• xavier
    11.1k
    I cvrsto se nadam da ce i u drugom kolu biti netko prolazan. Iskreni me boli k* koliko su protivnici atraktivni. Dovoljno mi je atraktivan Dinamo na to proljece.Infinity

    Upravo to. Nikad mi nije jasno zašto bi netko želio bilo koji klub osim onog za koji je najrealnije da ga možemo proći. Nikad neću shvatiti zašto netko želi "aktraktivnog" protivnika :yikes:
  • LovroZG
    1.3k
    Jer je važno pojaviti se na čim većem i značajnijem događaju, to šta to Dinamu ne odgovara, jbg
  • deda
    27.4k
    Nek nam daju bilo koga, treba pobijediti i polomiti im kosti. :wink:
  • 000
    941
    Ne nuzno tim rasporedom :cool:
  • dinamo vitez
    214
    Upravo to. Nikad mi nije jasno zašto bi netko želio bilo koji klub osim onog za koji je najrealnije da ga možemo proći. Nikad neću shvatiti zašto netko želi "aktraktivnog" protivnika :yikes:xavier

    Zato jer je derbi navijačima bitnije pojaviti se kad igra Messi ili Ronaldo, opaliti selfi i reći da su bili na eventu.
  • Infinity
    15.2k
    Njima je bitno da su gledali Real u Zagrebu. Meni je bitno da sam gledao kako Dinamo prolazi dalje. To je ta razlika izmedju ljudi koji stvarno navijaju za Dinamo i ljudi koji ce reci da navijaju za Dinamo, ali im je Dinamo eto tek drazi od Hajduka i bitan im je koliko i crno ispod nokta. Njima je bitno da gledaju jednu veliku utakmicu u Zagrebu, a Dinamo je njima samo alat koji ce priustiti taj veliki dogadjaj. Navijat ce oni svi za Dinamo taj dan, al pola ih ne bi ni doslo da je umjesto Reala bio recimo taj meni toliko zeljeni Zurich, dobar dio ih ne bi ni rezultat ispratilo. Ne sumnjam da ce sad u prvom kolu biti pun stadion, jer je ipak i to nesto sto se ceka 49 godina, i to je nesto novo u gradu, doci ce pogledati, baciti selfie i otici kuci. Da u osmini finala dodje neki sklj protivnik vjerojatno bi bilo oko 20.000, al barem ne bih ostao bez karte kao protiv Spartaka. Sve u svemu, nadam se da cemo Dinamo gledati i u kasno proljece.
  • LovroZG
    1.3k
    Da u osmini finala dodje neki sklj protivnik vjerojatno bi bilo oko 20.000Infinity

    Ma kurac. Kaf bi prošli 1/16 cijeli svijet bi stao i lupila bi sve neka euforija. Tu bi i na -15 bio pun stadion.
  • reziser
    6.2k
    vremenska prognoza za četvrtak -1 bez oborina
    dobro se obući i po pobjedu!
    nikakva posebna hladnoća, kad se sjetim nekih tekmi di smo se doslovno smrzli, ovo je sparno :cool:
  • deda
    27.4k
    Prvobitno sam procjenjivao na 15 tisuća, ali čini mi se prije 12.
  • reziser
    6.2k
    One koje sam nagovorio na yb i na ostale tekme, sad im se neda, zima im je
    Bem im komociju
  • Infinity
    15.2k
    Zato sam ja sad isplanirao da dodjem sa samo jednim prijateljom. Isti smo mentalni sklop i oba se slazemo da nam ne treba nitko i da ne zelimo nikoga slusati da smo ga zeznuli i da se smrznuo, pogotovo nakon sto ga moradnemo nagovarati. Bit ce nam jace nego da nas ide deset.

    Jel pustan istok 4 u prodaju?
  • reziser
    6.2k

    Zalosti me to,ali to je realnost
  • deda
    27.4k
    Istok 4 i 5 nisu išli online. Ne znam da li su bili na ticketshopu.
  • Papastrumf
    9.3k
    Sad su pustili istok 5. Buduci da je otisao cijeli istok 5 dolje i jedan dio gore, pretpostavljam da su istok 4 i 5 isli za pakete ande/hajduk, a 1 i 2 samo za anderl. Trojka su ionako sve godisnje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.