• NitkoBitan
    12.3k
    Hana Samarzija, ugledna novinarka s Indexa, autorica xy znanstvenih clanaka bla bla, se prostituirala sa Matanicem za 200 eura i jos ga brani zbog njegove obitelji (lol). Naravno da je to fino upakirala novinarski da ispadne da je bila mladenacki naivna. U ljevicarskim krugovima sve bolje od boljega, rijeke pravde dolaze... :rofl: :lol:

    https://www.facebook.com/share/p/2iEmRJp5wFQFr4R8/
  • flexXy
    1.9k

    Prvo je napisala da je dobila 100 eura pa si je malo digla cijenu. :lol:
    Hana prima pare za seksualne usluge a sebe ne smatra prostitutkom nego novinarkom, koji delulu ljudi. Ja ne zelim vjerovat da postoje ovako mentalno ograniceni ljudi, jednostavno ne zelim, ali iz dana u dan se sve vise sablaznjavam.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Screenshot-2024-04-08-14-26-58-077-com-android-chrome.jpg

    Eh da je samo novinarka, ovo je sve bolje od boljeg :cool:

    Index je nesto tih po ovom pitanju :monkey:
  • Deleted User
    0
    moderna filozofija koja rješava probleme iz stvarnog života :rofl:
  • Paggini
    7k
    Butra koja je uzela ladno 200 eura da joj tip (koji ne može dignut pimpek od droge) liže šminku s lica govori drugim ženama da nisu bile zlostavljane. Bravo Hana, roditelji su ti sigurno ponosni....
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pa tu je u pravu, nije je niko tjerao, prisiljavao, nasilno drzao itd. Otisla je svjesno na kitu, dobila mlohavu cunu i lizanje sminke.
  • Paggini
    7k


    Sve pet, ali odakle joj moralno pravo da drugima govori šta su oni proživjeli i kako su proživjeli? I da ne pričam koliko je smiješna sa ovim "hehe dao mi 200 eura a taksi i povratna 100 kuna hehe nisam uopće ni pomislila da se radi o kurvanju heheh"
  • Efes Pilsen
    6.9k
    tu se slazem. Naravno, cijela objava je urnebes i mislim da joj je lik javio da mu prestane pomagat :lol:
    Taj dio je uvijek pitanje koliko je zrtava, a koliko profesionalnih zrtava..
  • Paggini
    7k
    Ma mislim, da se razumijemo, cijela naša umjetnička scena je nakupina neiživljenih jadnika, muškaraca koji su bili nedojebani cijeli život, žena koje žive za minimum pažnje i sigurno, kao i u Hollywoodu, ovdje ima prenemaganja. Koliko ima tu istine, nemam pojma, ali istinski guštam u sramoti koju taj jebeni jadnik proživljava trenutno.

    I da, ovaj karakterni sud sam donio iz sitnog osobnog iskustva, kao i iz second hand iskustva ekipe koja živi na setovima s tim ljudima. Potpuni moralni i etički ološ, stvari koje se na tim setovima se događaju su gnjusne.
  • Nino Bule
    11.5k
    Mala ocito nije dobra, govori pustite mu zenu i obitelj na miru a prepricava kako je dobila 200 eura za karikanje od njega al eto bio je prenašmrkan pa mu se nije digao, sigurno mu je obitelj oduševljena sto ona to okolo dijeli.

    Drugo, da je cura malo inteligentnija mogla je obrazlozit poantu koja stvarno stoji, a to je da se od starta me too pokreta granica između stupnjeva "neprihvatljivog ponasanja" potpuno zamutila i netko tko je počinio manji "grijeh" je u istom košu sa silovateljima, naravno ona se sad sjetila to spomenut kad je u pitanju frend i ideološki suborac (naš je pa ne moze bit strašno to sto je uradio).

    Razlika između uznemiravanja, napastvovanja, silovanja s razlogom postoji i meni je bezveze da netko tko ima slucaj ko ovaj s ovom hanom, ili je govorio kolegicama/radnicama na setu da bi ih jebo ne moze raditi do kraja zivota u citavoj industriji. Ne znam koji je slucaj s matanicem, on je pametno preduhitrio cijelu pricu i sam izletio tako da nisam ubro koji su njegovi grijesi, više se osvrcem generalno na problem.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ček... ženska indirektno, ma šta indirektno to je direktno, priznaje da se kurvala :lol:
    Pa jbt to je doslovno da joj policija pokuca na vrata zbog prostitucije... :rofl:

    Top potez za možemo par dana pred izbore!
  • Paggini
    7k
    cura malo inteligentnija mogla je obrazlozit poantu koja stvarno stoji, a to je da se od starta me too pokreta granica između stupnjeva "neprihvatljivog ponasanja" se potpuno zamutila i netko tko je počinio manji "grijeh" je u istom košu sa silovateljima, naravno ona se sad sjetila to spomenut kad je u pitanju frend i ideološki suborac (naš je pa ne moze bit strašno to sto je uradio).Nino Bule

    Da, slažem se, ali mislim da je najgora stvar što, kao i vani, padaju na tom pokretu ljudi koji su upravo krivci za to zamućivanje i lov na vještice. Matanić je nebrojeno puta prodavao svoju priču o pravima žena, ovom ono, poštovanju žena, statusu žena u društvu a sad ispada da je nedojebani narkoman koji uznemirava i maltretira žene.
  • Nino Bule
    11.5k

    To i je najveci paradoks, pa i ovi monstrumi u hollywoodu sve redom veliki liberali i progresivdžije koji su financijski gurali demokrate itd., a ono doslovno najveci serijski silovatelji od valjda dzingis kana.

    U svakom slucaju i ova ljevicarka se sad sjetila radit razliku kad je frend i suborac u pitanju, a padali su ljudi vani za potpune gluposti i nikog se nije culo da smanji histeriju i lov na vjestice.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Slika i prilika intelektualne ljevice u Hrvata
  • Paggini
    7k
    435564076_447347537825992_7465285389068746563_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=rsjl9T1b6RIAb7yMLer&_nc_ht=scontent.fzag3-1.fna&oh=03_AdXPMNKZKG4p8fOwsP9KDcQv4J6OTj9wZvQKcwW83QQEOw&oe=663C5B4F

    Dečki, preživite ako Boga znate još 70 godina!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.