• Jaki
    100
    Ma ne pristup od pocetka nije bio najbolji neznam sta se desilo kazem mogli smo na kraju izvuc tekmu al sta je tu je.
  • Plava Slavonija
    65
    jbga...sta je tu je, legli smo, idemo dalje...mozda sam debil ali meni osobno je bitnije ovo u nedjelju da dobijemo protiv partizana...

    ja bi iskreno jos jednu godinu EL nego LP, mislim da nismo jos dovoljno jaki i spremni za LP, a kantanja mi je dosta do kraja zivota...ovdje se sa svima nosimo i igramo nogomet, a to je ono sto privlaci ljude...malo je financijski losije ali na kraju ne znacajno...
  • luftwaffe
    644
    Slaba igra, ali mi se svidio Sunjic, decko grize.
    Nadam se da su se decki onda bar cuvali za tovare
  • Eduardo
    17.1k
    Odlično finale. Bolje poraz nego da smo izvukli pozitivno iz onog nepostojećeg penala.

    Čestitke Bišćanu i njegovoj ekipi. Zaslužena pobjeda.
  • Dudu
    2.6k
    A bio je vjerojatno i prekršaj kod prvog našeg gola, ne znam ko ovo Batinića gura, nije dobar sudac nikako.
  • deda
    27.3k
    Šunjić je apsolutni car, on je izgledao strašno i u ovoj našoj lošoj partiji. To mogu samo veliki igrači.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Nije sramota?? Nije sramota izgubiti nebitnu utakmicu od ekipe od koje si 5 puta vrijedniji. Ali jebena je sramota izgubiti finale kupa od lepinjice, capana i escovala. Jebena je sramota dopustiti kvržicu da izgleda kao Finidi George u najboljim danima.
  • xavier
    11.1k


    Naravno da nije bio, ali nije mi jasan prijenos. Malo kamera, loš kut, a rezolucija slike očajna :yikes:
  • xavier
    11.1k


    Da, čini se da ni prvi gol nije ispravan.
  • LovroZG
    1.3k
    U Rijeci i Puli smo odigrali tri iste tekme s Rijekom. U prvoj tekmi smo dominirali, al smo se napromašivali, a Čolak je zabio za pobjedu Rijeke iz njihove jedine prilike.
    U drugoj tekmi smo mi opet dominirali, al smo opet i promašivali pa je bila nula jer Rijeka nije niš zabila.

    I onda danas smo opet složili dost prilika, a zabili samo jednu i to je bila treća sreća. Rijeka je, s druge strane, zabila brat bratu 3/3 prilike.

    Mislim da postava nije bila predefenzivna jer smo mi nekako morali odgovorit na riječku vezu s dva zadnja vezna i Halilovićwm koji puno trči. Problem su bile individualne greške. Promašaji, Petkovićeva reakcija kod 0:1, Rrahmani koji nije zadržo Kvržića kod 0:2, KTC koji je prodo dosta lopti u izgradnji napada bez pritiska i tak.

    To znači da smo sveukupno mogli odigrat puno bolje, a zašto nismo je meni jedan veliki upitnik.
  • LovroZG
    1.3k
    Za rezoluciju se javi HTV-u, na HNTV-u je slika bila odlična.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Nek dobiju tovare i ja im opraštam.
  • deda
    27.3k
    Mene više muči sumnja nego opraštanje. :chin:
  • Eduardo
    17.1k
    Ljudi su odigrali utakmicu sezone, mi nismo bili na top razini i dobili su nas. Nije kraj svijeta. Nismo odigrali ko pičke. Grizli su, borili se al danas nije išlo. JBG događa se. Nema tu sramote.
  • BluePhone67
    3.1k
    Jel bio VAR sustav na ovoj utakmici ? Vidio sam da glavni sudac ceka nesto oko penala
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.