• Eduardo
    17.2k
    Leovac, Gavran i Izet unutra.

    Kakva greška Petka, strašno :gasp:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Loše ovo izgleda definitivno, ubijaju nas našim oružjem. I opomena za one preoptimistične koji misle da smo prerasli EL. Rijeka je četvrti pot EL. Kad mi nismo pravi možemo imati problema sa svima.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nadmudrio je Bišćan Bjelicu. Ali ima još 45 minuta. Napraviti 2 izmjene.
  • Jaki
    100
    Dajte se smirite cime je nadmudrio Bjelicu zabili su dva bezvezna gola iz nase greske po meni je jedina greska sto smo izasli sa dva zadnja vezna trebalo bi uvest Majera ili Moru i Gavru unutra a i Hajrovica.Evo Leovac ljevo uso i Gavro umjesto Belog.
  • Jaki
    100
    Jel samo meni nije jasno zasto Olmo puco penal nikada do sad nije pucao kolko znam inace steta imali smo ih.
  • deda
    27.5k
    Na žalost ovo je Bjeličin poraz. Nadam se da mu se to neće ponavljati. Čestitke Riječanima, bili su spretniji i pametniji.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ma imali smo ih k...c, ljudi su zasluženo dobili, a penal bolje da nismo zabili jer nije ni bio. Odigrali smo loše i to je to. Svi su bili ispod razine.
  • deda
    27.5k
    Iskreno vrlo sam razočaran. Ako je suditi po mom raspoloženju, u nedjelju će biti 7-8 tisuća ljudi, od toga 3 tisuće tovara.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nadam se da se mogu dignuti do nedjelje i odigrati kako spada da razbiju pravednike.
  • Jaki
    100
    Nisam vidio jel bio penal cinilo mi se da je diro rukom a deda nadam se 10 a ako bude kisa 5 mozda.
  • Dudu
    2.6k
    Šteta zbog penala, treba bit pošten i čestitat Rijeci na zasluženoj tituli.
  • BluePhone67
    3.2k
    Rijeka zasluzeno uzela kup
  • deda
    27.5k
    Nije sramota, ali ova utakmica otvara neka pitanja.
  • Jaki
    100
    Strahinja veli da nije bio penal aj lakse mi je malo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.