• db-izbjeglica
    12.6k
    Još je grealishu posebno nešto govorio tokom dogovora i točno se čulo "stay calm" na što je ovaj kimao glavom. Sigurno mu to nije govorio za 8. seriju.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Kako se ispraznio wembley :rofl:
  • SAS1987
    13.3k
    Hoce istupiti i iz UEFA?
  • Infinity
    15.2k
    Dignut ce se BLM na noge. Samo bijelci zabijaju.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Dignut ce se BLM na noge. Samo bijelci zabijaju.Infinity

    Golmani puštaju bijelim muškarcima na poziciji moći.
  • marcio amoroso
    32k
    Svaka čast Italiji još jednom. Ljudi su odigrali jeben turnir. Bez vrhunskog napadača, sa samo jednim vrhunskim ofanzivnim igračem su izdominirali sve osim Španjolce. Kapa dolje, zasluženo nose zlato kući.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Al oni skidaju srebrne medalje kao da je to govno :lol:

    Pa jbt to vam je najveći uspjeh u zadnjih 55 godina, u čitavoj eri modernog nogometa. Većina stanovništva ne pamti veći reprezentativni uspjeh, a od igrača doslovno nitko.
  • r1oma
    1.5k
    It's coming home pt. 3 - soon...
  • Infinity
    15.2k
    Covjek bi rekao da osvajaju svake godine nesto, a ne da je Grcka trofejnija od njih na Euru :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Covjek bi rekao da osvajaju svake godine nesto, a ne da je Grcka trofejnija od njih na Euru :rofl:Infinity

    Pa baš to, razumijem tugu, al to skidanje medalje isti tren nakon što je dobiješ i to praktički svi igrači, od prvotimaca do rezervnih igrača koji nisu odigrali minutu.
  • Neki tip
    19k
    U nekom iznimno kratkom djeliću vremena Engleza mi je bilo mrvicu žao.. (premda sam, jasno, navijao za Talijane).

    Onda pogledam ispražnjene tribine (svakome tko ode s dodjele pehara za prvaka Europe i to u finalu u kojemu je igrala tvoja reprezentacija doživotno bih zabranio pristup stadionima) i igrače kako prezrivo skidaju srebrne medalje i svaka žal umah prođe.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Onda pogledam ispražnjene tribine (svakome tko ode s dodjele pehara za prvaka Europe i to u finalu u kojemu je igrala tvoja reprezentacija doživotno bih zabranio pristup stadionima) i igrače kako prezreno skidaju srebrne medalje i svaka žal umah prođe.Neki tip sa Zapada

    I to na natjecanju koje im je praktički bilo isprogramirano da ga osvoje, sve im je išlo na ruku. Od suludih corona mjera, do domaćinstva. Znači, države ulupaju par milijardi eura u organizaciju SP/EP i opet putuju, ne igraju stalno na istom stadionu. Ovoga puta je bilo preko 10 domaćina, Italija je također bila domaćin, ali je svega 3/7 utakmica igrala doma, Englezi su 6/7 utakmica odigrali na svim matičnom, nacionalnom stadionu, na kojem igraju doslovno sve domaće utakmice. Znači, to je jedinstven slučaj u povijesti modernog nogometa.

    Pa ono, dajte malo respekta prema pobjednicima, kako publika, tako i igrači.
  • Markelo
    2.5k
    Baš mi je drago da je ova "naša" strana ždrijeba dala pobjednika jer je ona iznijela ovaj Euro. 14 golova u dvije utakmice, sjajne ekipe,nevjerovatni preokretni zatim penali u polufinalu. Baš dobar nogomet. Dok pak s ove druge strane ždrijeba sam pola utakmica prespavao koliko su mi bile napete
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.