• Riot
    1.7k
    napisao mu netko iz zajebancije bacit cemo ih u more i ovaj stvarno zabrijo

    Sa letvama i bakljama?Droljo
    Vi iz bbb kutina ste najgori :razz:
  • deda
    28k
    Nažalost drustvo je puno licemjerja. Svima su puna usta prava i slobode, ali na uštrb drugih.
  • Papastrumf
    9.8k
    Meni je neugodno kad čitam postove nekih forumasa. Srbi imaju dobar naziv za to - transfer blama.
  • Gelipter
    3.5k
    imamo i mi: susramlje!
  • superhik
    10.3k
    Navijači se bore za pravedno i pošteno društvo. Sa letvama i bakljamaDroljo

    Imaš dosta površno razmišljanje čak i o nečemu o ćemu bi trebao imati pojma.

    Navijači u Hrvatskoj su se u povijesti itekako borili za pravedno i pošteno društvo.

    Osim studenta i tek nekih intelektualaca, navijači su bili u prvim redovima borbe za hrvatsko pitanje u Jugoslaviji.
    O tome možeš malo čitati u zapisima Udbe

    Navijači su bili i glas društva sa i bez letvi i kad se raspadala Jugoslavija.

    Nemoj mi reći da su baklje i letve bile jedino sredstvo borbe protiv Tuđmana?
    Ili pak Mamića?
    Ili je to jedino što pamtiš pošto ti očito ostali načini borbe iskazani tada nisu bili baš nešto da bi ih zapamtio.

    I ovdje čak ne uzimamo period prije drugog svjetskog rata kad baklji baš i nije bilo, ali su ipak navijači bili u prvim redovima kad se imalo što reći.

    Tako da komentar ti je na razini kumice sa placa.
  • Mr Blue
    3.4k
    Let 3 > Torcida
  • masacusec
    3.1k
    Dugi niz godina sam bio za navijačku solidarnost, naročito "kada je grmilo", nebitno "koje boje nosiš", tu smo Hrvat uz Hrvata, i sl šprehice....i to je ok! Takav način razmišljanja i stav nam je i donio državu...itd...

    Međutim, torcida je najlicemjernija navijacka skupina s vječitim dvostrukim mjerilima i uistinu mi se gade, i oni i njihov klub. I ne zato jer smo mi sjever, a oni jug, pa se po defaultu podrazumijeva netrpeljivost i mrznja već zato jer su iskompleksirani, bezkarakterni i uvijek spuštenih gaća.
    No, mediji im uvijek traže alibi i uvijek na koncu ispadnu žrtve. Tolerira im se sve, od državnog, represivnog aparata do vlasti...i ne možemo reći da sve navijačke skupine imaju jednaki tretman, jer to jednostavno nije istina!
    Jedan ovako minorni izolirani incident s tim livajom već 5 dana puni naslovnice i većinom se viktimizira lik i djelo livaje. Nađu se pojedinci s mudima kao što je žuti koji će realno sagledati činjenice....
    Njima dolje su uvijek i uvijek krivi neki drugi, a nikako ne oni sami!
    Rekoh da neću više o njima, ali uvijek se navučem...
  • Patak
    2.2k
    Pogodio je dijete u ruku, i sve bi bilo u redu da je sudac svirao penal kako je naviknuo, ali nije i eto nastane cirkus.
  • Boysica
    457
    Nezz jel smijem tu stavit al evo ... Pa ak nesmijem recite mi ...
    Sretan 3-i rodendan mojoj ekipi iz Zapresica
    Danas je tri godine udruge navijaca Dinama Zapresic
  • NORTE
    9.3k
    Brozović kapetan u finalu LP-a.
    8 i pol sezona u Inter Milanu.

    Gdje je Tino Sven? U Rudešu.
    Venlo, Hartberg, Sarajevo, Kuban, Tabor, Rudeš.
  • NORTE
    9.3k
    Najveći svjetski zagađivač plastikom
    je na tlu EU morao uvesti one nezgrapne čepove za boce.
    Ovako iz njihove podružnice to objašnjavaju:

    -povećanje stope prikupljanja i recikliranja ambalažnoga otpada prioritet poslovanja. :rofl:
    -Namjera je smanjiti količinu ambalažnoga otpada. :rofl:
    -iskorak prema ostvarivanju naše vizije Svijet bez otpada. :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    Da, u pravu su. Cijeli moj faks odnosno zavodi se bave sad time. Dimplomski mi je na tu šemu. Materijal na bazi škroba i mliječne kiseline. Ciklička ekonomija, bio i eko šema... Bez otpada.
  • Krizy
    36.3k
    :vomit:
  • og1986
    2.9k
    Predugo ljudi žive u blagostanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.