• BluePhone67
    3k
    Kada god su nam stoperi vodili igru, nikada to nije izgledalo dobro, pogotovo ako cijeli vezni red nije radio rotaciju i igrao igru sa malo dodira i kratkim pasovima i tako izbacili pametnu defanzivnu igru Rijeke,a glavna karakteristika da bi se tako igralo je rastrcanost, kombinatorika i nudjenje svih igraca da kao prvo se nudi igri i lopti, jucer toga nije bilo.
  • 000
    941
    Odlična galerija! :up:
  • Guinness
    1.9k
    Ovo su naše (ZD) slike?
    Svaka čast , odlične.
  • deda
    26.3k
    Naše, naše
  • reziser
    5.8k
    nakon prospavane noći, čestitke riječanima na zasluženo osvojenom kupu.
    golovi se broje a oni su dali 3..mi 1
    nema se tu kaj reći.
    nemože se poricati da su dečki imali želje, ali nije išlo. drago mi je da je penal promašen jer je bio vrlo sumnjiv i opet bi jahali po nama i sucu.
    po meni jedan jako dobar finale, bez izgreda, na lijepo stadionu, u super atmosferi.
    O postavi neću, o tom odlučuje trener. Lako je sad biti general nakon poraza. Svi bi napravili nešto drugačije, ali tako je kako je.
    Bitno da u nedjelju budemo puno bolji, iako se zbog ovog poraza bojim broja navijača na tribinama, sigurno će ih biti nešto manje nego da smo osvojili kup.
    šteta
  • markoli
    1.6k
    Uvijek ću biti tip kojem nije sramota izgubiti od boljeg, tip koji vise voli golmane koje brane normalne šuteve i ne primaju pacerske golove nego one koje prime nikakav šut sa 30 metara a obrane 2 zicera. Uvijek ću biti za napadača koji zabije mrtvaca a ne škarice svake prestupne. Uvijek će mi biti sramota izgubiti od ekipe koja ima 5 puta manju vrijednost i u kojoj igraju igrači koji kod nas nebi bili blizu one HNL ekipe. Imali oni dobar dan? Šta misliš da neki Helsinki potrefi dobar dan pa te izbaci u drugom pretkolu?? Po meni se ovakve stvari z ovako bitnim tekmama ne smiju događati i točka.marcio amoroso

    Slažem se 100%. Nadam se da će se izvući pouke iz ovog bolnog upozorenja što se dogodi kada nisi 100% unutra i kada misliš "lako ćemo".
  • marcio amoroso
    31.4k

    Bravo za slike doktore :up:
  • SAS1987
    13k
    , zasto misliš da ce zbog neosvojenog kupa manje ljudi? Mozda ce ljudi napokon shvatiti da nije jednostavo osvojiti kup ili prvenstvo.
  • xavier
    11k


    Upravo tako. Realno je osvajanje trofeja dosta nisko na listi razloga zbog kojih će netko doći u nedjelju.
  • reziser
    5.8k
    slusam ljude oko sebe....ne pricam bezveze, isli bi na hajduk da smo osvojili kup, jos jedna od razloga nedolaska na tekmu....
    ili igraju slabo pa cemo izgubiti
    sam slusam komentare
    zna se da se ide na tekmu..tko zeli
  • Papastrumf
    9.1k
    Vjerojatno će mnogi naći razlog za nedolazak u nedjelju, ali mislim da na prste jedne ruke možeš nabrojati one koji neće doći jer smo izgubili jučer u finalu kupa.
  • reziser
    5.8k

    to nikad nećemo saznati :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.