• og1986
    2.9k
    Staza na skijanju je katastrofa. Valjda će je popraviti do sutra za muški slalom.

    Iako vrijeme ne ide na ruku. Da je bar dva dana kasnije sve pomaknuto.
  • flexXy
    1.9k
    Cindric i Duvnjak pokupili koronu. Posto smo se "pomladili" sad cemo vidjeti kako ce na srednjem vanjskom igrati omladinac Gadza(29 godina) umjesto Karačića.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Nema veze, povest će nas Leon Šušnja i Filip Glavaš do 16. mjesta zlatnog sjaja
  • Mali Zeus
    9.8k
    Cindrić i Duvnjak su ionako pred penziju.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Cindrić i Duvnjak su ionako pred penziju.Mali Zeus

    Cindrić ima 28 godina...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Cindrić ima 28 godina...Navijač Dinama

    Taman da mu ovo bude zadnje natjecanje, ako bude uopće igrao. Vrijeme je za mlade.
  • og1986
    2.9k
    Umjesto Karačića izbornik pozvao Tina Lučina sa pričuve za zamjenu Duvnjaka i Cindrića. Dečko ima 22 godine.

    Jako čudan potez. Sve mi se čini da ćemo jedva proći grupu na euru i odmah nakon ispasti.
  • Eduardo
    17.6k
    Sve mi se čini da ćemo jedva proći grupu na euru i odmah nakon ispasti.og1986

    Nećemo ni proći. Dobit ćemo samo Ukrajinu, Francuzi i Srbi će nas riješiti.
  • og1986
    2.9k
    Od sporta gdje smo zadnjih 16 godina očekivali medalje, srozali se na ovo.
    Užas
  • markoli
    1.7k
    Očito kod Karačića je neka ozljeda u pitanju ili je možda tražio pauzu zbog osobnih razloga, nema smisla ovo. Ovo je samo dobar alibi izborniku da može reći "korona nas je poremetila" nakon što se dogodi debakl koji je neizbježan.

    I da smo s punim sastavom, jednostavno smo razinu ispod favorita prvenstva i ulazak u polufinale bi bio čudo.
  • kinfa95
    488
    čudan ti je potez jer očito pratiš rukomet 2 tjedna godišnje
  • og1986
    2.9k
    Da to kaj sam ga trenirao i pratim lokalni klub, a Bundesligu na areni je nebitno, bitno je kaj mi je čudno za pozivanje klinca od 22 godine koji treba zamijeniti igrače koji su proglasavani najboljima na svijetu.
  • kinfa95
    488
    A ko bi ih trebao zamjeniti?
  • og1986
    2.9k
    Karačić kao što sam i rekao. Bio je na pretpozivu i kako sve novine pišu spreman. Igrao je i za kielce.
  • mniokl
    254
    Index u soku pulen im u prroblemu na drugom kraju svijeta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.