• Mihaljević
    8k
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/299896

    Evo da se nadovežem na ovaj patch što sam radio prije 2-3 tjedna , malo sam updejto i mrske rivale napravio.

    F7nGbo8WUAAsJct?format=jpg&name=large
    F7nGbpEW4AAM2vO?format=jpg&name=large
    F7nIkw8WoAAiU5N?format=jpg&name=large

    Probao sam napraviti tu neku jaku regionalnu ligu, sa svim igračima koji su igrali u pojedinom klubu , npr Modrić u Dinamu , Mitrović u Partizanu , Džeko u Želji , Tadić u Vojvodini itd...

    Ligu 10 čine : Dinamo, Zvezda , Partizan, Hajduk, Željezničar , Sarajevo , Osijek , Rijeka , Vojvodina i Vardar...

    Ako nekom treba patch za HNL ili za regionalnu ligu nek mi se javi u inbox , šaljem na mail šta treba :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    Kolega modder...joj koliko sam ovakvih patcheva napravio u svoje doba xD
  • jp23
    2.2k
    Leko kao trener pored Bjelice kojeg se može uzet u fifi, pardon eas fc?
  • Mihaljević
    8k
    Pročitaj post još jednom haha.
  • jp23
    2.2k
    To mi je jedini uljez :rofl: sve ostalo su bivši ili trenutni igrači Dinama (uključujući da je Erlić prošao kroz neku od mladih selekcija)

    Ili se sam hvališ da imaš Šukera :rofl:
  • jedan u nizu
    5.8k
    Izasao je novi FM, siguran sam ovdje ima dosta ljubitelja igre.
    Jedan od noviteta je izbor nacina igranja.

    Standarni - kao do sada, da odmah na pocetku imas sve igrace koji su ustvarnosti napravili transfer.

    Real world - igraci dolaze u klub na onaj datum kao u stvarnosti. Primjer za dinamo, zapocinjete sa Livijem, Ivanisuceom i Sutalom. Sa vremenom oni odlaze, a dolaze novi igraci. Jako zanimljivo i mislim da ce to biti moj odabir.

    Your world - zapocinje bez transfera ovog prijelaznog roka, vec ga sami krojite skroz.

    Zaljepit cu par screenschotova zanimljivih igraca (dinama naravno), slobodno zatrazite jos ako zelite.
    p.s. po ocjenama Sosa izgleda odlicno, Stojkovic i Vidovic isto dosta dobro, ali Vrbancic ce biti zvijer:

    rCRV4UQ.png

    VMjD1sm.png

    VRTjR3s.png

    X1qvhmy.png

    mAiS9NF.png

    GCizjaS.png
  • Facke
    2k
    Kak to da u "novom" eFootballu nema Dinama? Skinul sam da probam ovu glupost ponovne pa videl da nas nema.
  • Captain America
    13.6k
    Ima li tu konzolaša koji igraju FM na istima da prenesu dojmove? Za svakodnevnu upotrebu mi je sasvim dovoljan iPad tako da sam se "riješio" kompjutera i jedina mogućnost igranja FMa je na PSu.
  • Vrdjuka
    46
    kakvi su nasi juniori u FM24? Moze par fotki onih koji imaju dobar potencijal?
  • austrijanac
    2.6k
    Jedva cekam krenut, sa FM23 sam debelo pretjero vec i posao mi ozbiljno pati radi toga, ali nema smisla to popravljat sad kad FM24 izlazi.

    Par detalja nakon 15 saveova odigranih sa svim mogucim klubovima:

    Vidovic uvijek osvoji barem 2-3 zlatne lopte, zivo me zanima da li ce bit takva zvijer i u ovome FM.
    Zvonarek bio labeled as next Luka Modric i uvijek je to opravdao.

    Baturina kapetan Barce/Milana konstantno.
    Dinamovi junkasi na jednom saveu sa Oxfordom su osvojili LP 3 godine za redom (rekord).

    Tako da jedva cekam vidjet kako je Sports Interactive tretirao ove godine nase mlade potencijale.
  • Mrvica
    3.2k
    Da ne spamam okolo, pa da pitam ovdje.
    FM sam igrao prije sve dok nisam došao u Istru, zbog specijalaca komp u transportu vrisnuo i nije mi se dalo popravljat. Nakon toga kupio PS i vidim da FM ima na PS-u al nisam kupovao jer mi nije to to... Dakle pitanje jedno ako kojim slučajem netko ima nekakvu preporuku. Kupio bi si laptop vjerovali ili ne najviše zbog FM-a, ima netko prijedlog za nekakav laptop da bi mogao igrati u miru FM? Sve ostalo mogu na konzolama igrati pa me druge igre i ne zanimaju baš. Cjenovni rang iskreno nemam pojma jer sam davno prestao pratiti te stvari, ali ono sad da ne dajem 2000€ za laptop. :rofl:

    Unaprijed hvala na odgovoru!
  • Dino
    2.2k
    Nedavno je buraz kupovao laptop i skuzio da je najbolji omjer cijene i kvalitete Lenovo, za model pojma nemam :rofl: . Mozda u nekom tom smjeru da trazis.
  • Mrvica
    3.2k
    Trebat ću vidjeti nešto, kažem najbitnije da mogu u miru peglat FM, ništa drugo me ne interesira. A da sam moćan uz sve ''probleme'' keširat par tisuća € za laptop e to i nisam baš. :rofl:
    Budem se još raspitao, hvala!
  • austrijanac
    2.6k
    Prednost FM-a je sto nemoras naganjat neku jaku graficku, tako da ti to olaksava budget dosta.

    Evo ti dobra stranica za pogledat minimalne stvari
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.