• Keyser Soze
    8.4k
    Ima 3-4 videa već, debili snimaju ljude po podu...
  • seljak86
    2.4k
    Pa im zato želiš da umru?
  • NitkoBitan
    13.1k
    Ne. Ali neka malo vide kak je to kad po gradu jurisaju i oduzimaju ljudima zivote radi vlastite iskompleksiranosti. I ovi koji voze i ovi koji podrzavaju/gledaju su isti. Da nije ovaj sranje danas napravio sutra/preksutra bi isto ponovio u gradu il negdje drugdje, upropastio ljudima zivote koji veze sa tim glupostima nemaju. Ovi koji su gledali trke znaju rizike, kako meni il ikome normalnome ne pada na pamet stat tik uz cestu di lik juri 150. I jos znaju da ti neiskusni klinci uzimaju doma starcima aute koji su prejaki za njih, zbroji se 2 i 2 i sve je jasno.
  • Droljo
    5.7k
    Fuj. Imam malo dijete i mislim si da joj se nešt desi zbog takvih idiota da bi na kraju ja na 20g u zatvor
  • db-izbjeglica
    13.4k
    Debili...
    Već dugo pilim po tome da za objesno ponašanje u prometu treba uvesti drakonske kazne.
  • superhik
    10.5k
    Išli jednom u McDonalds tamo, nismo ni znali da se okupljaju na tom parkingu. Lik je uletio u onaj kružni tok bez gledanja. Da smo mi malo brže vozili u kružnom pokupio bi nas direktno.
  • db-izbjeglica
    13.4k
    sad pogledao video...hrpa retardirane balavurdije.

    treba kazniti i roditelje koji klincu od 20 godina, koji jedva da zna obrisati guzicu kako spada, daju auto od 500 konja.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Klasični GTA Zagreb petkom i subotom navečer
  • LM1995
    1.7k
    treba kazniti i roditelje koji klincu od 20 godina, koji jedva da zna obrisati guzicu kako spada, daju auto od 500 konja.db-izbjeglica

    S 18 godina si punoljetan, ne? Kakvo kažnjavanje roditelja za djelo “klinca” od 20 godina?
  • db-izbjeglica
    13.4k
    S 18 godina si punoljetan, ne? Kakvo kažnjavanje roditelja za djelo “klinca” od 20 godina?LM1995

    postoje razne skupine, ne tretira se osobu od 20 godina jednako kao i osobu od 45 godina.
    ogromna je vjerojatnost da taj klinac nije mogao zaraditi auto od preko 100 000 eura, netko mu ga je morao dati...a osoba koja mu ga je dala je idiot!

    to je debilno i nakaradno na toliko načina da se čovjeku jednostavno smuči.
  • Mlađi referent
    11.1k


    Dečko ima 23 godine, do kad će roditelji odgovarat za to kaj je on neodgovorni debil?

    Da je izletio s E36, bi li onda roditelji opet trebali odgovarat?
  • marcio amoroso
    33.4k
    Ovom idiotu je auto izmaknuo kontroli i pokosio je ljude i treba ga kazniti.

    Problem je što ovakvih i sličnih idiota na ZG cestama ima tisuće. Kazne moraju biti drakonske i automobili se idiotima moraju oduzimati. Drugog načina nema da se debile smiri.

    Pošalješ 50 policajaca u civilnim autima na Branimirovu, Vukovarsku i Slavonsku i za 4 dana ćeš oduzeti 200 auta.
    Kad se to pročuje svi će voziti normalno.
  • LM1995
    1.7k
    osoba koja mu ga je dala je idiot!db-izbjeglica

    Okej, slažemo se. Međutim, idiotizam, a za koji bi ti kažnjavao roditelje, nije ni kazneno djelo ni prekršaj.

    Zakaj stati na roditeljima? Ajmo usput kazniti i svu rodbinu do četvrtog koljena :wink:
  • OsamŠest
    2.7k
    Ovaj događaj je posljedica, a posljedicu je nemoguće riješit.
    Treba riješit uzrok, a to je država.

    Svačije ime i prezime se zna, zna se tko organizira ovo, zna se koliko dugo, zna se kad će opet bit, sve se zna..
  • vjeko1701
    5.9k
    Da se mene pita, ovakve stvari bi se tretirale kao pokušaj ubojstva, u ovom slučaju nekolicine osoba. Da ne govorim da bi doživotno oduzimanje vozačke bilo automatsko bez potrebe za ikakvim postupkom.l Auti u krivim rukama mogu biti smrtonosniji od pištolja. Mislim da je vrijeme da se tako počnu i tretirati a ne da balavurdija od 17 godina ide u autoškolu i onda s 18 divlja po naseljenim područjima. A bogate tatice ovakvih kretena bi kažnjavao drakonskim novčanim kaznama. Ako tvoj sin, iako punoljetan, napravi sranje s autom kojeg si ti kupio ili je na tvoj ime, lijepo ti se odere deseterostruka kazna u vrijednost tog auta i podjeli osobama koje su ozlijeđene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.