• andrija91
    610
    dobit ćemo škote na kontranapade. ne brinite.
  • Krizy
    35.4k
    Dosad je bilo više promašenih nego realiziranih penala, pet promašaja u odnosu na četiri pogotka.

    Ima i većih baksuza od spomenute četvorke, a to su ‘sretni’ autori autogolova. Čak dvaput su loptu u vlastitu mrežu sinoć poslali Portugalci, prvi je to put da je takvu lošu sreću imala neka reprezentacija u jednom susretu na velikim natjecanjima.

    Kad je Raphaël Guerreiro doveo Njemačku u vodstvo, bio je to ukupno peti autogol na ovom Euru. U prethodnih 15 izdanja europske kontinentalne smotre, tek ih je bilo devet. Također, i ovo je rekord svih Europskih prvenstava, baš kao što je i slučaj s neiskorištenim najstrožim kaznama.
  • Mališan
    1.7k
    baš kao što je i slučaj s neiskorištenim najstrožim kaznama.Krizy

    Neobično s obzirom na dojam da dolaskom vara se uspješna realizacija jedanaesteraca povećala
  • Krizy
    35.4k
    Bukurešt :eyes:
    33ceg8nyc1d11akt.jpg
  • vjeko1701
    5.9k
    hahahahahahahahaha
  • Krizy
    35.4k
    Ako Turci izgube 3 razlike postat će jedna od najgorih momčadi u povijesti EURA.

    Dosad su najgoru gol-razliku i 0 bodova imali:

    Jugoslavija 0-8 (1984)
    Danska 0-8 (2000)
    Bugarska 1-9 (2004)
    Irska 1-9 (2012)
  • markoli
    1.6k
    Ja Shaqirija ostavio na klupi u fantasyju. :yikes:

    Nama odgovara da je završilo ovako, tj. da Švicarci nisu dobili tri razlike.
  • xavier
    11.1k
    Ja Shaqirija ostavio na klupi u fantasyju. :yikes:markoli

    Ja sam na brzinu slagao jer nisam imao previše vremena pa nisam stigao obratiti pažnju na puno stvari i naravno da imam Insignea i Locatellija u momčadi :grimace:
  • Markelo
    2.5k
    Na kraju Danci s 3 boda prolaze skupinu kao drugi
  • Krizy
    35.4k
    Opet marketinški/reklamni upad
    cwbuntv6etvdgihb.jpg
  • Eduardo
    17.2k
    Švabe postali prvaci preseravanja...

    UEFA je u utorak odbila prijedlog grada Muenchena da osvIjetli stadion Allianz Arenu u duginim bojama, zaštitnim znakom LGBT zajednice, za utakmicu Europskog prvenstva između Njemačke i Mađarske koja je na rasporedu u srijedu, a u znak prosvjeda protiv zakon izglasanog u mađarskom parlamentu.

    Gradonačelnik Muenchena Dieter Reiter rekao je da želi osvijetliti stadion u duginim bojama u znak prosvjeda protiv novog zakona u Mađarskoj koji zabranjuje širenje sadržaja u školama za koje se smatra da promiču homoseksualnost i promjenu spola.
  • Mali dioničar
    14k
    Capacity for the Euro 2020 semi-finals and final at Wembley has been increased to 75 per cent, meaning more than 60,000 fans will now be able to attend.

    All ticket holders will need to follow a number of strict entry requirements, including having a negative Covid-19 test or proof of full vaccination – two doses received, 14 days before the fixture.

  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jeste skužili spamanje uefe od strane ove lgtbq ekipe, svaka objava vezana uz euro ima stotine i stotine komentara koji se sastoje samo od zastavica duginih boja :rofl:

    Novi način ratovanja, dosađivanje propagandom na društvenim mrežama :blush:
  • Eduardo
    17.2k
    htio sam napisati nabijem ih na k****, ali onda sam shvatio da bi mnogima od njih to odgovaralo pa se ipak povlačim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.