitno kao "black lives matter".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.