• jedan u nizu
    6.1k
    Evo upravo na vijestima bilo.
    Vezano za trovanje mineralnom u Rijeci prošle godine.

    Priveli su vlasnice ugostiteljskog obrta sa Krka, gdje su u praznu bocu ulili sredstvo, te tu bocu vratili u skladiste sa drugim neotvorenim bocama.
    Tu robu su vratili distributeru, a dalje je to proslijedeno drugom lokalu u Rijecu gdje je mladic to popio.

    Nevjerovatna glupost i ljudska greska. Kao sto sam i pisao, 99,9% da je ljudska greska, ne moguce da je do proizvodnje ili slicno.
    Internet je jos jednom pokazao kako online vrijedi to pravilo rulje - mob mentality. Zalosno.
  • Deleted User
    0
    gospon umjetnik moli lijepo vas i medije da ne dolijevate ulje na vatru jer ima obitelj. toliko je umjetničkog uspjeha donio našoj zemlji da nema smisla da se o zlostavljanju mladih cura sad piše i tu nešto priča. svi ostali koje su mediji lešinarili nemaju obitelj, nema ni naših 100 boysa koji su mjesecima bili ubojice i koljači obitelj, nitko nema osim njega. kaže da je sad u klinici za odvikavanje. ako ima Boga izliječiti će ga od teške ovisnosti o hrvatskom državnom proračunu. budite blagi ljudi prema ovom umjetniku s obitelji. https://www.jutarnji.hr/scena/domace-zvijezde/dalibor-matanic-pod-utjecajem-droga-sam-na-neprimjeren-nacin-uznemiravao-kolegice-kajem-se-prijavio-sam-se-na-lijecenje-15447046
  • Neki tip
    19.3k


    Jedan od najgadljivijih "kulturnjaka" naše scene. Tako sam ga vidio jučer, tako ga vidim i danas.

    Nikad mu neću zaboraviti nacistički uradak koji većina gledatelja pamti kao komediju pod nazivom Blagajnica hoće ići na more i najodvratniju gebelsovsku propagandu u vidu HSSove reklame za lokalne izbore 2001.

    Želim da mu na sudu sude po zakonu, ako ima elemenata kaznenog djela, a javnost po mjerilima koja je drugima postavio.
  • Jaro
    5.6k
    HR Harvey Weinstein dakle. I bas on. Cudo...
  • Deleted User
    0
    "Poznat sam po specifičnom, rubnom humoru i radikalnim metodama rada ne bi li glumci bili što bolji u kadru....Naš posao je užasno stresan....riječ je o vrlo osjetljivom terenu u kojem se neki od nas očito ne snalaze najbolje....Moja obitelj je humanistički odgojena....Napravio sam puno umjetničkih uspjeha za ovu zemlju...." hahahahahhahaha umirem. ne znam jel jače ovo koliko je za našu zemlju napravio ili da mu je posao užasno stresan . jooj daj mi državo par milijuna eura jer ja sam umjetnik s obitelji. kakva anomalija od branše i lika. vrati se hasanbegoviću ) džizs.
  • Jaro
    5.6k
    i on je djelio lovu, samo sebi podobnima. Treba netko ko ce svima zatvorit pipu. Ak nemres bez drzave - odi kopaj krumpire, na baustelu, vozi glovo - nes korisno (i profitabilno) radi...
  • Deleted User
    0
    kojima je to stigao dijeliti lovu za filmove kad je bio ministar od podne do 12 ? čovjek je jasno ukazao na očit kriminal gdje se državni novac preko havca dijelio međusobno povezanim osobama. nacrtan sukob interesa i da se od dorha nastavio pratiti lako moguća i daljnja kriminalna djela s tim novcem. a što se tiče posla ne bi dalibor nikad u lidl išao raditi nego bi nastavio dalje tražiti tko će ga financirati. jbg uvijek se nađe neka budala :)
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Cijela ta scena je nakupina najvećeg šljama i ološa, ovisnici o koječemu bez ikakvog moralnog kompasa i vrijednosti....a najbolje od svega, u velikoj mjeri ih se financira našim novcima.

    Najjače je od svega je kad se okupe i onda si dijele nekakve nagrade i to predstavljaju kao uspjehe hrvatske kulture. Hvalite me usta moja!

    Šta je nekultura, ako su oni kultura...
  • NitkoBitan
    12.3k


    Svjedocanstvo jedne od njegovih zrtva.

    "Imale smo dojam da se njega štiti, pogotovo iz nekih ljevičarskih krugova koji su morali za sve znati, da je nedodirljiv i da bi progovaranje o problemu značilo zatvorena vrata za rad u budućnosti."

    "Pitam se što je sa svim tim poznatim ženama koje su u njegovu bliskom krugu, a koje su itekako glasne po pitanju ženskih prava, je li moguće da zaista nisu ništa znale"

    I onda su im "klecavci" najveci problem dok im je zlo pred nosom :rofl:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Dan drugi
    Proklwt bio alkohol
  • NKDZ86
    301
    i na ovoj naslovnici za glorio izgleda da je bko pod utjecajem opijata, a moguće da je ova na slici i žrtva
  • Droljo
    5k
    U kutini ovak, kaj ima u drugim dijelovima lijepe naše?
    IMG-20240407-155427.jpg
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    svaka cast brate,vrh vrhova
    Kod nas prvi dan iznad 12 ,sunce ,trava pokosena prvi put ove godine i priprema napravljena, nadam se sljedeci weekend da cu se pridruziti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.