• xavier
    11.1k


    To je razina kao da ideš osnovati novi klub u Splitu i onda prije nego uopće kreneš u prvu sezonu, s nekim raspravljaš možeš li oteti navijače Hajduku.
  • Bosna86
    11.6k
    Jos jedna pobjeda Babica... Super je za gledati, ide naprijed konstantno

    Evo prozvao je Hrgovica... Imamo 3-4 ozbiljna boksača i medjusobno se prozivaju
  • marcio amoroso
    32.5k
    @Bosna86 i @xavier
    Imaju li Blazersi šanse protiv Lakersa? Baš bi volio da ih bace van.
  • Blaz
    353
    cista sirova snaga, cardio ne postoji,al dok prolazi neka prolazi.
  • Bosna86
    11.6k
    75:25 po kladionicama za Lakerse... I ja navijam za Portland

    Dončića je Harrell Juce rasistički izvrijeđao, vidjeti ćemo vrijede li dvostruka pravila
  • über alles
    1.5k
    Sad ce lebron objasnit da su slovenci poznati robovlasnici tak da nema problema.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Dončića je Harrell Juce rasistički izvrijeđao, vidjeti ćemo vrijede li dvostruka pravilaBosna86

    Ma nema to veze, nije bjelac vrijeđao crnca. BLM.
  • Bosna86
    11.6k
    Po cemu si to zaključio, sve je borbe riješio brzo, nije bilo vremena za viditi njegov cardio... Prije bih rekao da je neprecizan, ogroman broj udaraca baca a fula
  • xavier
    11.1k


    Ne vjerujem baš. Istina, u bubbleu su stvari malo drugačije i Lillard stvarno izgleda kao s drugog planeta, ali Lakersi su ipak kvalitetniji. Blazersi uz to imaju jako kratku rotaciju na bekovskim pozicijama. Drugim riječima, oni imaju šansu ako Lillard ostane na ovoj razini, ako bekovi uspiju fizički izdržati seriju i ako ostatak momčadi bude na "100%" te nekako uspiju ne dozvoliti LeBronu i Davisu da se razigraju...no šanse za to po meni nisu prevelike.
  • marcio amoroso
    32.5k

    McCollum i Lillard su baš ubice, volio bi da prođu.
    Izgleda da će svi koji su bili bolje plasirani i proći. Tek onda kreće show.
  • Blaz
    353
    gledao neke njegove borbe na ph di je vec u drugoj rundi znao disat na skrge.
  • xavier
    11.1k


    Volio bih i ja, ali ne vjerujem.

    Vodi inače Utah kako slabije plasirana protiv Denvera, ali tek je 2-1, a i nije bila neka razlika u broju pobjeda u regularnom dijelu.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Volio bi da denver leti van, nikada mi nisu bili simpa. Za Jazz bi krenuo navijati u vrijeme Stocktona i Malonea da nisu imali uvijek ružne dresove :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    Kad smo kod basketa, Cibona i Olimpija odgođena prijateljska. Cibona uložila dost love, a ako ABA liga zbog virusa bude kaotična, mislim da se bude desio raspad sistema u klubu.

    Prvenstvo koje je smiješno mogu igrati i s juniorima.
  • xavier
    11.1k


    Istina, baš mi se nisu sviđali njihovi dresovi, ali Stocktonove gaćice su legendarne :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.