• BluePhone67
    3.1k
    Inace jutros u Zagrebu upeko minus, vadite kape i salove od Paoka znam da imate :grimace:
  • reziser
    6.2k
    Mozda je prodano toliko karara, ali koliko ce ih doci po ovoj hladnoci, vidjet cemo

    Navecer tek opaki minus.,
  • Infinity
    15.2k
    Za istok 5 gore je ostalo oko 350 ulaznica. Bez sektora 4 to bi bilo da je prodano 7.250 ulaznica. Na zapad dolje ima jos oko 550 ulaznica. Pretpostavljam sa idioti nisu pustili sektore 1 i 10 prije nego su prodali centralne sektore i onda bih rekao da ce na zapadu dolje biti oko 5.800 prodanih karata.

    To je sve ukupno oko 12.000. Kazu da je oko 7.000 godisnjih ulaznica, recimo da je 1.000 za sjever i to bi bilo 6.000 prodanih karata iskljucivo za ovu utakmicu. Jos je prodano sigurno 500-1.000 za sjever. Neka dodje pola godisnjaka i bit ce preko 10.000 ljudi. A vjerujem da ce se i danas prodati nesto na stadionu. Gore sam oko 16-17h, uci cu na Sesvete bas da prodjem dolje i vidim ima li kakav red, mada mislim da ce se red stvarati tek oko 19h, jer sam i sam znao na dan utakmice 5-6 sati prije pocetka kupiti ulaznice bez da je igdje itko ako je potraznja za nekih 13.000 recimo.
  • reziser
    6.2k
    ako bude 15000 bit ću zadovoljan s obzirom na vrijeme i važnost utakmice
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam se nadao da ce biti 30.000, al slazem se. Mislim svakako da ce biti sigurno preko 10.000, ocekujem nekih 12-13.000, a s 15.000 vec zadovoljan. To je pun zapad, solidno popunjen istok i dobra ekipa na sjeveru. Bilo je takvih posjeta i prije i da stadion gori.
  • reziser
    6.2k

    da utakmica odlučuje nešto , bilo bi više, ovako je to realnost. slažem se s tobom, zapad dolje skoro pun, kao i istok i oko 1500 na sjeveru
    kape, šalovi,rukavice, duple čarape.....jbg, zima je
  • deda
    27.4k
    S obzirom na prognozu bit će dobro i 10 tisuća večeras.
  • xavier
    11.1k
    koliko vidim, sad su na većini vremenskih prognoza smanjili izglede za snijeg danas popodne/navečer. Budemo vidjeli, baš me zanima koliko će se ljudi skupiti.
  • Infinity
    15.2k
    Inace jutros u Zagrebu upeko minus, vadite kape i salove od Paoka znam da imate :grimace:BluePhone67

    Spremno :lol:
  • xavier
    11.1k
    Gore sam oko 16-17h, uci cu na SesveteInfinity

    Da dolaziš malo kasnije, mogao bi s nama dalje, ali u to vrijeme još nisam ni doma s posla :smile:
  • Blaz
    350
    zasto plasis ljude?
  • Infinity
    15.2k
    Bit cu ja izgleda i do 15h gore. Vjerojatno u 12h krecemo, Mile otvorio autoput, za dva i po sata mi je Zg na vidiku.

    Al vec su nas razvukli na sve strane, imam gore ekipe koja radi i studira pa je nacinjena kardinalna pogreska javljajuci svima sa dolazimo :lol:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nije to baš tak strašno hladno, oko nule. Hladno je ak sjediš. Jel ima Mamić još biznis sa stiroporom?:grin:
  • BluePhone67
    3.1k
    zasto plasis ljude?Blaz

    Hehe.. Ujutro kada sam se ja digao, sam auto strugao. Ne kao ti u podne. Uglavnom bolje je sada nego ujutro, slobodno mozete doci i bez sala.
  • reziser
    6.2k
    ja cu ponijeti i sal za svaki slucaj :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.