• GZomanid
    572
    Bilo bi konstruktivnije da na ovoj temi svatko napiše koga će dovesti na slijedeću tekmu, koga će od klinaca povesti sa sobom, kome će pokloniti kartu, a kome kupiti šal. Svi imamo svoje mišljenje o tome zašto su tribine prazne ali zapravo možemo još dosta poduzeti oko toga.. Znam da vlada mišljenje da ne treba nikoga moliti i navlačiti da ide na dinamo (i slažem se s time) ali onda se okrenimo klincima koje još možemo dovest i privuči na stadion, makar za prvi put sa kobasicama i kolom.
  • deda
    28.1k
    Ideja ti nije loša. Kad bi sve društvene mreže koje okupljaju Dinamove navijače napravile neku vrstu challengea gdje bi navijač morao tagati jednu osobu koju će povesti na sljedeću tekmu. Probat ćemo to već na Rijeci. :up:
  • Crusades1986
    9.8k
    Prenijeli i Index i 24 sata... Baš me zanima jel bi drugi imali muda objavit ovakav podatak da im se njihov klub nalazi na mjestu na kojem se nalazi naš klub.
  • Nino Bule
    11.6k
    Ako klub najavi nastavak prvenstva polusezonskom kartom i tako pozove navijace mozda se i skupi 4,5 tisuca ljudi umjesto 1500 kojih ce inace doci
  • Carrasco
    4.1k
    Objavite da smo 17.klub u Europi po UEFA koeficijentu u zadnje dvije sezone... da vidimo tko će to prenijeti.
  • deda
    28.1k
    Većina je prenijela jer nema 2 sposobna novinara koji bi se potrudili uopće izvadit tu statistiku.
  • xavier
    11.1k
    A vidim da prenose i svi tovari redom na društvenim mrežama i likuju.
  • deda
    28.1k
    Neka, neka slave, zaslužili su. Ja im odajem priznanje.
  • marcio amoroso
    32.5k

    I imaju pravo da likuju. Možda potaknu nekog od naših da dođe na utakmicu koja mu se igra kilometar ili dva od kuće, a na kojoj mu igra klub za koji kao navija.
  • Crusades1986
    9.8k
    Kreneš argumentirano raspravljat i pričat o problemu kojeg evidentno imamo, ovaj baca fore iz Whatsapp grupe 8.c. o Hajduku. Dobro nas i ima 22k na 10 utakmica u polusezoni.
  • xavier
    11.1k


    Mislim da ovo više nije smiješno nikom u 8. razredu. Ovo su više fore za niže razrede.
  • blue heart 72
    1.4k
    Naravno da magarad likuje. Imaju i razloga za to i treba im skinuti kapu za to u kojoj mjeri prate svoj klub. O našoj posjeti nema uopće smisla pričati, to je više nego jadno i ova situacija sa koronom nije nikakva isprika. Kao što je već višestruko spomenuto, sigurno bi poboljšalo situaciju uvođenje polugodišnjih ulaznica za proljetni dio sezone ili godišnjih ulaznica za kalendarsku godinu 2022 sa proljetni dijelom tekuće sezone i jesenjim dijelom nadolazeće sezone
  • Carrasco
    4.1k
    A jbg izgleda da sam zaostao u razvoju pa mi je smiješno. Nego ima netko nešto konkretno pa da na Rijeci za mjesec dana bude bar 7,8 tisuća? Hoće li ta argumentirana rasprava iznjedriti neko rješenje?
  • Ali
    1.9k
    Tko je autor tablice? Netko sa zone ili je samo logo dodan?
    Pitam samo iz razloga da probam shvatiti motiv usporedbe sa zvezdom ili hajdukom?

    Tesko mi je shvatitu motiv izrade i distribucije takvih usporedbi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.