• marcio amoroso
    33.5k

    Netko sa Zone je autor.
    Mi nismo klošari ili kokošari da na nečiji posao nadodamo svoj logo.

    Usporedbe sa Hajdukom i zvezdom zato što su u regiji i zato što su usporedivi.

    Sa kim bi trebalo da se usporedimo? Sa Leicesterom, Rennesom i Gladbachom?
    Sa Sochiem, Dynamom iz Kijeva i Zenitom?
    Sa Goteborgom i Kopenhagenom?
  • Crusades1986
    10.1k
    Pa imaš ispod usporedbu sa Austrijom, Češkom, Mađarskom, Slovačkom i Škotskom.

    Dvije bivše države obuvaćene, za svakog ponešto.
  • Ali
    2k
    Mi smo na vrhu liste svih klubova svijeta po apsurdu.
    Omjer broja stanovnika, prosjecnih posjetitelja, neuredjenog stadiona i broja osvojenih bodova i uzastopnih titula i umnozak sa brojem novinara neprijateljski i osvrtnicki nastrojenih.
    Sva sveuculista sociologije svijeta nemogu razjasniti ovakav fenomen.
  • deda
    29.1k
    Ali, ovo si jako dobro primjetio. Usporedba koja je rađena po pitanju gledanosti je rađena upravo da pokaže te paradokse. Ja se nadam da ćemo ovakvu usporedbu jednog dana raditi s Ferencom, Rapidom, RBom, Slaviom i Spartom jer to je društvo u koje minimalno pripadamo po svim parametrima osim po pitanju gledanosti i naravno stadionske infrastrukture.
  • reziser
    6.5k
    161
    Bilo bi konstruktivnije da na ovoj temi svatko napiše koga će dovesti na slijedeću tekmu, koga će od klinaca povesti sa sobom, kome će pokloniti kartu, a kome kupiti šal. Svi imamo svoje mišljenje o tome zašto su tribine prazne ali zapravo možemo još dosta poduzeti oko toga.. Znam da vlada mišljenje da ne treba nikoga moliti i navlačiti da ide na dinamo (i slažem se s time) ali onda se okrenimo klincima koje još možemo dovest i privuči na stadion, makar za prvi put sa kobasicama i kolom.
    GZomanid

    O ovome sam davno pisao.
    1. Krenimo od sebe da li idemo na tekmu il nam se neda
    2. Svatko od nas koji idemo bi trebao imati zadatak dopeljat bar još jednu osobu na stadion, radio sam na tome, doslovno navlaio za rukav, orgnizirao, kupovao karte...i uspijevao sam u tome... sad sam ipak malo odustao od toga....
    3.veliki potencijal je u srednjoškolcima. Oni bi se za čas navukli na odlaske, drustvo ponese, idu dvojica..., pa jos dvojica drugih.....i tak.... piva prije, poslije...i navuku se na odlaske na stadion
    4. kaj se tiče FB i tagiranja, FB mlađe generacije ne koriste...to je za penziće :grimace: koriste smao inst, snapchat i tik tok po najnovijem....
  • NORTE
    9.7k

    Vezano uz zoninu tablicu top 10 exyu posjeta. Sramota je da je autor zona a da je na exyu tablici uz dinamov grb i ime piše i Z., kao da treba napisati odakle je, dok recimo za Hajduk, Želju i Zrinjski ne piše početno slovo imena grada iz kojeg su. Možda netko misli da je to nebitno, ali varate se, jako je bitno ne pisati to Z uz dinamovo ime jer tako Z. pišu naši neprijatelji. Ima još neki relevantni dinamo na sceni za kojeg ja ne znam?

    Ako je poanta posrati i nesposobnu upravu onda je tablica itekako dobrodošla.
    Usput, zanimljivost, na tablici nema jednog Partizana, vodećeg kluba srpske lige.

    Par disclaimera važnih za tablicu.
    Samo hr i slo imaju covid potvrde?
    Hajduk-nema odigran derbi.
    Željo-slavio 100 godina na ligaškoj tekmi.
    Sarajevo-besplatan ulaz na derbi za navijače Sarajeva Horde zla nakon 100 godina Želje.
    Rijeka-zatvoren stadion protiv HD.
    Maribor-okrugli broj gledatelja, nema brojače?
    dinamo-vjerojatno jedini nema godišnje ulaznice.

    Nadalje, ove "ideje" povedi frenda na tekmu, vuci za rukav, to je tako 2005., prije 15 i više godina to bi možda bilo probabljivo, ali danas, to je gore od patetike...
  • deda
    29.1k
    Ne Norte, cilj nije bio posrati i posramiti nesposobnu upravu, već posramiti i posrati nesposobnog i nezainteresiranog Dinamovog navijača. A ako smo posrali i upravu tim bolje, što naravno jesmo, jer je njihov dio odgovornosti velik.
  • Ali
    2k
    I ja sam se pitao tko je autor jer mi se sinoc ucinilo da je to autogol. A cak sam pomislio i da netko to radi paralelno sa novinarima. Kak drugacije protumaciti da su svi prenijeli izajavu sa nekog partya u hercegovini "najbolji su hajdukovi navijaci..." a bas isti dan izadje tablica koju objave svi portali u srbiji , bih, RH koja to treba podrzati.
    A o "regionu" ne zelim trositi vrijeme...
    Ljudi 30godina nema te drzave sa tablice , koga boli ona stvar o broju gledatelja na fk kolubara-fk cukaricki... pa ak su nam vec se uvaljali kroz tv kuce preko arene i sk nemoramo im mi drzat ljestve...
  • deda
    29.1k
    Jedini cilj ove objave je bio pokazati kolika je sramota posjeta na Dinamovim utakmicama, a za sve ostale teorije se slobodno obratite ravnozemljašima, teoretičarima zavjere i sličnim sektama.
  • superhik
    10.6k
    uzmi 2-3 sata svog vremena sad kad su svi orijentirani oko jela i pila i napravi tablicu ako želiš usporedbe i sa zemljama trećeg svijeta ili kineskih regija
  • Ali
    2k
    6e7h6fyxio2fqug3.jpg

    Samo ova dva detalja Dinamo Z. i ex-yu u istom kadru ...
    Decki ciji spomenik stoji pokraj ulaza na praking ispod juga nisu to zasluzili.
    Isao sam zumirati da se uvjerima da nema one male petokrake u jednoj kockici..
  • Ali
    2k

    Imamo li svoju drzavu i svoje natjecanje koje se zove hnl, i vidi bas ima 10 klubova, zakaj nike ta tablica objavljena. Kaj ce mi cukarici i neki slicni u usporedbi
  • Nino Bule
    11.9k
    Dobro buraz popij vode, dođi sebi
  • deda
    29.1k
    Ali, pozivam tebe i svakog drugog forumaša, napravi svoju tablicu s kim nas želiš usporediti. Napiši tekstić i mi ćemo objaviti. Ozbiljno govorim i pozivam ostale forumaše ako imaju ideje za tekstove, analize, nek se slobodno prime posla, mi smo spremni objaviti svaki vaš uradak, naravno ako je u skladu s nekim normama, prije svega bon-tona.
  • xavier
    11.3k


    Dobro, shvaćaš li ti da ovo nije nikakvo "guranje u regiju" nego samo podatak da smo "i od njih lošiji po tom pitanju". Nadam se da razumiješ razliku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.