• Nolifer
    6.7k


    Pravo lice ''gradonačelnika'', bitno da ovi sišu novac iz gradskog proračuna, :vomit: a za ostale nema...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Prakticki jedini izvor informacija (vijesti) mi je ono kaj prolistam na fejsu (gdje sam sve te mainstream medije blokirao) i tu i tamo bacim oko na index zbog prakticnosti web stranice. Da nisam iz dosade otisao na index ne bi ni znao da se te nakaze okupljaju. Mislim da njih najvise boli kad ih se izignorira (zude za ekscesom da budu broj 1 tema u drzavi) jer oni to sve rade (setnje itd.) zbog samopromocije i promocije bolestine. Ne smije im se dopustiti da krenu uvaljivat to smece djeci po skolama i vrticima i to je to. Nek secu i kmece koliko hoce bmk. Jasno da mi nije drago zbog toga ali jebiga sami smo birali (i potpisali razne dokumente) europajše union i za eure se treba naguzit.
  • blackbully
    4.4k


    Slična stvar. Nigdje po medijima nisam vidio da se okupljaju makar znam da je lipanj njihov mjesec. HRT ih je totalno izignorirao, neki mainstream portali također

    Ali sam za paradu saznao na malo bizarniji način... Mlađa sestra koja ide u 8. razred mi šalje screenshot razredne WhatsApp grupe gdje im razrednica šalje uživo sliku iz povorke uz komentar "Vidite da su i oni dobri i dragi ljudi".
  • og1986
    2.9k
    U jednom vrtiću u novom ZG su počeli djeci pričati o rodnoj ideologiji. Da su djeca "ono" i da će se tek kasnije moći odlučiti kojeg su roda.
    Jedna djevojčica je to rekla kada je došla doma, pitala je mamu je li ona djevojčica i kako da zna sa sigurnošću je li djevojčica pošto joj je teta drugačije govorila.

    Neki dan Tomek govori o tome kako ultradesnicari napadaju trans osobe. Iako nikad u životu to nisam čuo niti vidio da se netko zamara sa njima ili da uopće misli na njih, a kamoli da ih aktivno mrzi.

    Toliko žele biti dio tog zapada da sami stvaraju nepostojeće probleme.
  • Fanboy
    2.2k


    Nadam se kako će se roditelji pobuniti jer bi mogli izgubiti djecu za čitav život, zbunjuju im identitet i stvaraju psihičke poremećaje koji će im dovesti do velikih posljedica tokom života.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Uzima li se ikakva provizija ako plaćam karticom (RBA HR) kad sam u BiH, zna netko? Dakle plaćanje, ne dizanje gotovine na bankomatu...
  • deda
    28k
    Ne koliko ja znam
  • superSantos
    2.6k


    Ne, isto je kao da plaćaš u bilo kojoj drugoj državi, ako nije ista valuta imaš konverziju po trenutnom tečaju i to je to

    Ako dižeš na bankomatu imaš neku naknadu, ali je vrate kroz dan, dva ako koristiš bankomat banke iz iste grupacije kao što je tvoja matična banka ( tipa pbz - intesa san Paolo, zaba - unicredit)
  • Rex Ramae
    2.5k
    Zahvaljujem obojici na odgovoru:)
  • Droljo
    5.1k
    I bolje ti je karticom plaćati jer kad daješ kune tečaj je 4 a kartica 3.90 ili tako nekako
  • Jaro
    5.6k
    Ono redovno okupljanje "ljubitrlja automobila" koji su plakali kad bi ih murja tjerala na izvanredne tehnicke preglede veceras u Buzinu kod supernove zavrsila uzasno - snimka je online, tip se zabio u ljude na parkingu...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Vidio snimku. Pitanje je bilo kad ce se tako nesto dogodit. Uzimaju aute svojih roditelja koji su prejaki za njih, znaju to svi, ukljucujuci i ove koji su nastradali. Nije da ih nesto zalim.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Strašno.

    Nažalost divljanja ima u ZG baš puno.
  • Krizy
    36.3k
    Izgleda da je petero u bolnici, jedan kritično.
    Stoka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.