• Oluja
    3.6k
    Ako se nije oslobodilo mjesto do one stanice na kojoj ste trebali izaci provozajte se jos nekoliko stanica, sigurno ce se osloboditi.
  • Crusades1986
    9.6k
    Najbolje je otić do okretišta, tamo će se sigurno osloboditi pokoje mjesto.
  • Neki tip
    19.1k
    Gotovo uvijek se otvori mjesto kroz par stanica bez obzira jel odaberete lijevu ili desnu stranu.Majki2111

    Nemoj mi nagađat po iskustvu.

    Eksperiment fino i rezultati.

    20 vožnji tramvajem, uvijek krećeš s iste stanice u točno isto vrijeme. 10x staneš lijevo, 10x desno. Svaki put brojiš stanice, koliko je trebalo da se oslobodi mjesto na koje možeš sjesti na strani na koju si stao. Na uzorku od 10 vožnji za svaku stranu, sigurno će se isprofilirati povoljnija strana.

    Nemoj mi tu paušalne procjene bacati i odokativne savjete davati.
  • plavi67
    920
    majki mudro zbori.
    budući da sam od okretišta tramvaja jednu stanicu, ja propustim ostale tramvaje koje dolaze s drugog smjera jer su puni i čekam tramvaj s okretišta jer uvijek ima mjesta za sjest
  • Nolifer
    6.5k
    Ili @Majki2111 probaj bit kao Kale, mjesta ko u priči... :lol:

  • plavi67
    920
    haha već je dobio po lampi negdje i nije mu dosta
  • Oluja
    3.6k
    ŽENE će odsad moći plivati golih grudi u bazenima u Berlinu, objavilo je jučer Društvo za upravljanje bazenima u njemačkoj prijestolnici odluku donesenu u ime borbe protiv diskriminacije između žena i muškaraca. Odluka je odgovor berlinskog Ureda za borbu protiv diskriminacija pošto se jedna žena osjetila diskriminirana u odnosu na muškarce koji mogu plivati golog torza.

    "Slijedom podnesene pritužbe, Društvo Berliner Bäder-Betriebe primjenjivat će unutarnje propise i propise o plivanju na bazenima tako da se poštuje ravnopravnost spolova", priopćilo je društvo.
    Ne smiju se više izricati zabrane

    "Plivanje golog torza sada će biti moguće osobama ženskog spola ili osobama kojim su grudi nalik ženskom poprsju", navodi se.

    Služba za medijaciju protiv diskriminacije zadovoljna je i pozdravila je odluku grada Berlina.

    "Sada taj propis treba konkretno provesti u djelo i više se ne smiju izricati zabrane ili spriječiti ulazak osobama", rekla je ravnateljica te službe Doris Liebscher u priopćenju.
  • Nolifer
    6.5k


    Nedo Bog da to dodje kod nas, pa oslijepili bi kad bi u bazenu bile Borić i ostala Mrak ekipa... :lol:
  • blackbully
    4.4k
    A karatana? :joke:

    https://www.telegram.hr/zivot/opet-se-bira-najbolja-nova-hrvatska-rijec-u-finalu-su-izazor-za-retrovizor-i-znojiliste-za-saunu/

    "U uži je krug ušlo 15 riječi: bakroza (hepatolentikularna degeneracija ili Wilsonova bolest), dimodojavnik (detektor dima), izazor (retrovizor), javnozborac/javnozborstvo (PR), krugotok (kružni tok), obrubnik (lajsna), odricajnica (disclaimer; izjava o odricanju od odgovornosti), otpadalište (odlagalište otpada), prestrujnik (strujni adapter), pridatak (plug in), prijevodnici (titlovi), prikaznik (displej), šećerice (biljke od kojih se proizvodi šećer), zaključaj (lockdown), znojilište (sauna)."
  • Nolifer
    6.5k
    Sad sam bio u jednom kaficu, di je bila live svirka. Tutnul sam im 20 ojra. Reko im, momci ajde za ekipu jednu: nasu himnu. Sramota me je, jer ju nisu znali, pa krenuli na Za dobra stara vremena i Marinu.... E moj bende....
  • Mali dioničar
    14k
    "U uži je krug ušlo 15 riječi: bakroza (hepatolentikularna degeneracija ili Wilsonova bolest), dimodojavnik (detektor dima), izazor (retrovizor), javnozborac/javnozborstvo (PR), krugotok (kružni tok), obrubnik (lajsna), odricajnica (disclaimer; izjava o odricanju od odgovornosti), otpadalište (odlagalište otpada), prestrujnik (strujni adapter), pridatak (plug in), prijevodnici (titlovi), prikaznik (displej), šećerice (biljke od kojih se proizvodi šećer), zaključaj (lockdown), znojilište (sauna)."blackbully

    Sve su mi izvrsne osim izazora, pridatka, javnozborca i znojilišta.
  • NORTE
    9k
    zaključaj (lockdown)blackbully
    Ni nogometa nije bilo tijekom zaključaja.
  • Dino
    2.2k

    Dobro je, moglo je tih dvajs eura bit baceno na neko smece
  • Nolifer
    6.5k


    Da, još me začudilo kak to ne znaju, jedino ako nisu bili domaći, pa zato...

    A bilo je oko 5 ojra po pjesmi. Pa sam izabro te dve, frendovi drugih par, neke strane. Tak da cajke smo izbacili uredno....
  • Neki tip
    19.1k
    Ne znam di da ovo napišem, jer odnosi se svakako na Dinamo, ali i na nog. reprezentaciju, a bome i sve ostale naše reprezentacije..

    Jebe mi se jel hadezeovac, jebe mi se jel bosančeros, hercegovanac, tovarčina, purgerska pička, glupi zagorac, jebe mi se jel popravljao televizore ili konobario, jebe mi jel mu kosa masna i kakva mu je dikcija, fućka mi se jel mu draži Tuđman ili Mesić, boli me uvce moli li se ili ne moli, pozdravlja li branitelje, je li za ili protiv gej parade, jebe mi se živo šuti li pametno o svemu tome ili ga je malo zelo pa se javno eksponira i oko pizdarija koje su za posao mu nebitne, jebe mi se, također, za njegovog prepametnog i svemoćnog pomoćnika, sivu eminenciju "koja mu zapravo sastavlja i vodi momčad", jebe mi se al baš onak potpuno mi se jebe ima li ga u reklamama ili nema i igraju li mu igrači koje ja volim.

    Jedino što mi je kod trenera bitno, a da bih ga podržavao na klupi momčadi za koju navijam jest rezultat.

    Nakon toga dugo ništa.. pa onda rezultat.

    Na trećem mjestu mi je, doduše, rezultat, a već na četvrtom i petom - rezultat ide redom.

    A što je "rezultat" u svakoj se suradnji definira unaprijed.

    Kad je tako i kad je isti postignut, jebe mi se također i za pametnjakoviće koji bi "postigli još više".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.