• Efes Pilsen
    6.9k
    Pa eto UpU dok je bio na HNTVu su decki prelazili mnoge granice, od Kecovog imitiranja kolege s HRTa do Blazicka. Curkovic se nikad nije libio komentirat, a sad znas da je u rukavicama, bas ocigledno. Valentina ne pridonosi nicemu, cak u zadnje vrijeme ona plastika u faci izgleda malo iskrivljeno. Puksar je uvijek bio outsider, manje potkovan, ali je zato znao izletat s priopcenjima, bit smijesan. Sad je to jako tanko. Ja sam uzivao tih sat i pol na HNTVu, vidio sazetke, malo komentara, malo sprda, malo bisera, interesantan kviz, interesantni gosti, malo statistike. Sad ih pustim u pozadini dok radim..
  • Captain America
    14k
    Došlo je do zasićenja s tom hrpom nogometnih podcasta. Još mi je A1 najbolji kad se dovede neki gost sa strane. Tribinu pogledam jedino naš dio i to kad stave na kanal sa clipovima i shortovima.
  • Nolifer
    6.7k
    Gledam sport na prvom večeras, nakon dnevnika, niti riječ o Dinamu i pobjedi 4-0 nad tovarima...Kao da im nije bitno...
  • Infinity
    15.3k
    Pa to su dnevne vijesti, bilo je sinoc.
  • Nolifer
    6.7k


    Ma nikad dosta....
  • agramZ
    2.3k
    dobar stari atherstone :lol:
  • plavi67
    920
    kaj je to hahaha majko mila
  • SAS1987
    13.5k
    Neće ChatGPT na more :lol:

    It is often claimed that Hajduk Split was Josip Broz Tito's favorite football club. Tito was a well-known football enthusiast and reportedly followed the performances of several Yugoslav football clubs, including Hajduk Split.

    Hajduk Split was founded in 1911 and is one of the oldest and most successful football clubs in Croatia. During Tito's rule, the club enjoyed significant success and won several Yugoslav championships and cups.

    Although it is difficult to verify whether Hajduk Split was Tito's favorite club, there are several indications that he had a soft spot for the team. Tito reportedly attended several Hajduk Split matches, and the team enjoyed significant state support during his rule.

    However, it is important to note that Tito was a political leader, and his support for a particular football club may have been influenced by political considerations or other factors. Therefore, it is not possible to say for sure whether Hajduk Split was Tito's favorite club, but it is certainly a possibility based on the available information.
  • Nolifer
    6.7k
    nema mjesta za svađuGelipter

    Pa i ne svađam se...
  • Majki2111
    2.6k
    Pitanje za slobodne dečke ovdje. Kad vam ulete dve cure,kako birate? Jel vam to dođe prirodno il osjećate tlaku nekako? Ili vam godi?
  • seljak86
    2.4k
    Jel te to držalo budnim do 3 ujutro? :rofl:
  • Mr Anderson
    5.4k

    Kakvo biranje Majki? Menage a trois!
    :lol: :rofl:
  • Mali dioničar
    14.3k
    Pitanje za slobodne dečke ovdje. Kad vam ulete dve cure,kako birate? Jel vam to dođe prirodno il osjećate tlaku nekako? Ili vam godi?Majki2111

    Majki, samo deri dok si mlad.

    To ti s vremenom postane kao plaćanje karticom. Kad sam bio mlad, gurao sam unutra, a sad je dovoljno i da prislonim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.