• Infinity
    15.2k
    Finale definitivno treba biti tamo gdje stadion moze biti pun.
  • Krizy
    35.1k
    Slikali su se svakako za medije pa ću podijeliti i tu
    gxrthb0rw3k3mfsb.jpg
    Idemoooo :lol:
  • markoli
    1.6k
    Zašto se na ovaj čisti penal za Engleze VAR nije palio? Imam osjećaj da Englezima x super odgovara. Remi protiv Čeha i drugi su.
  • vjeko1701
    5.9k
    Zanima me dal su nekima Englezi i dalje u top 2 favorita turnira,
  • Markelo
    2.5k
    Sad protiv Škota na njihovom terenu a oni su još u igri za prolazak kao treći.

    Bit će teško, jako teško
  • Nino Bule
    11.3k
    Da, skoti slave ovaj x ko neke reprezentacije medalju. Bit ce maksimalno nabrijani u utorak.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja imam osjećaj da su Englezi namjerno igrali neriješeno sa Škotima. Sad im bod protiv Čeha donosi željeno drugo mjesto. Hrvatskoj će protiv Škota biti baš jebeno. Mora se poslati na teren maksimalno nabrijana momčad ako se želi pobijediti i proći. Ovi će igrati kao da im se radi o životu i smrti.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ta želja i srčanost kod Škota, svaka čast. U 3 tekme na Hampdenu imamo dva x i poraz od njih. Bit će zeznuto, a i njima i nama treba 3 boda za dalje(nije 100% sigurno, al ćemo reć da jest) , samo da X ne bude, onda se i mi i oni mozemo nogom u dupe.

    Sto se Engleza tiče.. pričam već 2 tjedna, da su i protiv Rumunije i Austrije bili mlaki, protiv nas nista posebno,samo je Dalić malo promašio pozicije i postavu, ali ok. Sto se njih tiče, sa ovakvom igrom su klasu ispod Belgije, Italije, Francuske i Portugala.
  • Nolifer
    6.4k
    A, Mađari, ne boje se ničeg, igraju svoju igru i vode protiv Francuza 1-0 na svom stadionu, o navijačima i atmosferi ne trebam pričati... Ako ovako ostane, bit će apsolutna senzacija i bit će mi drago da je nekom to uspjelo. Ali još ima za igrati 45 minuta i vidjet ćemo kako će tekma završit. Volio bih da im uspije. Bar nekome iz ''regije'', kad mi nismo u stanju tako igrat dobro protiv Francuza...
  • Eduardo
    17.2k
    Ovaj EURO je toliko neregularan da je to smiješno. Previše reprezentacija ima prednost domaćeg terena. Udaljenosti koje pojedine reprezentacije moraju prijeći da bi odigrale utakmicu su bolesne, dok određene ekipe igraju cijelo vrijeme doma. Skroz nepošteno.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    najgori euro po tom pitanju.

    Samo jer je jubilarni, pa su usrali sa tim da se igra u vise država. Najbolje je jedna država, ili dvije ako su manje, to je to, a ovo sto si ti naveo i ono za koronu, jedan igrac pozitivan na otoku i moraju svi u karantenu. Preseravanje na najače.
  • Nolifer
    6.4k


    To je apsolutno točno, slažem se da su trebali to bolje rasporediti sa tim domaćinstvima...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Mađari su baš glupi što imaju ovakav stadion i još su megalomani.

    Mi smo pametni!
  • Crusades1986
    9.5k
    Odlična akcija Mađara za gol, u 3 poteza izbacili cijelu Francusku obranu... sve iz prvog dodira.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Dat će oni još jedan :wink: :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.