• Bosna86
    11.6k
    Potpuno promašen komentar… Ovo sto se njemu događa tiče se svih nas
  • Deleted User
    0
    Olivia Gadecki, Tennys Sandgren i Pierre-Hugues Herbert su tenisači(ce) koje jednostavno nisu došle na australian open jer se ne žele cijepiti. recimo ovaj francuz je osvojio roland garos u parovima. eto ako je novak frajer trebao je tako postupiti a ne donosit potvrde srpskih doktora (haha) o izmišljenoj bolesti. dečko je ograničen uvijek bio i ostao. frendovi mu ivanišević s osam razreda osnovne i dejan lovren :lol:
  • mniokl
    254
    Slazem se,ali ne mogu postojati posebna pravila.
  • Jaro
    5.6k
    nisu posebna, nije jedini s tim izuzecem, al je jedini koji je interesantan. Al kako je vec receno, trebao je imat muda kao gore navedeni i reci da nece u Australiju i bok.
    A kaj se tice Australije - oni su potpuno skrenuli sa svojim mjerama...
  • NORTE
    9.3k
    Tennys Sandgrenandrija91
    Tenisač se stvarno zove Tennys?? :rofl:
  • immerwieder
    1.2k

    da, i još je iz Tennesseeja,
    on je ujedno i deklarirani antivakser, trumpovac, i odbil je otići na AO
  • db-izbjeglica
    12.8k
    da, i još je iz Tennesseeja,
    on je ujedno i deklarirani antivakser, trumpovac, i odbil je otići na AO
    immerwieder

    Jel baš antivaxer koji ne želi cijepiti djecu protiv dječje paraliza i odbija cjepivo protiv (šta ja znam) tetanusa ili samo ne želi primiti za sada nepoznat broj doza cjepiva protiv težih simptoma covid-a, koje kao zdrav, mlad čovjek, uz to i profi sportaš praktički sigurno neće razviti niti bez cijepljenja?
  • immerwieder
    1.2k

    za dječju paralizu ne znam, ali za ovo se jasno izjasnil,
    na njega gledam kao pozitivca jer je jasno rekel da tamo ne igra,
    a ne kao ovi u stilu "može, ali da i dalje budem nevina"
  • db-izbjeglica
    12.8k
    za dječju paralizu ne znam, ali za ovo se jasno izjasnil,
    na njega gledam kao pozitivca jer je jasno rekel da tamo ne igra,
    a ne kao ovi u stilu "može, ali da i dalje budem nevina"
    immerwieder

    apsolutno!
    a ne kao đoković, ne znam koji k mu treba taj cirkus.
    neću se cijepiti, neću doći igrati i ajd bok, ne bi da nema 7-8-9 ili koliko već osvojenih AO.
    samo čekam da počnu natpisi da ga nisu pustili jer je srbin i slične idiotarije koje redovito dolaze iz nedođije.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Đoković nije cijepljen jer ima tu neku bolest(celijakija se zove ako se ne varam) zbog koje ne smije primit cijepivo... al imam poznanika iz Međimurja koji također ima tu bolest, pa je cijepljen sa dvi doze, i nije mu ništa, a i nije sportaš, što je recimo Novak.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    ma to sa celiakijom smrdi do australije.

    evo ih, skupljaju se... :monkey:

    23235133.jpg?1641461801
  • Eduardo
    17.6k
    :sweat:

  • ZgBlue
    486
    Ja na ovaj slučaj Đokovića gledam kao na sebe kad radim lažnu covid potvrdu kako bi ušao u klub na studentskoj srijedi.

    Stvarno mi nije shvatljivo da ljudi stvarno očekuju od njega da odustane od još jednog Grand slama u karijeri jer eto neki ljudi očekuju da bude "frajer" i ne ode na AO?!
    Ako može dobit izuzeće i na papiru je sve regularno, stvarno ne vidim potrebu razapinjat čovjeka jer želi bit najbolji svih vremena (ako već i nije).
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ja na ovaj slučaj Đokovića gledam kao na sebe kad radim lažnu covid potvrdu kako bi ušao u klub na studentskoj srijedi.

    Stvarno mi nije shvatljivo da ljudi stvarno očekuju od njega da odustane od još jednog Grand slama u karijeri jer eto neki ljudi očekuju da bude "frajer" i ne ode na AO?!
    Ako može dobit izuzeće i na papiru je sve regularno, stvarno ne vidim potrebu razapinjat čovjeka jer želi bit najbolji svih vremena (ako već i nije).
    ZgBlue

    država australija ima pravila, glupa, ja bi čak rekao i idiotska, ali su to pravila te države.
    ako hoće igrati tamo, nek se cijepi, ako se ne želi cijepiti (što je sasvim legitimno) odustane od turnira i kraj priče...izuzeće je regularno, kao i horvatinčićeva sinkopa i slične pizdarije. takve stvari u australiji očito ne prolaze. čemu cirkus? čak se i picousti javlja, onda znaš koje je to dno-dna.

    također, đoković će i bez ovog AO postati najuspješniji tenisač svih vremena.
    oko toga uopće nema dileme, ne znam što bi se trebalo dogoditi da ne osvoji još koji GS.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.