• Baneki
    717
    Trebala je udruga igrača na vrijeme reagirati i preporučiti igračima bojkot. Mislim da je sedamdesetih bio bojkot Wimbledona oko nekog igrača Ovako pojedinačno teško.
  • ZgBlue
    484
    @db-izbjeglica

    Pa naravno da su idiotska, kao što je idiotski tražiti covid potvrdu u pošti tek na blagajni...pa se ljudi opet snađu i preko djeteta pošalju poštu.
    Nadam se da shvaćaš u kojem smjeru ide moje razmišljanje, možda ja to malo banaliziram, ali u potpunosti shvaćam da on želi nastupiti na turniru bez obzira na te "birokratske zavrzlame".
  • og1986
    2.9k
    Evo kreće muški slalom, mislio sam da će uspjeti popraviti snijeg, ali staza i dalje izgleda užas. Blatno
  • Gelipter
    3.4k
    morali su skinuti sav napadali snijeg, otprilike 20 cm i više. Staza je ta koja je zaleđena i koja je ispod i zato izgleda blatnjavo. Snijeg koji je napadao paradoksalno, ali je otežao uvjete na stazi. Pozitivna je stvar kod svega samo puno niža temperatura i cijeli ambijent oko staze vizualni.
  • trender
    168
    Jel možemo očekivat komentare od tovarije nakon ovog lošeg nastupa Zubčića da on zapravo ni ne zna skijat:grin:
  • db-izbjeglica
    12.7k
    A nema smisla, kaj će sad poslije svakog skijaša 5 min popravljat stazu?
  • Eduardo
    17.4k
    Otkazana utrka :confused:
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Jedino što je i imalo smisla, ne znam zašto su uopće forsirali ako je staza bila loša. Otkazati skijašku utrku zbog vremenskih uvjeta je sasvim normalna i uobičajena stvar.
  • Nolifer
    6.5k
    Gore ima snijega

    Izgleda da novi gradonačelnik niza gafove za gafovima

    Boli ga za utrku, a za parade će bit ljeti novca...
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Kakve gradonačelnik ima veze s vremenskim uvjetima? Ljudi su se trudili, čak i previše, al stazu za svjetski kup nije baš tako jednostavno izrealizirati pri nepovoljnim uvjetima.
  • og1986
    2.9k


    Bome si fulao sa ovim upisom
  • Blaz
    350
    Kakve sad veze ima jebeni gradonačelnik s tim sto staza ne drzi ,sto nije dovoljno velik minus da bi se zaledila i uvjeti bili za vecinu natjecatelja isti ili slični?
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Trebala je udruga igrača na vrijeme reagirati i preporučiti igračima bojkot. Mislim da je sedamdesetih bio bojkot Wimbledona oko nekog igrača Ovako pojedinačno teškoBaneki

    Mislim da je čak bila riječ o Nikoli Piliću. Da mu jugoslavija nije dozvolila nastup,pa je većina top igrača odbila nastupati. I oni što su nastupili,kasnije su se kao pokajali što ga nisu podržali.
  • Nolifer
    6.5k
    Do sad nije bilo tih problema, možda jednom je došlo do otkazivanja utrke, jedino se eto potrefilo da se nije dovoljno uložilo u stazu, da je, nebi došlo do pucanja staze, a to i je onda od njega problem. Sad će bit da nije bilo para više, a moglo se odvojit za utrku i nebi došlo do otkazivanja, jer su se smanjili prihodi a sa time je došlo i do ovog cirkusa. Ili puka slučajnost ili do vremena. A za sport treba uvijek ulagat i održavat. Jer eto, ostali smo bez tenisa, hokeja, sad još i ovo... Nemamo stadion... Sad se krpaju rupe od prošlog zlikavca, ali to ne znači da se moraju ove zatvarati... Tak da niš nisam fulao.

    Gdje ćeš bolju promociju metropole, nego sa sportskog događaja poput ovog? Nekima cirkus, nekima zabava, uvijek će biti pola pola i nikad na ''zelenu granu''.
  • og1986
    2.9k
    Ja neznam na koju foru je jučer gradonačelnik mogao zaustaviti topljenje staze pri 16° C

    Da zove HAARP sa Aljaske da promijene vrijeme ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.