• maddaddam
    2.9k
    Samo ova dva detalja Dinamo Z. i ex-yu u istom kadru ...Ali

    Dinamo Z. je direktni produkt te ex-yu, nikad govorljiv zagovornik iste, i tog dijela povijesti se ne treba sramiti. Usporedba možda je malo promašena, ali ako je cilj ukazati na neke stvari i izazvati reakciju, više je nego pogođena.
  • Tom Hanks
    2.7k
    Kako ljudi nađu problem u klubovima na ljestvici a ne u tome gdje se Dinamo nalazi na istoj je poražavajuće
  • deda
    29k
    Meni je u stvari nevjerojatno što mi ovo napravimo iz jednog jebenog razloga, bez ikakvih drugih primisli, a vi pronađete sto zakulisnih i urotničkih tema i grešaka u objavi. Stvarno vam moram reći nekima, dajte se malo preispitajte. Za ozbiljno, ne zajebavam se.
  • Infinity
    15.4k
    Ja bi razumio da smo prvi i da netko kaze 'je*o njih'.
  • NORTE
    9.7k
    izazvati reakcijumaddaddam
    Hajde objasni reakciju, što je ona točno? Dolazak na prvu iduću tekmu za mjesec dana? Netko će stvarno tad krenut na tekme dinama jer smo 10. na tablici posjete u regiji?
  • blue heart 72
    1.5k
    Ne shvaćam nikakve razloge za paniku u svezi sa ovom tablicom. Da se razumijemo, nemam nikakve veze sa njenom izradom, ali ona je po meni pogodila bit. Ljudi moji, kakva vražja obnova jugo lige ili prizivanje bivše države i slična trabunjanja. Ovo je po meni dobrodošla šamarčina plavom puku, da se malo zamisli. Ako pogledam situaciju u SZ dijelu HR, pa recimo 70 % ljudi ima u autu dinamovu zastavica na retrovizoru + grad ZG i zagrebački prsten. Pa gdje su ti svi ljudi dok su tekme? Ej to je sve manje od sata vožnje do ZG-a. Jasno je da se neće ići na svaku tekmu, ali recimo bar na jednu ili dvije mjesečno + europa se svakako može otići. Slavoniju, Liku, Hercegovinu, Bosnu sam namjerno izostavio pošto im je dosta dalje do Zagreba. Tu naravno ne mislim na ultrase, već isključivo na simpatizere i kibice
  • marcio amoroso
    33.5k
    Hajde objasni reakciju, što je ona točno?NORTE

    Upravo ovo je reakcija. Svi raspravljamo o tom desetom mjestu i svi postajemo svjesni da je to blamaža epskih razmjera. Ne samo ja i ti ovdje, nego i Krešo i Andrej na poslu, ili Tomislav i Matej na haklu. Tablica je u svim medijima i postaje svima jasno kakva je to blamaža. Ako se podigne prosjek za jednu osobu tablica je napravila svoje.
  • maddaddam
    2.9k
    Hajde objasni reakciju, što je ona točno? Dolazak na prvu iduću tekmu za mjesec dana? Netko će stvarno tad krenut na tekme dinama jer smo 10. na tablici posjete u regiji?NORTE

    Tvoje pitanje je vid reakcije. Što se ostalog tiče, ne mora reakcija biti nužno pozitivna, da će netko krenuti jer smo deseti na nekoj tablici. Može biti i kontraproduktivna, da taj isti netko kaže: 'BMK, dosta mi je kiše i smrzavanja, ne ide nitko, neću ni ja'. - što sumnjam da je inicijalni cilj tablice.
    Tablica je tu da ukaže na neke stvari, greške u koracima koje su u Maksimiru uobičajena pojava desetljećima, bolikurčina za navijače... Zadnji primjer su bezrazložno ukinute godišnje karte.
  • flexXy
    2k
    806bpwcd2jci21dn.png
    Evo ovima kaj smeta usporedba s klubovima u okruzenju. Na svjetskoj tablici smo 753. najgledaniji klub s posjetom slicnom kao uzbekistanski i kazahstanski prvoligasi, americki i meksicki drugoligasi i treceligasi, talijanski treceligasi, rumunjski i norveski drugoligasi, itd. Nadam se da ste sad zadovoljniji, nisam htio izdvajat klubove madarske i austrije da se netko ne pobuni jer je austrougarska mrtva kao drzava vec 100 godina.
  • NORTE
    9.7k

    I gle vraga, prvo što upada u oči da je dinamo po posjeti ispred Bg giganta koji ima gradskog rivala, prvi je na tablici iako nije bio prvak već 5 godina, ima bolji stadion od nas, ne trebaju covid potvrde i vjerojatno imaju godišnje ulaznice.
  • über alles
    1.5k
    To je od generalnog sranja sa grobarima,prije toga su bili uvijek ispred nas.
  • Infinity
    15.4k
    Partizan je uvijek imao posjetu 5-7.000. Posljednjih par sezona imaju 3-5.000, a nakon korone su potonuli jos nize.

    Vrag me natjera da vidim da li imaju sezonske ulaznice. Istok 400, jug 200 kuna. Vrijedi za sve osim za grupnu fazu Europe. I da, podijelili su besplatne ulaznice svim vlasnicima sezonske iz prosle sezone.
  • BlueVelvet
    336
    Kak se ljudi uskokodakali čim vide neku tsblicu di nismo prvi, neka tsboice, trebala bi biti na naslovnoj strani foruma da se vidi naša sramota, ne treba od toga bježati...

    A ovima kojoma smeta usporedba s ex-yu, mogla bi se stavito usporebda s sličnim klubovima sa zapada pa tek onda da vidimo bruke
  • Infinity
    15.4k
    Mi smo trenutno 31. klub u Europi. 30 ih je ispred nas i nitko nema posjetu losiju od nase. Najblize nasoj posjeti je Shakhtar koji ima 6.389 gledatelja u prosjeku. Shakhtar je ujedno i jedini klub u top 30 koji ima ispod 10.000. Necemo se tjesiti da je ovih sest tisuca nista za jedan Shakhtar, jer Shakhtar igra u 700km udaljenom Kijevu, a do rata u Ukrajini imali su vec duzi niz sezona sve bolju i bolju posjetu. Prebacili su i 40.000 i da se nije zapucalo vjerujem da bi igrali redovno pred rasprodanim stadionom.

    Ispod nas je hrpa klubova s boljom posjetom. Moramo doci do 62. pozicije da nadjemo prvi klub s posjetom losijom od nase. 62. je Garabag. U top 100 slabiju posjetu od nase imaju jos Partizan, Ludogorets, Sheriff, Astana i Zorya.

    U top 100 mi smo bolji od 69 klubova, a prema posjeti smo bolji od njih sest. Sest od kojih je pet 'posebna prica'.

    Eto, poredimo se malo s Europom.
  • Eduardo
    18k
    U top 100 slabiju posjetu od nase imaju jos PartizanInfinity

    Za Partizan pišu nisu točni podatci pa neki kažu da je namjerno kako bi ih se oštetilo/omalovažavalo/ponizilo. Možda i nisu točni (ako laže TM lažemo i mi), ali namjerno nije svakako. Uostalom, sve to odradili smo 1997. tako da nema potrebe da to radimo na ovaj način.

    Što se tiče tablice | Poantu tablice tko je shvatio - shvatio je, ne pada ma na pamet dodatno trošiti energiju i pojašnjavati što, kako i zašto jer bolje od ovoga ne možemo nacrtati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.