• deda
    27.5k
    Vele da ovi nastupaju u dosta pomlađenom sastavu.
  • reziser
    6.2k
    I s drugim golmanon
  • Infinity
    15.2k
    Temperature je takva da mi je zimska jakna raskopcana. Nema ovdje zime.
  • dinamo vitez
    214
    Cekaj veceras da 2 sata na Maksimiru provedes stojeci :grin: toplo preporucam skakutanje na tribini, ako si u blizini Boysa jos bolje
  • Infinity
    15.2k
    Bio sam na PAOK-u pa mi nece biti strano :lol:

    Sad mi je bitno samo da mi ovaj donese da jedem, umrijet cu :rage:
  • LovroZG
    1.3k
    Dobra je tekma bila. Malo frustriraju svi ovi promašaji i upropaštene akcije u zadnjem pasu. Baš šteta.

    Hajrović se bedasto suspendiro.
  • deda
    27.5k
    Izet je danas bio totalna katastrofa, previše se bacio u filmsku umjetnost.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma Izet je van forme od početka listopada. Onda je vrtio sve ko budale, a sad mu ništa ne ide. Čak više ni ne puca s 30m, ne znam dal je to do samopouzdanja ili samokontrole?
  • Infinity
    15.2k
    Nelosa utakmica, ali Dinamo kao da nije bio toliko zainteresiran. Anderlecht blago receno uzasan. Mislim da Bjelica nije zelio tjerati ekipu na 100% pred puno vazniju utakmicu s Hajdukom. Bodovi u HNL-u su i dalje potrebni, u EL nisu. Odradilo se rutinski i nemas sta reci.

    Na stranu izet, mene danas najvise razocarali Gavranovic i Petkovic. Ljudi rade, igraju, bore se, ali kad se ide u zavrsnicu njih nema nigdje. U nekoliko navrata ide napad, kontra, sta li vec, a nikog u sredini.

    Bilo je hladno za popizdit, al kad sam vidio lika ispred sebe kako sjedi u dresu kratkih rukava odlucio sam da ne kukam :lol: Mozda bude negdje slika u novinama, jer ga neki lik uslikao uz rijeci 'za ovo se dobije 500kn u vecernjim' :lol:
  • deda
    27.5k
    Zviždanje tovarskom pizdeku cijelu tekmu mi je bio najbolji detalj u ovoj po meni prijateljskoj tekmi. Mene je razočarala baš sredina jer se oni nisu priključivali. Gavranovići i Petković su desetak puta bili u poziciji primanja lopte, a naš najbliži igrač bio im je udaljen 20 m.
  • 000
    941
    Imao sam dojam da su u jednom trenutku odbacili timsku igru i počeli sa nekom svojom privatnom utakmicom.
    Ili neki jednostavno nisu bili 100% unutra.
  • Papastrumf
    9.3k
    Napisao sam već u našu wa grupu punu forumaša :grin: da se ne sjećam kad je jedan dinamov igrač odigrao tako lošu utakmicu kao Izet jučer. Skoro sve duele izgubio, hrpetina netočnih pasova, užasno nervozan.. Nadam se da će mu zimska stanka dobro doći da se posloži u glavi do proljeća.
  • deda
    27.5k
    Je, Izet je bio katastrofa. Po meni Stojko čak najbolji jučer, osim standardnog stoperskog para.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.