• Keyser Soze
    8.4k
    Sinoć u pola Tkalče i Radićeve nestalo struje od 14h do 22h, zatim se vratilo i sad opet neće biti struje od 14-22h... Bitno da se prvi javljaju čim kasniš jedan dan s računom i ide opomena.
  • Klenx
    4.3k
    DINAMOV "DERBI" PUB KVIZ
    PETAK, 24.02.2023., 19:30
    Pivana , ILICA 222
    Za manje od tjedan dana Maksimir će biti poprište trećeg hrvatskog derbija trenutne HNL, a ukupno četvrti susret Plavih i Bijelih ove sezone.
    Idealna je to prilika za odigravanje tematskog Dinamovog kviza, drugog s tematikom derbija. Prvi je odigran prije čak pet godina u Tkalči i tada smo zadavali samo prvenstvena derbi pitanja. Ne pamtimo taj derbi iz veljače 2018. po dobrom, popušili smo ga 0:1.
    Sada idemo s drugom "taktikom" i proširujemo zadatke sa kupovima i superkupovima protiv njih.
    Vremena za prijave ima dovoljno, možete u inbox naše stranice ili na 0997565415.
    Ekipa mora imati ime i najviše četiri igrača.
    Uskoro ćemo krenuti i sa pripremnim pitanjima.
    Taj kviz odigrati ćemo u spomen na Ćiru koji je čak 22 puta s klupe vodio jedini pravi hrvatski derbi. Onaj posljednji mu nije trebao ali zapravo ga nije on ni vodio.
    Najdraži naši, jedva čekamo vidjeti Vas opet!
    Vidimo se u Pivani, igramo Derbi!


    Bit će i iznenađenja, bilo bi super da dođe jedna ekipa sa Zone.
  • NORTE
    9.6k
    @Majki2111 što misliš o Majkiću?
  • Majki2111
    2.7k
    Totalno malo stignem pogledat prvenstvene tekme ove godine. Totalno mi druge stvari zaokupile mozak. Al ono kaj sam vidio u sažetcima, čini se dobar.
  • Krizy
    38k
    Totalno dobar
  • plavi67
    920
    https://www.youtube.com/watch?v=97eE0wFLJV8
    GDJE SI BIO '91? – Ivica Šafarić - Ninja (Crne mambe)
  • blackbully
    4.4k
    Da se malo maknemo od Majkijevog čičak novčanika, evo malo "glupo" pitanje za ozbiljnije ljude s tribine.

    Do koje granice ide dress code na sjevernoj tribini? Odnosno, što je ili nije prihvatljivo od stajališta grupe.

    Prošle sezone na derbiju sam nosio crnu majicu sa likom Dražena Petrovića u dresu Šibenke koju sam dao printati kod prijatelja u firmi. Premišljao sam se nositi ju ili ne jer nema ništa Dinamovog na sebi, nije iz BBB fan shopa niti pokojni Dražen ima baš neke veze sa derbijem. I baš suprotno, niti jedan ružan komentar niti prigovor na i van tribine, dapače poneki su je htjeli slikati jer je print poprilično velik na prednjoj strani i lijepo izgleda.

    Kolega @SBdechec1986 ima odlične radove sa motivima Dinama pa me zanima da li su ti crteži prikladni za sjevernu tribinu? Naravno tu ne mislim na ikakve crteže sa potpisom BBB-a, podgrupa i sličnih jer se podrazumijeva da takve stvari ipak kupiš u Ilici i "zabranjeno" je raditi ikakve majice sa njihovim imenima mimo grupe.

    Na derbijima i europskim utakmicama na sjeveru znam viđati svakakve majice sa raznim motivima koji nisu kupljeni niti u BBB i Dinamovom shopu.

    Evo možda par primjera od kolege za koja me zanimaju da li su primjereni za tribinu:

    45ltcgbfsr4o0imh.jpg
    n9uvug7yr8tk9x14.jpg
    5w3fjt3sy2rpulky.jpeg
    r9rmduzf7o5uc79p.jpg
  • NORTE
    9.6k
    Izuzev Kužea ne bih ti preporučio ništa od ovoga.
  • Dino
    2.3k
    Mislim da je sve ovo “prihvatljivo” i jasno da se o ukusima ne raspravlja, ali meni bi bilo malo cudno za vidjet ove bebe il Barta na navijackoj tribini.
  • masacusec
    3.2k
    Slažem se s norteom
  • Ola
    97
    Zainteresirao si me sa tom majicom Dreažena, ako možeš baci sliku :blush:
  • blackbully
    4.4k
    Zainteresirao si me sa tom majicom Dreažena, ako možeš baci sliku :blush:Ola

    Jedna je u dresu Cibone:
    2clb1rra0da8x2f5.jpg

    Druga je trenutno na pranju, a print je iste veličine na crnoj majici sa ovom slikom:
    2u4g4wv2p0jvu76y.jpg
  • Ola
    97
    Kako moćno, hvala na ideji.
  • vjeko1701
    5.9k
    Dalo bi ga se izrezat iz slike, bacit par filtera, možda crno bijelo...iza njega grb cibone...
  • maddaddam
    2.9k
    Termo folija? Stavi firmu koja je radila, imam neke ideje za sebi raditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.