• Infinity
    15.2k
    Po meni Stojko čak najbolji jučer, osim standardnog stoperskog para.deda

    Slazem se. Cak i ovaj jedan moj prijatelj, inace njegov veliki kriticar veli da je Stojanovic odigrao odlicnu utakmicu i da je bio najbolji. To mozda vise govori o samoj utakmici, ali ne treba biti cinican. Dobro je i za njega samog ako ce cuti neku pohvalu, dici ce mu samopouzdanje.

    Al ja jos ne vjerujem da je Izet toliko los u posljednje vrijeme. Nadam se Kadzioru od prve minute u nedjelju i onda se nadam da ce Izo imati dobar start u drugoj polusezoni kao sto je imao u prvoj.
  • markoli
    1.6k
    Izet je puno pokušavao i bilo ga je po terenu, ali ništa mu nije polazilo za nogom. Oršić mi je recimo bio nevidljiv u drugom poluvremenu. Mislim da su svi mislili da će Petković donesti nekakvu energiju prema naprijed, barem u duel igri, ali i on je bio jako slab.
  • reziser
    6.2k
    mislim da su svi igrali s pola snage, kao trudili su se, alikad je trebalo krenuti prema naprijed, nikoga. Općenito, zadnjih par utakmica je lošije nego početak, ali je teško očekivati da će cijelu sezonu onako odigrati. Još da puno bolje odradimo Hajduk pa zaslužena stanka, pretumbacije, odlasci, dolasci pa čekamo polovicu veljače
  • LovroZG
    1.3k
    Ma barem nismo izgubili. Obrana je bila odlična i već dosta dugo teško primamo golove. To je temelj za dobru momčad i na tome je Bjelica radio na prošlim pripremama (uz presing i kontre). Sad će se očito morat i na napadu poradit, vjerujem da će sve bit još bolje na “proljeće”.
  • Blaz
    350
    cekamo prvo pon , pa je festa u potepuhu ,a onda pripreme za valentinovo 2019.
  • reziser
    6.2k

    sve stoji osim potepuha, on je upitan :cool:
  • Papastrumf
    9.5k
    I dalje izbjegavaš Blaža, to je postalo i više nego očito :sad:
    A zaista nemaš razloga :grin:
  • reziser
    6.2k

    nikog ja ne izbjegavam, ali imam druge prioritete
    inače, hvala na pozivu
    evo...papa...možeš ti ići gore
  • Blaz
    350
    preskupa piva u potepuhu. :cool:
  • Papastrumf
    9.5k
    Svi su gore pa tako i ja :heart:
  • reziser
    6.2k
    ima vas dosta za zabavu i bez mene, nek pobijedi najbolji :victory:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Odrađena utakmica s ciljem da se ne izgubi, da se nitko ne ozlijedi i da se previše ne umore. Nadam se da će Leovac i Stojanović biti ok za nedjelju. Meni Stojanović najbolji jučer. A neki "znalac" do mene ga pljuje cijelu utakmicu.
  • BluePhone67
    3.2k
    Sada sam tek skuzio da su u cetvrtak nosili kratke rukave i podmajicu dugih rukava ispod, mislio sam da nose duge rukave sem Sunjica, Katarine i Izeta ako sam dobro zapamtio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.