• The Undertaker
    4.1k
    Popravio je i istrčavanja. Još mu ostaju izlasci na centaršuteve.
  • Markelo
    2.5k
    Livi je još na svjetskom prvenstvu pokazao da mu igra nogom više nije nepoznanica. Čitam tekst Viduke na Indexu koji opet spominje "igru nogom" kao nešto čime se ovaj muči. Naši novinari su kao pokvarene ploče, ustvrdili su da Livi ima problem u "igri nogom" i o tome će valjda trubit do kraja njegove karijere iako je taj nedostatak ovaj evidentno popravio.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ta statistika je jucer otisla u kurac jer su mu jako puno puta vracali loptu u situaciji u kojoj ju je mogao samo ispucat. Bez centarfora ili dominantnog veznjaka (visinom) vecina tih ispucavanja ne moze ni zavrsit drugacije nego izgubljenom loptom.
    Neko je ovdje ostavio dobar ironican upis, trebao je na sve jos koji dirbling upisat, a mozda i asistenciju..
  • Jurki
    8.8k
    Iskreno jebe mi se za njegovu igru nogom. Moze slobodno svaku petu loptu ispucat u aut, bitno je jedino da dobro brani.
  • xavier
    11.1k
    Kako sam već napisao, on je za mene najbolji hrvatski golman kojeg sam gledao i nek samo ima neke mane na papiru ako to znači da će ostati kod nas :sweat:
  • Plavi-9
    426
    I ima specifičan stil branjenja. Ne ponaša se kao 80% današnjih golmana, ima "čudna" postavljanja i mirnoću što mi se sviđa.
  • Ludovic IX
    5.5k
    ovakav livaković da je branio u finalu SP-a 2018., bili bi svjetski prvaci.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Imat će priliku za zlato u lipnju.
  • Mali Zeus
    9.8k
    U modernom nogometu nije dovoljno da vratar samo brani, ali Livi je definitivno popravio igru nogom i ne stoji više da mu to ne ide.
    Jedino još kaj bi trebao popraviti je da malo više izlazi s vrata tj. da je u tome hrabriji.

    S druge strane kaj @Plavi-9 odlično se postavlja i dobro postavljanje ti je onda već pol obrane.

    Ma sve u svemu top vratar je i sretni smo što ga imamo i definitivno se može govoriti o najboljem hrvatskom vrataru ikada.
  • miro
    3.2k
    Evo sad pišu da ide u Galatasaray. Ako ima istine u tome, onda mu je to veliki promašaj, isto kao i Oršiću
  • plavi67
    920
    kaže brko da ima prenisku klauzulu u ugovoru, pa daj mijenjaj to koji vam je ?? na drugom portalu pročitao da livi traži milju godišnje, pa dajte mu, ne kužim
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pa jel mu nije ponuden novi ugovor? Klauzula je postavljena posteno, po meni. Golmani iz manjih liga ne idu samo tako za visoke odstete van. Mora bit dobar klub ili bogata liga da neko dode i da 10 mil. eura i onda je tu odluka na njemu. To bi bila rekordna odsteta za bilo kojeg naseg vratara ako se ne varam.
  • Jurki
    8.8k
    Nisam znal da je vec pocel ljetni prijelazni rok..
  • Nino Bule
    11.5k

    Pa mora livi pristat na to da mu se mjenja klauzula, nije slucajno toliko nego si ju je ispregovarao kod potpisa ugovora da si ostavi realnu sansu da ga netko kupi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.