• r1oma
    1.5k
    Svaka cast Stipe!! Puno bolje odradio od prosla 2 :strong:
  • Dinamosvetinja
    38

    Počni češće gledat.Jeben sport.
  • Blaz
    350
    Takticki vrhunski odradeno od stipe. Puno kretanja i dominacija uz zicu.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Da, Stipe bolji u hrvačkom segmentu što je totalno kontra prognozama, posebno uz manji kavez.

    Fala Bogu da je završila ova trilogija, prođe me jeza svaki put kad se odvajaju iz klinča i Stipe ima onako spuštene ruke. Svaki put vidim scenarij kao iz prvog meča. Ali to je to, nema više ni zrna sumnje, najbolji i najveći ikad.

    Dana je rekao da je Ngannou sigurno sljedeći, ali baš sam s Blažom pričao, po meni meč Jones - Stipe spašava obje divizije u kojima nasušnu fali novih boraca, rivalstava i velikih borbi. I jedan i drugi su počistili sve što su imali u svojoj diviziji.

    Samo bi takav rasplet bio dosta nepošten prema Ngannou, a mislim da ga UFC i dalje vidi kao onog koji će nositi diviziju u narednim godinama.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Poslao debeloga tamo gdje i pripada, u zasluženu mirovinu, do borbe sa Ngannouom ima još , ali mislim da je Stipe jači od njega, ako se ne varam jednom ga čak i pobjedio
  • Eduardo
    17.3k
    Fala Bogu da je završila ova trilogija, prođe me jeza svaki put kad se odvajaju iz klinča i Stipe ima onako spuštene ruke. Svaki put vidim scenarij kao iz prvog meča.Zambatine škude

    Čini mi se da ga je u prvoj rundi opet pogodio laktom na taj način, samo nije sjelo toliko dobro da bude fatalno.
  • Bosna86
    11.6k
    Drugog scenarija i nema... Nek to odradi, naplati se i lagana penzija... Kakav Ngannou, ne treba mu to još jednom u životu
  • Dinamosvetinja
    38
    Iskreno bi zbog Stipe volio da se bori sa Jonsom pa lagano u mirovinu ali Dana je rekao da je sljedeci Ngannu.Bice to jebeno u prvoj rundi isto kao prvi meč a sto fight bude isao dalje Stipe ce biti dominantniji.UFC bi jako volio vidjeti Ngannua na vrhu i to im je sada i cilj.
  • Dinamosvetinja
    38
    zvy2l29ot9mpt8hw.jpg
    Pravi sportaši pivo piju.
  • Markelo
    2.5k
    Da sam Stipe trazio bih mec protiv Jonesa, a ako od toga ne bi bilo nista onda mirovina.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ja mislim da se mi više plašimo Ngannoua nego Stipe :grin:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Hamilton osvojio VN Katalonije, imam osjećaj da kad bi ovdje na Zoni našli nekog tko voli brzu vožnju i da je spretan u prometu, i još mu dadnemo Hamiltonov bolid, da bi bez problema redao pobjede baš kao i Lewis
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Meni je Formula prije bila uz nogomet najdraži sport.I danas je sigurno u mojih top 5 najdražih,ali sve manje gledam utrke te eventualno pogledam sazetke jer ovo kaj mercedes i hamilton rade nije normalno.Istina,nisu oni krivi kaj su dobri i bolji od ostalih ali brate mili dosadno je za poludjet.Još kad si navijač Vettela kao ja,patnja je još veća. :lol: Ja zato zadnje dvije godine puno više pratim Motogp. Puno zanimljivije utrke pune pretjecanja ali nažalost i velikih nezgoda kao u današnjoj utrci.Istina i tamo je kao i u F1 jedan vozač iznad svih a to je Marc Marquez ali njegova Honda za razliku od Hamiltonovog Mercedesa nije.Navodno da je F1 izgubila dosta gledatelja u svijetu radi dominacije Mercedesa.Inače preporučam Motogp svakome,a pogotovo ljubiteljima Formule kojima je ta ista Formula izgubila napetost gledanja.
  • Bosna86
    11.6k
    Jon Jones napustio titulu u LH.... Idemooo
  • r1oma
    1.5k
    Let's the party begin :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.