• Eduardo
    17.2k
    to je Dalić izjavio?
  • Blaz
    350
    Trener vratara reprezentacije Marjan Mrmić, u razgovoru za 24sata otvoreno je rekao:

    „Lovre Kalinić je u prednosti. On je nakon povlačenja Subašića bio prvi golman i zbog toga je ispred Livakovića! Super je što imamo takav izbor, to su slatke brige, ali konačnu odluku ćemo ipak donijeti u srijedu, dan prije utakmice, ali u prednosti je - Kalinić.“
  • Somport
    556
    Nekaj se priča da bi i ova legenda mogla ić. Itko kakva mišljenja?
  • Somport
    556
    Bez obzira na sve, frajera sam gledao, stvarno se vidi iz daleka da mu je kvaliteta neprocijenjiva. Dečko ima talenta.
  • markoli
    1.6k
    Navodno se pregovara o cijeni. Jedan francuski klub nudi 8 milijuna eura, Dinamo traži 10.
  • Hipo
    406
    Potpisao novi ugovor nakon što je izvučen maribor na putu u ligu prvaka :wink:
  • Jaki
    100
    Odlicno!
  • reziser
    6.2k
    izjava Livija nakon tekme, navijači su nas nosili :up:

  • reziser
    6.2k
    Bravo za Livija i Čondru!

    Čondrić i Livaković kupili auto legendarnom treneru golmana! Ne mogu vjerovati, zatečen sam. Od šoka nisam mogao ni voziti, rekao je Željko Nježić (73), trener golmana koji je 'odgojio' Dominika Livakovića i Josipa Čondrića

    Još dok su bili djeca, on je s njima radio. Po kiši, blatu, vjetru, zimi... Nikad mu nije bio problem. Željko Nježić, poznatiji kao Deda, utjecajan je u golmanskom svijetu. Njegove vježbe, koje su dostupne i na YouTubeu, koristi i veliki Manuel Neuer.
    - Deda se još trese zbog ovog dara, nije očekivao. No ovo je samo mali znak pažnje, ne mogu vam opisati koliko smo mu Livaković i ja zahvalni na svemu što je učinio za nas. I danas prati sve naše utakmice, ništa mu ne može promaknuti. Uvijek nam govori što smo dobro napravili, a što je moglo biti bolje. Jednostavno, s njim imamo drukčiji odnos - kaže nam Josip Čondrić.

    Skromni Livaković nije htio pridavati veliku pozornost svom potezu, smatra da je Deda za sve ove godine rada zaslužio zahvalu. A ona je bila veličanstvena.
    - Kako smo došli na ideju? Čuo sam da mu je ‘riknuo’ auto koji je imao godinama. Ma taj je auto skroz zahrđao, ne znam ni koje je godine proizveden, ali znam da je stariji od mene. A ja imam 26 godina! Znao sam kako mu je sljedeći mjesec rođendan, pa sam se sjetio ove ideje i predložio sam je Livakoviću. On se, naravno, oduševio, pa smo odmah krenuli u realizaciju nabave rođendanskog dara za Dedu.

    Od ideje do realizacije nije prošlo puno, nekoliko poziva, pregleda i eto novog automobila. Točnije, Opel Corsa iz 2016. godine, čija je vrijednost oko 65.000 kuna, našla se u Dedinu vlasništvu.

    - Jako se iznenadio, a to je bio i cilj. Ma ne mogu ni ispričati koliko smo mu zahvalni niti koliko je treninga odradio s nama. Livaković je već postao najbolji hrvatski golman, ključan adut Dinama i hrvatske reprezentacije, ja sam još daleko od toga, ali samo smo mu htjeli pokazati koliko nam je i dalje važan. I kako ne zaboravljamo ljude koji su bili uz nas, koji su vjerovali u nas dok smo bili klinci - rekao je Čondrić.
    A Deda? Eh, teško je i opisati njegovu sreću.

    - Uz vrhunske golmane, Josip i Dominik izrasli su u vrhunske ljude. Što da vam kažem, šokirao sam se! Sreća da mi je iz Osijeka stigao sin jer sam bio u takvom stanju šoka da nisam mogao ni voziti. Evo, dok razgovaram s vama, još ne vjerujem da je istina. Kad god se čujemo, uvijek me pitaju kako je ‘baka’, to je moja supruga. Tako je oni zovu. Ma hvala dečkima - kazao nam je Deda.

    izvor 24 sata
  • Dudu
    2.6k
    Nije pohvalno što redovito pobjeđujemo sa samo 1-0, ali definitivno najzaslužniji za ove nule je naš Livi koji brani fantastično već duuugo vremena.

    Ova sezona:
    26 nastupa (2340 minuta)
    16 utakmica bez primljenog gola (61.5% odigranih utakmica)
    18 primljenih golova (0.69 po utakmici)


    79411858_585264308993042_8593407747368681472_n.png?_nc_cat=104&_nc_ohc=Z5u7WgQw_WAAQmEYp_eOM3mdVjO_hgxq6P-nOIIwGRCa_nOVesdtNnneA&_nc_ht=scontent.fsjj1-1.fna&oh=788545fc4f522a987b15048a5064d055&oe=5E7F0729
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.