• Nolifer
    6.5k


    Pa ima umjetni snijeg, dobro ono je bila sprdnja na cmroku di je prošli radio to. Ali mogao je sa umjetnim bolje to pokrpati i siguran sam da bi staza onda izdržala, pa na kraju krajeva, danas je išla prognoza na ruku
  • og1986
    2.9k
    I ja pametan se nađem objašnjavati. Kako glupo od mene. Pa postoji umjetan snijeg ako su jako visoke temperature. :monkey:
  • immerwieder
    1.2k
    mislim, da je više kriva teta Benčić, ipak je ona Zagorka, a trka je sa zagorske strane,
    toliko je kemikalija uloženo da i divlje svinje beže na drugu stranu,
    a to kak se strani mediji zajebavaju sa Zagrebom jučer i danas, to je neki novi tip promocije
  • kinfa95
    485
    xfire teški specijalac
  • Nolifer
    6.5k


    hehe, također :smile:
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ima tu više specijalaca
  • kinfa95
    485
    Ima, al neki se baš trude isticati
  • Infinity
    15.2k
    Umjetni snijeg se topi kao i pravi. Mogao je netko eventualno instalirati kupolu nad Sljemenom i 'upaliti klimu' :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Pa ima umjetni snijeg, dobro ono je bila sprdnja na cmroku di je prošli radio to. Ali mogao je sa umjetnim bolje to pokrpati i siguran sam da bi staza onda izdržala, pa na kraju krajeva, danas je išla prognoza na rukuxFire

    umjetni snijeg je i dalje snijeg.
    ništa drugo do hladna voda sa određenim aditivima koja se pod tlakom raspršuje u sitne čestice i tako (zbog niske temperature zraka) nastaju pahuljice. ako je temperatura previsoka, topi se, postaje mekan kao i prirodni snijeg, staze za profi skijanje moraju biti tvrde, inače ih se razrovari za čas posla - upravo to se događalo i danas.

    po tvojoj logici, utrka se može organizirati u sred ljeta, naštancaj umjetni snijeg i to je to.

    uostalom, ovo nije prva godina da nema utrke, kompletno je otkazana preko nekoliko puta, jer zbog tople zime jednostavno bilo nemoguće proizvesti dovoljno kvalitetnu stazu. ove je bilo bezveze što su uopće i pokušavali.
  • Nolifer
    6.5k


    Jasno mi je to, samo mi nije jasno zašto se pljuje po tome, odjednom, kad je bilo dobro je valjalo, sad i to treba ukinuti...

    Jer negdje sam pročitao da Zagreb ima ugovor do 2023 i da će bit isti datum iduće godine. Nadam se da će bit bolje nego ovo danas te da neće toliko biti smanjena potpora, kao što je najavio TT (zato sam ga i spomenuo ranije)
  • Mali Zeus
    9.3k
    Snježna kraljica ispala teški debakl.
  • andrija91
    610
    otkazana je treća stanica novogodišnje turneje skakača u innsbrucku. bio je jak vjetar.
    kakav debakl innsbrucka. budale sagradile skakaonicu gdje je jak vjetar uvijek. da nije jure radić to radio ? sramota. smijao se cijeli svijet. grozno, ukinut !
  • db-izbjeglica
    12.6k
    otkazana je treća stanica novogodišnje turneje skakača u innsbrucku. bio je jak vjetar.
    kakav debakl innsbrucka. budale sagradile skakaonicu gdje je jak vjetar uvijek. da nije jure radić to radio ? sramota. smijao se cijeli svijet. grozno, ukinut !
    andrija91

    Kakve su reakcije medija?
    Hoće dnevnik.hr objaviti sve naslove i twitter upise koje uspiju naći?
  • andrija91
    610
    znamo obojica odgovor. uz moju napomenu da je dnevnik.hr u vlasništvu srpskog tajkuna , zaboravio prezime.
  • andrija91
    610
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/sport-mix/boks/nastavak-nocne-more-za-najboljeg-hrvatskog-boksaca-a-sto-je-najgore-cini-se-da-tome-nema-kraja-15142678
    Što reći a koju posluku porati? Kako uopće napredovati ako ti promotor već 3 godine ne uspije pošten meč srediti. Žao mi hrge, iako sve još on stigne jer nije tak star, ali ovo je već frustrirajuće
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.