• Krizy
    35.5k
    Pravi rasisti izlaze na vidjelo
    pj6lbh9c0vd39lwj.jpg
  • Tom Hanks
    2.5k
    Nemos rec da ne lici malo
  • Eduardo
    17.3k
    i sad ovo neće pustiti u prijenosu da se ljudi smiju malo, ali će zato pustiti 10-15 minuta kako oživljavaju igrača na terenu. :vomit:

    Odličan dan jučer; dobila Argentina, izgubila Engleska i izgubio Conor - doduše na grozan način, ali kad se ponašaš poput debila nije mi previše ni žao.
  • Nino Bule
    11.3k
    Saka nista kriv nije pa je debilno njega napadat, krivi su svi koji su stariji od njega i bojali se preuzet odgovornost, i southgate sto ga je stavio ko petog izvođaca.
  • Krizy
    35.5k
    Mlada Engleska repka 2015.
    x8y5orzjq37uq21l.jpg
  • Nolifer
    6.5k


    U biti kriva je cijela nacija. Svi su se ponašali arogantno i bahato prema svima i to im se obilo o glavu. Pa vidio si i sam kak su se igrači ponašali prema Talijanima, Talijan pruži ruku fair playa, ovaj to odbije.. I baš mi je drago da Euro ipak ima sretni završetak
  • jp23
    2.2k
    Southgate: I wish I had therapy after my penalty miss that still causes me psychological trauma and anxiety to this day.
    Also Southgate: Let me give this 19 year old kid who's never taken a senior penalty before the most important penalty kick for England for over half a century.

    Isto par fun factova:
    11.07.2018. - Hrvatska se plasira u finale svjetskog prvenstva pobijedivši Englesku.
    11.07.2021 - Italija osvaja europsko prvenstvo pobijedivši Englesku.
    Nekako mi se čini da će Englezi kao nacija tražiti ukidanje 11.07. kao datuma u kalendarskoj godini :lol:

    Isto tako Italija je prva država koja je u istoj kalendarskoj godini pobjedila na euroviziji i na europskom prvenstvu!
  • xavier
    11.1k
    Isto tako Italija je prva država koja je u istoj kalendarskoj godini pobjedila na euroviziji i na europskom prvenstvu!jp23

    A je li itko to uspio spojiti s naslovom u umjetničkom klizanju ili recimo akrobatskom rock & rollu? :roll:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Saka nista kriv nije pa je debilno njega napadat, krivi su svi koji su stariji od njega i bojali se preuzet odgovornost, i southgate sto ga je stavio ko petog izvođaca.Nino Bule

    Pa nije on jedini promašio da ga netko posebno krivi. Promašila su trojica od pet engleskih izvođača. Čak je on još i najnormalnije pucao od te trojice.

    Doslovno ih je više promašilo, nego zabilo.
  • Keyser Soze
    8k
    Al oni skidaju srebrne medalje kao da je to govno :lol:db-izbjeglica

    Je, šupački je potez... Al dok bi mi slavili to srebro kao zlato oni to smatraju neuspjehom, tamo se ne priznaje ništa osim zlata iako ga nisu osvojili već 55 godina i prati ih to prokletstvo. Čak ni ne mislim da su ga skinuli iz nekog protesta nego vjerojatno osjećaju da su iznevjerili naciju i propustili ogromnu šansu.
  • Infinity
    15.2k
    Isto par fun factova:
    11.07.2018. - Hrvatska se plasira u finale svjetskog prvenstva pobijedivši Englesku.
    11.07.2021 - Italija osvaja europsko prvenstvo pobijedivši Englesku.
    Nekako mi se čini da će Englezi kao nacija tražiti ukidanje 11.07. kao datuma u kalendarskoj godini :lol:
    jp23

    1966. su otvorili prvenstvo 11.07. i osvojili na kraju. Gdje im je nekad bio pocetak sad im je tu kraj :lol:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    oni to smatraju neuspjehom, tamo se ne priznaje ništa osim zlata iako ga nisu osvojili već 55 godinanamodi grebza

    Pa ako im je drugo mjesto neuspjeh, što je onda ono što su osvajali zadnjih 55 godina? :joke:

    Realno, najjadnija su "velika nacija" u nogometnom svijetu, doslovno za ruganje. Pogledajmo što su samo usporedive zemlje ostvarile u tih 55 godina... Njemačka, Francuska, Italija, Španjolska... Jbt njemačka je od '66 osvojila 3 svjetska prvenstva, 3 svjetska srebra, 3 svjetske bronce, 3 europska prvenstva, 3 europska srebra.

    Komučno :rofl:
  • Keyser Soze
    8k
    Englezi se furaju na "nogometnu silu" jer imaju jaku ligu, a po rezultatima su u rangu Hrvatske. Kaj bi tek bilo da smo mi kao samostalna država igrali svih tih godina kad i oni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.