• Eduardo
    16.8k
    DATUM ROĐENJA: 09.01.1995.
    MJESTO ROĐENJA: Zadar
    VISINA: 187cm
    TEŽINA: 79kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: NK Zadar, NK Zagreb
    POZICIJA: Vratar
    BROJ: #40
    UGOVOR: 15.06.2024.
    lqtmvdj8t5p9suoe.jpg
  • deda
    26.3k
    Dominik potpisao novi 5-ogodišnji ugovor.
  • Eduardo
    16.8k
    Livaković mi djeluje puno sigurnije, odlučnije i koncentriranije od kako se vratio iz Rusije. Baš ulijeva sigurnost.
  • 000
    941
    Izgleda da bi mogao startati kontra engleza, six pack Kalinic na zalost ima problema sa koljenom.
  • reziser
    5.8k
    kalinic je i u losoj formi i sad i ozljedjen, tako da vjerojatno livakovic uskace
  • Maxhelm
    7
    I zaslužio je, jer bez obzira na godine on ima već dosta sezona na vratima, za razliku od npr Letice koji je četvrti golman koji ima sezonu i pol u nogama.
  • markoli
    1.6k
    Nadam se da će se pokazati u dobrom svjetlu, zasada je baš dobro izgledao na golu.
  • deda
    26.3k
    Meni se Liva od SP digao bar 20%. Ne znam što su mu tamo rekli, pokazali, s čim su ga nafiksali, ali on je naočigled napredovao. Posebno u odlučnosti i izlasku na visoke lopte.
  • xavier
    11k
    Meni je Livaković jako drag golman i zato mi je drago što bi mogao dobiti priliku stati na gol u reprezentaciji.

    Za razliku od nekih drugih, njemu ništa u karijeri nije "poklonjeno". U Dinamo je došao de facto slučajno i mnogi su (vjerojatno i s pravom) mislili da se radi samo o pranju love. Meni je u tom trenutku bilo logično da brani on, koji bio golman U21 reprezentacije, a ne Šemper iza kojeg je stajala cijela mašinerija. Nakon nekog vremena Dominik se nametnuo i na kraju izborio mjesto u reprezentaciji. Na početku ove sezone opet mu se nije vjerovalo i morao je preteći Zagorca koji je u međuvremenu dobio status prvog golmana kluba.

    Da me ne bi krivo shvatili, ne kažem da je Zagorac loše branio, ali Livaković je za mene definitivno broj 1.
  • 000
    941
    "Ha, ha, ha... Ma najveći problem mi je bio Domagoj Vida. Cijelo vrijeme me zezao da im pustim gol. Šalili smo se cijelo vrijeme, a on svako malo kaže: Ajde, pusti gol...," rekao je Livaković nakon utakmice.
  • deda
    26.3k
    Jako dobar nastup
  • xavier
    11k
    Drago mi je da je Livaković opravdao povjerenje :smile:
  • reziser
    5.8k
    livakovic izrasta u pravog golmana, a zagorac je odlican za HNL, treba dobro uskladiti minutazu jer ni zagorac nije los!
  • Eduardo
    16.8k
    Ono što je obranio Rasfhordu je stvarno briljantna reakcija. Samo nek nastavi tako.
  • xavier
    11k
    Za mene osobno je najveća glupost rotiranje golmana. Treba biti jasno tko je prvi golman, a drugi brani samo kad prvi nije u mogućnosti.
  • reziser
    5.8k
    steta je da ipak tako kvaliteta golman ne dobije ni minute
    mozda bi ga mogli posudit u lokomotivu da brani, he he

    slazem se ja da je livakovic bolji, iako zagorac nije kiksao.
    uglavnom 2 dobra golmana, livakovic ipak bolji. na treneru je da odluci kad i kolko ce tko braniti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.