• Mihaljević
    8k
    Jbg buraz , nije lako napravit 200+ igrača HNL-a da si izgledaju realistično.
  • jedan u nizu
    5.8k
    Toliko sam u takvom grogi stanju nakon Lokomotive da sam odlucio ispocetka napraviti save sa dinamom na FM. Moram si popraviti raspolozenje
    Vec sam odradio save kad je izasla ovogodisnja verzija, odradio 10-ak sezona, dva puta zaredom bio u polufinalu LP i imao sve poslozeno, pa mi dosadilo i nisam vise palio igru dugo.

    Sad idem ispocetka da barem na igrici vidim kako Mihka, Sosa, Max, Bati, Sučić i Vidovic buše protivnike. Špikić, Marin, Menalo I Emreli idu u juniore i niti klupu nece moci grijati.
  • jedan u nizu
    5.8k
    @Dinamosaur

    evo kolega, nasa tri desna beka, kako ih vidi FM

    Cixztkg.png

    xdH23uQ.png

    8A5cTei.png
  • Dinamosaur
    945
    Znaci Rile nedodirljiv po fm-u. A nije neka velika razlika izmedu Mohe i RPG, osim kaj ce ovog teze netko izgurat sa terena.
    Kaj bi znacilo "match sharpness"?
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    U ovom kontekstu da nije igrao utakmice u manageru, pa mu treba par utakmica da uđe u ritam.
  • jedan u nizu
    5.8k
    Kaj bi znacilo "match sharpness"?Dinamosaur

    ma to je samo trenutno stanje igraca, tj fizicka priprema. Posto je ovo screenano sa novog save-a, datum je 19.6.2023 i tek pocinje predsezone pa igrac nije 'utreniran' i nije usao u ritam utakmica.

    A nije neka velika razlika izmedu Mohe i RPGDinamosaur

    a po FMu i nije tolika. RPG je fizicki jaci, visi, bolji u skoku i ima vecu snagu, ali je zato i sporiji. Tehnicki su tu negdje, a mentalno je RPG nesto bolji jer eto kao ima bolje predvidanje, bolje obrambeno postavljanje, ima vecu hrabrost za uci u duele i u skok, te je nesto agresivniji pri duelima.

    a u stvarnosti bi rekao da je Moha u FMu predobro ocijenjen i da nema bas veze sa stvarnoscu.

    Nadam se vidjeti RPGa uskoru prvoj, Rile je van svake forme i mora se trgnuti, neka ga ovaj izgura, ili neka njegov dolazak Riletu bude buđenje za bolju igru.
  • Mihaljević
    8k
    GMb_N56XwAELjxb?format=jpg&name=large
    GMb_R5OWMAAX5qy?format=jpg&name=large
    Just playin' around
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.