• deda
    27.4k
    Neke zaključke i ovako vruće glave mogu donijeti. S Belim smo se definitivno zajebali. Bjelica je utakmicu sjebao do bola, mislim da je to najgora njegova utakmica što se tiče vođenja momčadi. Tu nadodajem i psihološku pripremu. Petković je ipak jebeno limitiran i nije reprezentativni kalibar. Nama može biti dobar u rotaciji. Oršić je bio jako loš i isto prečesto ima te toplo-hladno faze. Šunjić je car, igračina, Ademi također. Njih treba obavezno zadržati obojicu.
  • Eduardo
    17.2k
    Jel bio VAR sustav na ovoj utakmici ? Vidio sam da glavni sudac ceka nesto oko penalaBluePhone67

    Ne. Vjerojatno konzultacija s pomoćniim.
  • Smotanihaker
    592
    Nadam se da su danas vidjeli koliko nama treba jos jedan lijevi bek uz Leovca. Ako se igra u sredini sa Sunjicem i Ademijem onda trebamo pravog lijevog beka da nam razvuce tu stranu. Ovako pustis Rahmanija koji svaki prodor vraca nazad a zgusnes sredinu i dupliras desnu stranu. Posto nema pravu podrsku beka, Orsic se gubi jer je sva paznja na toj strani na njemu. I onda dobijes mucenje u sredini zbog manjka kreativnosti.
  • 000
    941
    Čestitke Riječanima na dominantno osvojenom kupu! Tek druga utakmica u sezoni da mi ostavlja gorak okus u ustima. Prva je poraz od Chelsea. Batinić je jebeni idiot. I drago mi je da zbog idiota nije pala sjena na kup.
  • Majki2111
    2.6k
    Nekako imam dojam pad u formi kod obrane, kao da su se opustili svi skupa oprerano. Ne grizu ko prije, al dobro. Ne znam kaj očekivat protiv Hajduka.
  • deda
    27.4k
    Tri finala s Rijekom 2014,2017,2019. Tri poraza. Ne sviđaju mi se takve luzerske serije.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Mislim da je jedina greška Bjelice danas kaj nije krenuo s Leovcem. Drugo poluvrijeme je dobro mijenjao i dobro smo počeli, ali generalno smo podbacili. Napadači su nam van forme, a stoperi koji su do sad nam bili ponajbolji dio ekipe, danas su podbacili. Nije ugodno, ali nije ni smak svijeta.
  • Mr Blue
    3.3k
    Rrahmani i Stojanović... :down:
  • Ludovic IX
    5.1k
    Theophile u zadnje dvije tekme ni blizu onoj sigurnosti. Previše se koristi faulims dok je na početku sezone to sve radio bez prekršaja i čistim čitanjem igre.
    Petković je malo odletio u nebesa jer nakon svake lopte diže glavu gore umjesto da se baca na glavu. Nebi ga ocrnio odmah kao deda, ali da je limitiran, to znamo jer da je vrhunski, već bi on uspio u Italiji. Savršen je za europsku igru Dinama kad ne moramo stvarati igru već igramo na visoke lopte i kontra. Ali svejedno ocjena njegove sezone -5..i dinamova sezona -5 zbog gubitka kupa.
  • Jaki
    100
    Batinic nije za nikoga navlacio nego je ocaj od suca pratim ga duze vrijeme i onaj cisti faul na Gavranovicu ne sudi a ne moze cisci imao je isto jos par faulova.
  • Jaki
    100
    Nema kukanja idemo u nedjelju napunit smradove daj boze normalnog vremena da napunimo taj stadion ali sto se mene tice ide se i po kiši.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Uvijek ću biti tip kojem nije sramota izgubiti od boljeg, tip koji vise voli golmane koje brane normalne šuteve i ne primaju pacerske golove nego one koje prime nikakav šut sa 30 metara a obrane 2 zicera. Uvijek ću biti za napadača koji zabije mrtvaca a ne škarice svake prestupne. Uvijek će mi biti sramota izgubiti od ekipe koja ima 5 puta manju vrijednost i u kojoj igraju igrači koji kod nas nebi bili blizu one HNL ekipe. Imali oni dobar dan? Šta misliš da neki Helsinki potrefi dobar dan pa te izbaci u drugom pretkolu?? Po meni se ovakve stvari z ovako bitnim tekmama ne smiju događati i točka.
  • Jaki
    100
    Petkovica su pitali za penal i kaže da je Bjelica odredio Olma da puca i dalje mi nije jasno zasto kolko se ja sjecam jos nisam vidio da je ikad Olmo pucao?
  • LovroZG
    1.3k
    Ja Olmu ne zamjeram penal. Barem je puco snažno, a ne išo plasirat ko Petković nedavno. Riječani su se žalili, bacale su se čaše u teren i tu je bilo par minuta prekida. Nezgodno je čekat tak.
  • Draž
    1.1k
    Nisma od onih koji kritiziraju nakon prve loše tekme, ali jučer je bilo baš teško gledati.
    Beli je bio jedan od najrastrčanijih u prvom poluvremenu, al za qrac. Petković otkad je dobio reprezentativnu kapicu više za Dinamo kao da ne postoji. Šunjić zvijer, Ademi vrlo blizu Šunji uz bok. Oršić jako oscilira.
    Olmo...jbga...skinul mu ga je. Bar ju je puknul kak spada.
    Po meni je Bjelica potpuno fulal loptu sa pripremom utakmice. Iritantno je bilo gledati da KTC i Dilaver "vode" igru i dijagonalno ubacuju lopte u bunar. Kasnije su to počeli svi raditi.
    Neka pojedu tovare u nedjelju, to mi je važnije od od kupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.