• BBB Mataa998
    1.2k
    Također mi nije jasno zašto nema online prodaje,ako netko kupi a da nema potvrdu tko mu je kriv,neće ući na stadion i to je to. Pa prije malo vise od mjesec dana sam bio u Danskoj pa je sve funckioniralo bez ikakvih problema,trebalo je vremena da se udje na stadion ali to je zato sto su svi bili u korteu i odjednom je doslo par tisuca,al sve u svemu nikakvih problema nije bilo sa ulaskom na stadion. Ocigledno je da upravi nije u cilju da bude sto vise,iz samo njima poznatih razloga...
  • Cosey
    434
    A gle, ja sam u 19:10 ulazio na tribinu, ljudi su u to vrijeme išli da se testirajumarcio amoroso

    Meni su ti likovi potpuno nejasni. Kužio bih da su prvi puta u životu na tekmi pa ne znaju neke stvari.
  • The Undertaker
    4k
    Ma meni ste vi nejasni. Da li bi čekali 2h u redu da uđete u šoping centar, na bazen ili kazalište, onda još pola sata da kupite pivo i još pola sata da pišate u kontejneru? U međuvremenu molite krunicu da ne padne kiša.
    Kome će te prodati takav proizvod osim najzagriženijim mazohistima?
  • deda
    27.7k
    A zašto ja rekoh da ni teoretski ne može bit 10 keka? Jer sam jebeno izračunao.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ovak stoje stvari
    Blagajne rade 2 dana po 8 sati je radno vrijeme
    Bez online prodaje i bez godisnjih oni niti teoretski ne mogu prodati vise od 10k karata u 2 dana taman da bile sve blagajne otvorene i red do pimpeka konstantno
    A masa ljudi i koji dođu oko 7-pol 8 do stadiona i vide ispred sebe 500 ljudi za kartu i jos izracunaju da se moraju testirati i onda jednostvno odustanu od tekme i lakse im je pogledati tekmu u kaficu nego platiti 160kn da dođe malo prije poluvremena na stadion
  • NORTE
    9.1k
    Nema godišnjih (svi drugi klubovi imaju). Nema online kupnje karte (Rijeka ima). Karte su na dan tekme skuplje iako klub to nigdje objavio (osim na ticket pointu gdje se karte jedino i kupuju).

    Uprava koja na sve načine pokušava dovesti navijače na ovaj predivan stadion, ali navijači su jednostavno razmažene pičkice.
  • Nino Bule
    11.4k
    Navijaci dinama jesu razmazene pickice, uprava je katastrofa.
  • InatiseSlavonijo
    459

    Prijatelj se našao u Osijeku ovaj tjedan, kaže istok 30, zapad 40, LOŽA 50 kn, Europska utakmica. Dinamo - Gorica na ruševini od stadiona cijena kolika je. Meni cijena ulaznice nikada nije igrala ulogu ali u očima običnog simpatizera koji bi došao na ruševinu od stadiona i poveo npr.ženu na zapad protiv Gorice treba 100+ kn, još za testiranje 100+ kn, za što će si bolje naručiti pizzu ili nešto, kupiti piće i pogledati na TV-u.
  • Miro93
    2.7k

    Još su oni u Osijeku naveli kako im je cijena za današnju utakmicu jednaka cijenama za utakmice HNL-a. Znači, psihološki još utječu i stvarno pokazuju kako baš žele podršku.
  • SAS1987
    13.4k
    i

    kolicina represije uprave, politike i policije poslednjih 30 godina prema navijacima dinama bi ubila duh ili ugasila bilo kakav navijacki pokret 99% klubova. A mi se jos uvjek drzimo i nadamo boljem sutra.
  • Crusades1986
    9.7k
    5fb0at17427ljvvi.jpg

    Evo da imamo i ovdje, na ponos i čast svakom Dinamovcu. Veliki klubovi Posušje, Maribor i Borac iz Banja Luke imaju bolju posjećenost od Dinama. :clap:
  • miro
    3.1k
    ovo je baš tužno
  • Deleted User
    0
    1. u ničem i nikad se ne trebamo uspoređivati s tim zemljama. vjerovali ili ne RH ima i druge susjede. pa je tako i najveći klub naše regije vjerojatno juventus ili milan. a gledanost ovih klubova sa slike je u realnosti vjerojatno na dnu naše regije.
    2. jel mogu zaključiti po ovom da imamo više gledatelja od partizana iz beograda ? vidim da ih nema tu.
    3. razlozi slabe posjete zaslužuju znanstvena istraživanja. pet foruma je premalo za objasniti.
  • xavier
    11.1k


    Mislim da je zadnji razlog za izradu ove liste bio što netko voli "ex Yu regiju".
  • SAS1987
    13.4k
    Prosječna gledanost je odraz količine "team identification" navijača sa klubom.

    Team identification je psihološka veza između navijača i kluba i ona je odlučujući faktor ako će navijač dolaziti na stadion ili ne. Nije jedini faktor ali je daleko najvažniji. Ima puno načina kako povećati team identification (nešto malo sam davno napisao u ovaj komentar https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/11735) ali najvažniji je osjećaj da se navijač osjeća da je on dio kluba i da je klub njegov. Ne vidim načina kako bi se team identification mogao povećati s trenutačnom upravom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.