• DrawTube
    3k
    vidim Lovren opleo spominjujući sotone i slično

    A taj baby lasagna je dečko iz Umaga koji je kantautor i sa zaručnicom uređuje kuću u Istri. Možda je stil odijevanja alt ali su ostale obleke folkorne

    članak o Baby Lasagni

    Zvuči kao nešto što bi Skandinavci točnije Finci poslali na Euroviziju, a nije ni blizu degenerično kao prošlogodišnja pjesma Finske

  • Captain America
    13.9k
    Inace me Dora i Eurosong niti najmanje ne zanimaju ali ova stvar od Baby Lasagne mi se baš uvukla u uho i zarazila me ritmom.Oluja

    https://www.vecernji.hr/showbiz/dejan-lovren-nakon-pobjede-baby-lasagne-demonizam-fuj-1749217 Demonizam ti se uvukao u uho :lol:
  • Jaro
    5.6k
    Dejan Lovren se ne slaze :rofl:
  • masacusec
    3.1k
    lovrenoviću, pokazuješ muda di ne treba, a tamo di treba...
  • Oluja
    3.7k
    opis ispod videa "Official video for "Rim Tim Tagi Dim" taken from the album "Demons & Mosquitos"

    Lovren je u pravu :lol:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ne razumijem kako moze bit 2. favorit kad se vidi da je vokalno slab. Pjesma je sama po sebi odlicna kao i ritam, ali ce ga kostat njegov glas. Pored strucnog zurija koji nosi pola bodova ne vidim kako moze pobjedit na Euroviziji, pogotovo pored Ukrajinaca koje politika gura (kakva ironija da se razmislja o izbacivanju Izraela zbog guranja politike haha).
  • Jurki
    8.7k
    Preslusal te lazanje..i mogu slobodno reci.. nasa glazba se strmopizdila iz prve u trecu zupanijsku.
    Istina o ukusima se ne raspravlja al dam se okladiti da bu ovo otislo brzinom munje u ropotarnicu povijesti.
    Svake godine saljemo sve gore i gore pjesme na Euroviziju.
    Mozda sam ja zastarjel al ovo meni nis ne valja.
  • Mrvica
    3.3k
    Početak ove gore pjesme rim tim nešto me podsjeća na jednu stvar od Rammsteina ako se ne varam. :lol:
  • Yovitssa
    344
    A Dejo "Moralna vertikala" Lovren odlučio biti Rvatina i katolik nakon držanja stolice kriminalcu, lažnog svjedočenja na sudu i swinganja okolo sa ženom koju mu je pol ekipe iz srednje pojebalo... Odvratno. Zato ne želim takvog lika u momčadi. :vomit:

    Da se razumijemo, Eurosong je showbiz kič i zaboli me ona stvar za to sve, ali baš sam za ovog Lasagnu čitao da je dečko sređen skroz, predaje glazbeni djeci (nekima i pro bono), radi, sklada, živi život sa ženom/curom...
    A pjesma je ono kaj prolazi, gotovo je vrijeme Sanremo šansona i sl. stvari...
  • M94
    505
    Preslusal te lazanje..i mogu slobodno reci.. nasa glazba se strmopizdila iz prve u trecu zupanijsku.
    Istina o ukusima se ne raspravlja al dam se okladiti da bu ovo otislo brzinom munje u ropotarnicu povijesti.
    Svake godine saljemo sve gore i gore pjesme na Euroviziju.
    Mozda sam ja zastarjel al ovo meni nis ne valja.
    Jurki

    Ovo je eurovizijska pjesma i nije bilo bolje... Sad, o glasu bi se moglo i stigne popravit da zvuci koliko toliko ok, cak je to bolje u finalu bilo nego 2 dana prije.

    Eurosong je izbor za najbolju pjesmu, al u zadnje vrijeme je postao zastitni znak gayeva i lezbi, politicke poruke itd.
    Nasi su konacno skuzili sta prolazi, gledatelji bar. HRT ne znam bas posto im je ovo bila rezerva, iako moguce da je to trik samo bio da se vise prica, nez jel su toliko pametni. :D
    U svakom slucaju, od gledatelja ce dobro proc, ziriju Hrvatska jednostavno nije bitna i tu ce popusit.
  • serbus
    3.6k
    Svake godine saljemo sve gore i gore pjesme na Euroviziju.Jurki

    Konačno radimo ono što treba za pobjedu samo još nismo poslali najgoru... :rofl:
  • Jurki
    8.7k
    upravo to..kad posaljemo najzesce i najvece sranje od pjesme onda bumo i pobijedili.
    Eurovizija je parada sranja i pederluka.. te kao takva nebitna.
  • bluelions
    249
    "There's no going back
    My presence fades to black
    Yeah, there's no going back
    My anxiety attacks"

    Pjesma o tami i crnine.
    Neka Hrvatska verzija Rammsteina. Nema veze s umjetnošću ali tipično za političko-sotonski skup Eurovizije.
    Što dalje od mojih uši.
  • Mrvica
    3.3k
    istina, ova verzija mi je puno bolja. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.